+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Стоматологічні послуги у Вінниці, як вибрати клініку і не помилитися?

Знаходитесь у пошуку стоматолога або не влаштовує стан своїх зубів і ви не знаєте з чого почати? Протестуйте себе, відповівши на наступні прості запитання, можливо наступна інформація стане корисною при нагоді.

 • Гострий зубний біль - єдина причина візиту в найближчу стоматологічну клініку?
 • Прийнятна ціна на лікування зубів - основний критерій вибору стоматолога?
 • Ви часто залишаєтесь незадоволеними якістю стоматологічних послуг?

Якщо на більшість запитань ви дасте ствердну відповідь, рекомендуємо критерії, по яким ви розсудливо зможете вибрати стоматологічну клініку чи лікаря, у той момент коли зуби ще не почали турбувати. Також у меню послуг ви знайдете детальну інформацію майже по всім процедурам, які можна отримати у стоматологіях Вінниці.

Дізнайтесь, на прикладі "Стомалайн", на що звернути увагу, щоб зробити правильний вибір, зберегти зуби здоровими і красивими на багато років уперед та більше ніколи не шукати відповіді на подібні запитання.

Стоматологічна практика яка бажає мати перспективу і розвиток завжди працює над якістю своєї роботи і позитивним іміджем. Ідеальний варіант знайти таку стоматологічну клініку, це схвальні відгуки і рекомендації від Ваших друзів і знайомих, яким ви довіряєте. Інший варіант - інтернет і соціальні мережі, але в такому випадку потрібно більше часу для того, щоб опрацювати більшість коментарів, переглянути фото і відділити фейкові відгуки від реальних. Звертайте увагу на зворотню реакцію адміністраторів стоматологій, як вони реагують на критику, несхвальні відгуки або негатив. Їх відповідь завжди повинна бути чемною і стриманою, реакція на критику і зауваження повинна бути конструктивною.

Важлива порада №1! Клініка, в якій працює стоматолог, який влаштує Вас як фахівець, не завжди буде розташована біля Вашого будинку. Приділяйте менше уваги цьому фактору при пошуку.

Стоматологічна клініка StomaLine Вінниця
Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 13. Стоматологічна клініка "Стомалайн"

Вивчаючи пропозиції, звертайте увагу на фахову спеціалізацію лікарів. Не завжди стоматолог-універсал знатиме певні тонкощі і нюанси у своїй роботі, на це йому банально не буде вистачати часу в порівнянні зі своїма колегами, які тривалий час вдосконалюють себе у певному напрямку. Наприклад, в нашій стоматології є лікарі певних спеціальностей: терапевт, протезист, ортодонт, хірург і пародонтолог. Навіть серед терапевтів у нас є лікарі які більше спеціалізовані на лікуванні кореневих каналів або на естетичних реставраціях.

Якщо медичний заклад підходить вам по цим критеріям, можете зробити свій наступний крок - записатися на консультацію до лікаря-стоматолога, який спеціалізується на Вашій проблемі.

Важлива порада №2! Записатися до лікаря "одразу на лікування", тому що ви вважаєте, що ви знаєте свою проблему, буде помилковим рішенням. Вагомих причин записатися на попередню консультацію може бути декілька. Щонайменше, ви повинні отримати відповіді на наступні запитання:

 1. Якщо ви ніколи не були в цьому закладі, бажано спочатку побачити персонал. Зверніть увагу на те, як з Вами спілкується адміністратор, лікар або медсестра. Чи скоординовують вони свої дії, працюючи в команді?
 2. Чи є при спілкуванні з лікарем у Вас, хоч і суб'єктивне, відчуття, що вашу потребу зрозуміли і можуть фахово вирішити? Ви до того спеціаліста попали? Чи не відчуваєте дискомфорту після спілкування? Зверніть увагу на оснащення стоматологічного кабінету і запитайте, як стерилізується інструменти.
 3. Будь-яке стоматологічне втручання планується на певний інтервал часу, який точно може розрахувати тільки той лікар, який його буде виконувати. Адміністратор, що записав вас по телефону ніколи не зможе цього зробити. Банальна плоба в зуб, може "потягнути" за собою пломбу в сусідньому зубі або лікуавння кореневих каналів, що займає набагато більше часу. Чи хочете ви щоб лікар зробив Вам маніпуляцію не в повному обсязі або поспішив вкластися у відведений час, щоб не затримати наступного пацієнта?
 4. Досвідчені лікарі мають розвинене клінічне мислення. Для пацієнта це означає, що його, на перший погляд, просту проблему лікар розглядає в цілому, враховуючи всі взаємодії, передбачає ситуацію наперед, пропонуючи найбільш перспективний план лікування.
  Наведемо приклад з нашої практики. До нас часто звертаються пацієнти з проханням видалити останній, восьмий зуб, або "зуб мудрості", мотивуючи своє рішення тим, що хтось із знайомих їм сказав, що "ці зуби непотрібно лікувати, вони зайві і їх краще відразу видалити". Можливо це і так в якомусь певному випадку, коли цей зуб заважає і росте в щоку, постійно її травмуючи. Але, приймаючи рішення видалити чи лікувати зуб мудрості, ми враховуємо такі обставини як: можливість висування з зубного ряду зуба-антагоніста, ризик резорбції кістки в дистальному відділі 7-го зуба, ймовірність травматичного пошкодження нижньощелепного нерву та інші.
  Ви ще досі впевнені, що маленька проблема з зубом лежить на поверхні і просто вирішується?

Підхід при лікуванні складних клінічних випадків вимагає певних знань, навичок і устаткування. У наших лікарів є не тільки необхідний досвід і знання, а ще й матеріально-технічна база підприємства з певними умовами для лікування зубів зі складною анатомією і такими діагнозами, як: гранульома, кістогранулема і кіста зуба. Само собою зрозуміло, що процедура лікування зубів в клініці "Стомалайн" проходить абсолютно безболісно, тому як для цього використовуються сучасні анестетики.

Важлива порада №3! Постійний лікар-стоматолог або клініка - розумний вибір людини яка піклується за своє здоров'я та зовнішній вигляд.

Складання плану лікування на етапі консультації, дозволяє виконувати нашу роботу в чітко обумовлені терміни, без зайвих затримок. Зуботехнічна лабораторія розташована в нашому приміщенні, тому зубний технік і стоматолог-ортопед працюють у тісній співпраці, якісно і в стислий термін виконуючи навіть великі роботи по протезуванню зубів.

На стоматологічному прийомі пацієнтам гарантована абсолютна безпека при лікуванні. Використання програм "АнтиСНІД" і "Антигепатит" повністю виключає можливість зараження вірусними інфекціями. У клініці функціонує окремо обладнаний стерилізаційний кабінет, де всі інструменти проходять багатоступеневу обробку: хімічну, високотемпературну, бактерицидну і ультразвукову.

Руки медсестри тримають інструменти, щоб покласти їх в автоклав

Ми використовуємо тільки оригінальні бактерицидні препарати європейських виробників: Anios, Bode, Durr і прагнемо максимально використовувати одноразовий інструментарій. Норми стерилізації інструментів і обладнання відповідають санітарно-епідеміологічним вимогам, суворо контролюються усередині клініки і регулярно перевіряються санепідемстанцією.

Стерилізація

Сучасна стоматологія стала досить технологічною і наукомісткої дисципліною. Весь арсенал матеріалів і технологій з Європи і США в умілих руках перетворюється в інструмент, за допомогою якого можна не тільки функціонально і якісно лікувати зуби, але й досягати при цьому чудових естетичних результатів. Дотримання протоколів лікування - запорука довговічності пломб, реставрацій і протезів.

Ми встановили мінімальний термін гарантії на пломби та реставрації з світлотвердіючих матеріалів (фотополімерів) 12 - 24 місяців. Термін служби на такі роботи становить понад 10 років. Контроль і полірування композитних реставрацій, при необхідності, проводиться при проведенні періодичних процедур гігієни порожнини рота.

Ми надаємо всі необхідні документи для відшкодування вартості лікування Вашою страховою компанією. Розрахунок за стоматологічні послуги можливий платіжними картками, електронними платежами, готівкою та безготівковим переказом.

Шановні пацієнти клініки StomaLine, колеги, а також користувачі нашого сайту! Якщо у Вас виникли запитання, побажання або Вам необхідна додаткова інформація про наші послуги, зателефонуйте нам, напишіть або особисто відвідайте нашу клініку.

Ви можете приєднатися до нашої групи в соціальних мережах і першими дізнаватися про нові акції, вакансії, спеціальні пропозиції та новини StomaLine. Чекаємо Вас і будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜