+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Імплантація зубів системою «Straumann» у Вінниці

Відновлення зубів шляхом дентальної імплантації – це новітній напрям у сфері стоматології. Сутність даного способу полягає в заміні видаленого зуба спеціальним імплантом. Останній являє собою титановий стрижень, у якому структурно виокремлюють центр – абатмент і верх – власне зубну коронку. Вживлювання імпланту відбувається безпосередньо в кісткову тканину щелепи.

Ключові переваги системи

Імплант Straumann

Офіційне виробництво стоматологічних імплантів даної марки здійснює швейцарська компанія, заснована ще в середині 1950-х років. Особливість даного бренду в тому, що це – не просто фірма-виробник, а ще й один із творців міжнародних стандартів у сфері імплантології. Розпочинаючи в якості піонера дентального ринку, за десятиліття діяльності компанія зарекомендувала себе як одного з лідерів галузі та залишається ним і донині. 20% імплантів, встановлених пацієнтам в усьому світі, – це саме продукція «Straumann».

Така довіра людей та спеціалістів до цих імплантів пояснюється рядом їх плюсів:

 • Рекордно швидкі строки приживання – стандартні 6-8 тижнів змінюються на вдвічі коротші – 3-4 тижні.
 • Тривале використання – 98% пацієнтів активно користуються даними конструкціями навіть після 10-ти років із дня проведення процедури.
 • Мінімум втрат кісткової тканини – через десятиліття такий об’єм складатиме всього 0,5-1 мм.
 • Максимально можливе охоплення ситуацій – завдяки екстрарегенерації кістки імпланти змогли прижитися навіть у людей, які мали медичні показання щодо неприпустимості імплантації.
 • Придатність для людей із ослабленим здоров’ям – 100% успішність приживлення спостерігається як у пацієнтів, що зазнали променевої терапії, так і у тих, які страждають на цукровий діабет. У першої групи людей це займає до 5-ти років після імплантації, а в другої – два роки. Повністю успішні показники поширюються і на пацієнтів-курців.
 • Відсутність вікових обмежень – імпланти «Straumann» підходять для встановлення також і літнім пацієнтам.
 • Довічна гарантія, підтверджена паспортом якості – виробник гарантує безпроблемне користуваннями імплантатами протягом всього життя.

Різновиди серій імплантів

 1. Серія SLActive.
  Завдяки новітній наноструктурній поверхні імплантів спостерігається в рази активніше стимулювання загоєння та пришвидшення остеоінтеграції конструкцій. Така висока успішність приживання пояснюється в 1,5 рази більшою площею контактної поверхні імплантатів. Спеціальні матеріали в основі імплантів притягують білкові структури, що позитивно впливає на швидкість нарощування кісткової тканини в ділянці установки імпланта. Довготривалий строк експлуатації став можливим з огляду на застосування більш щільного з’єднання імплантату з кістковою тканиною. Ця технологія ліквідувала практику повторності імплантації.
 2. Серія Roxolid.
  Названа в честь однойменного матеріалу, позиціонується в якості універсальних імплантів. Характеризується малим діаметром та меншою довжиною, ніж продукція інших серій компанії. Представлені імпланти – це 15% цирконію та 85% титану. Такий склад забезпечує високу міцність до розриву та прискорену остеоінтеграцію. Поверхня цієї серії також має SLActive покриття. Щодо використання Roxolid, компанією «Straumann» встановлено довічну гарантію пацієнтам на їхню продукцію.

Установка імплантатів у клініці «Stomaline»

Імплант Straumann

Якщо вам необхідно встановити імпланти – припиніть зволікати та нехтувати власним здоров’ям, запишіться на консультацію до нашої стоматологічної клініки.

При першому візиті пацієнт отримає професійну консультацію. Лікар огляне ротову порожнину, розкаже про можливі методи лікування в кожному індивідуальному випадку та порадить обрати ту чи іншу систему та серію імплантації зубів. За наявності захворювань ротової порожнини імплантація не проводиться, доки не проведено лікування. Якщо стоматолог визначає стан зубів та ясен пацієнта як абсолютно здоровий, тоді складається план лікування: від вживлення імпланта до встановлення частин його верхівки – абатмента і безметалевої коронки.

Ціна імплантації зубів системою Straumann у Вінниці

Цінові пропозиції на імплантацію зубів системою «Straumann» дещо вищі від інших варіантів, проте це сповна компенсується їхньою високою надійністю та авторитетністю швейцарського виробника.

Остаточна вартість процедури імплантації зубів системою «Straumann» залежить від обрання конкретного типу імпланта, їх кількості та інших чинників і озвучується імплантологом безпосередньо на етапі консультації.

Записатися на прийом до стоматологічної клініки ви можете в будь-який робочий день на зручну для вас годину:

 • зателефонувавши за нашим номером телефону та зареєструвавшись у адміністратора;
 • заповнивши за два кліки онлайн-форму на сайті клініки.
Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜