+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Видалення зуба у Вінниці

Кожна людина протягом життя стикається з потребою видалити зуб. Цю найпоширенішу в світі операцію виконують у випадку, коли методом клінічного лікування не можна зберегти цілісність зубного ряду.

Видалення зуба відбувається безболісно, в стерильних умовах хірургічного кабінету. А для відновлення зубного ряду в подальшому використовують мостовидні протези або імплантати.

Особливості проведення операції

Видалення може виконуватися в екстреному або плановому порядку, залежно від показів. У разі гострого гнійного запалення, яке поширюється на кістку, виникнення флегмони, синуситу, лімфаденіту, а також при сильному зубному болю, що не підлягають лікуванню, виконується екстрене видалення. Таким же показом виступає поздовжній перелом коронкової частини зуба з оголенням пульпи, причому пломбування або ортопедичне лікування неможливі.

Видалення зуба

Планове видалення лікар може рекомендувати:

  • якщо зберегти зруйнований зуб не вдається;
  • при третьому ступені рухливості зуба;
  • коли зуби мудрості знаходяться в атиповому положенні, ускладнюють прийом їжі, мовлення, травмують слизову;
  • при переломі кореня;
  • для ортодонтичного і ортопедичного лікування за потреби;
  • повторне невдале лікування хронічного періодонтиту або кісти зуба.

Відразу після планового видалення зуба можливо зробити імплантацію. Тому перед тим як позбутися хворого кореня, слід відвідати стоматолога, обговорити можливість одномоментної імплантації і підібрати відповідний імплант.

Бажано за 3 дні до планового видалення відвідати клініку і провести гігієнічну чистку зубів, зняти зубні відкладення, щоб після видалення швидше зажила лунка.

Не рекомендовано видаляти зуб, якщо у пацієнта гостре інфекційне захворювання, гіпертонія, інфаркт міокарда або інше супутнє захворювання в стадії загострення. Також не можна проводити операцію в першому і третьому триместрах вагітності, в період менструації. Погане згортання крові або застосування препаратів, які знижують згортання крові, також виступають протипоказами.

Лікар тримає знімок зуба

Стоматолог ніколи не починає роботу без попередньої діагностики. За допомогою рентгена визначають: скільки коренів має зуб, яка їхня довжина і форма, як зуб розташований в ряду. Зважаючи на всі фактори, лікар усуває зуб.

Наступний етап процедури - анестезія. Операція відбувається під місцевим знеболенням. У будь-якому випадку пацієнт не повинен відчувати болю під час видалення зуба.

У клініці Стомалайн для анестезії використовують препарати артикаїнового ряду, які практично не дають алергічних реакцій. За необхідності лікар робить пробу, якщо медикамент використовується для когось вперше. Індивідуальний підхід - до алергіків, вагітних жінок, пацієнтів юного і похилого віку.

Для маніпуляцій використовують стерильні стоматологічні інструменти. Лікар видаляє всі частини зуба і перевіряє лунку на наявність осколків. Після процедури пацієнт деякий час залишається в кріслі для запобігання кровотечі.

Рекомендації після видалення

Щоб уникнути побічних ефектів, після стоматологічної процедури потрібно утриматися від прийому їжі протягом 2-3 годин. Не можна вживати гаряче, переохолоджуватися, палити, вживати алкоголь у першу добу після операції. Також небажані фізичні навантаження. Ні в якому разі не слід полоскати рот, оскільки можна порушити кров'яний згусток, який загоює рану.

Обов'язково потрібно звернутися до стоматолога-хірурга, якщо з'явилися такі симптоми, як підвищення температури, неприємний запах із рота, сильний біль в лунці через 2-3 дні після видалення.

Вартість послуги

Пацієнти, які звертаються в клініку Стомалайн, переконалися, що тут надають якісні послуги за доступною ціною.

Ціна простого видалення зуба - 400 грн. Вартість послуги збільшується, якщо доводиться видаляти зуб мудрості або застосовувати додаткові процедури, наприклад, ушивати лунку для якнайшвидшого загоєння.

Видалення зуба в нашій клініці відбувається безболісно і без черги, за попереднім записом. Записатися на консультацію можна за телефоном або залишивши заявку на сайті.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜