+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Офісне відбілювання зубів

Якщо природа не обдарувала здоровими зубами, сяючими білизною, і в дзеркалі вони здаються темними, багатьох це бентежить. Щоб зуби стали світлішими, хочуть більшість пацієнтів, які відвідують стоматологічну клініку. Навіть якщо завдання здається на перший погляд складним, не варто хвилюватися, адже фахівці знають, як вирішити проблему.

Перший крок - набратися сміливості і звернутися до професіоналів. Швидше за все, вам запропонують один із методів професійного відбілювання зубів, що дає швидкий результат - офісне відбілювання. Дана процедура проводиться в кріслі, під контролем стоматолога і тому проходить абсолютно безболісно і безпечно. В результаті процедури офісного відбілювання зуби можна зробити значно світлішими.

Відбілювання зубів в стоматологічному кріслі

Офісне відбілювання: ефект після першого відвідування

Причинами потемніння зубів, які можна усунути професійним чищенням з Air Flow, можуть бути:

  • вживання продуктів, напоїв із барвниками;
  • паління;
  • часте вживання чаю, кави;
  • вплив лікарських препаратів.

Результатом процедури Air Flow буде освітлення зубів до природного натурального кольору. Якщо людина хоче зробити, щоб її зуби були світлішими, ніж від природи, можна використовувати відбілювання зубів вдома або в офісі стоматолога. Кращий спосіб швидко отримати бажаний результат за одне відвідування стоматолога - це офісне відбілювання зубів.

Офісне або кабінетне відбілювання проводиться в стоматологічній клініці під наглядом фахівця. Дана процедура абсолютно безболісна. Офісне відбілювання здійснюється практично при будь-яких змінах кольору. Це може бути спадкова схильність, зміна кольору в результаті впливу екзогенних (зовнішніх) чинників, вікові зміни і так далі.

Як відбувається процес відбілювання

Для того, щоб пройти процедуру, пацієнт повинен звернутися до фахівця, який спочатку проведе професійну чистку зубів зі зняттям зубного нальоту і каменю. Можливо, що ваша емаль досить світла, і подальше відбілювання просто не знадобиться. Якщо ж ви бажаєте зробити зуби ще світлішими, лікар призначить офісне відбілювання.

У цьому випадку на першому етапі здійснюється визначення кольору зубів за допомогою спеціальної шкали. Це дозволить згодом порівняти результат і початковий колір. Варто враховувати, що майбутній відтінок не можна визначити. Все індивідуально. У когось зуби відбілюються на піввідтінка, у когось на цілих 2. В середньому це відбувається на 1-1,5 відтінка від еталону. Якщо ефект після офісного відбілювання здається недостатнім, ми рекомендуємо посилити його і підтримувати за допомогою періодичних процедур домашнього відбілювання. Для цього можемо виготовити індивідуальні зубні капи для застосування гелю в більш низькій концентрації.

Відбілюючий гель нанесений на зуби
Захист ясен і м'яких тканин при здійсненні процедури офісного відбілювання зубів

Процедура офісного відбілювання зубів у клініці Stomaline починається з нанесення захисного гелю на слизову оболонку. Це захистить її від впливу активної речовини. Сама процедура проводиться з використанням гелю, що містить певну концентрацію перекису водню. Від неї залежить ступінь відбілювання і тривалість процедури. Залежно від виробника відбілюючої системи гель активується, і процес відбілювання запускається в результаті хімічного каталізатора або світла особливої довжини хвилі.

Тривалість кабінетного відбілювання становить не більше години. За цей час лікар додатково розподіляє гель по поверхні для досягнення рівномірного відтінку і більшого ефекту.

Після цього зуби ретельно промивають струменем води. Таким же чином видаляють захисний гель з ясен. Повторне офісне відбілювання зубів рекомендується проводити не раніше, ніж через півроку. Але при дотриманні всіх рекомендацій лікаря можна зберегти отриманий відтінок досить тривалий час.

До і після відбілювання
При кабінетному відбілюванні відразу видно різницю між зубами до і після

Що слід врахувати при відбілюванні

Офісне відбілювання зубів у Вінниці слід проводити після визначення стану ясен. Особливо це актуально пацієнтам із проблемою кровоточивості. Слід знати, що після кабінетного відбілювання на деякий час може з'явитися гіперчутливість зубів і ясен, тому спочатку потрібно виключити захворювання слизової і карієс, а тільки після цього проводити відбілювання.

Варто врахувати, що кабінетне відбілювання здатне змінити тільки колір емалі. Пломби, керамічні та пластмасові коронки, а також протези залишаться в колишньому кольорі. Отже, якщо у вас є пломба на передньому зубі, після відбілювання вона буде відрізнятися відтінком від емалі, а також вимагати заміни.

Після процедури відбілювання потрібно утриматися від вживання продуктів із фарбуючими властивостями, особливо, що містять штучні барвники. Наприклад, червоне вино, міцну каву і чай. Також рекомендується відмовитися від такої шкідливої звички, як паління. Природно, зуби потрібно чистити двічі на день, періодично використовуючи відбілюючі пасту.

З урахуванням існуючих нюансів, рекомендуємо попередню консультацію, щоб перевірити здоров'я зубів, ясен і впевнитись у відсутності протипоказань до проведення відбілювання.

Ціна офісного відбілювання зубів вказана в розділі сайту "Ціни". Якщо врахувати, що дана процедура дозволяє за один прийом зробити зуби на кілька тонів світлішими, при мінімумі негативних наслідків, стає зрозумілим, чому вона так затребувана пацієнтами стоматологічних клінік.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜