+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Статті

Чистка зубов Air flow, фото на прийомі у стоматолога

Air flow - в перекладі означає "потік повітря", технологія, створена в Швейцарії. Застосовується для бережного видалення нальоту і біологічної плівки з поверхні зубів, а також полірування зубів після процедури скейлінгу. Даний метод повертає природний блиск і білизну зубів.

Зубний імплантат

Зубна імплантація набирає популярності серед різномаїття технологій відновлення відсутніх зубів. Немає сумнівів, що цей термін знайомий багатьом, але чітке уявлення про те, як відбувається імплантація зуба, існує лише у деяких пацієнтів. Недолік інформації тягне за собою міфи щодо даної маніпуляції. Щоб внести ясність і розвінчати більшість з них, розберемося, що ж є правдою, а що банальним домислом «знавців»...

Потемнілі зуби

Ви, напевно, не раз помічали, що людина з відкритою посмішкою і білосніжними зубами привертає увагу і відразу викликає прихильність до себе. І не секрет, що багато хто з нас мріють стати власниками таких же білих і здорових зубів. Тоді чому так часто ми стикаємося з такими явищами, як потемніння або почорніння зубів, причому як в дитячому віці, так і будучи дорослими людьми?
Є низка причин, викликаючих зміну кольору зубів і погіршення їх зовнішнього вигляду. Ви дізнаєтесь, як запобігти дії факторів викликаючих дисколорит, та, якщо це вже трапилось, які існують способи відновлення зовнішньої привабливості зубів в сучасній естетичній стоматології.

Відбілююча зубна паста

Зовнішній вигляд зубів псується не тільки від надмірного вживання солодощів, кави і куріння. Згодом емаль зубів стирається, і через неї починає просвічувати дентин - внутрішня тканина зуба жовтого кольору. Сучасна стоматологія пропонує величезну кількість засобів для того, щоб повернути зубам початкову білизну, починаючи від вибілюючої зубної пасти і закінчуючи лазерної процедурою відбілювання. Який варіант вибрати, краще обговорити з фахівцем, так як це залежить від конкретної клінічної ситуації...

Фото відбілених зубів крупним планом і в стоматологічному дзеркалі

Красиві білі зуби - це елемент сучасної культури, символ здоров'я та успіху. Бажання людини мати білосніжні зуби зараз активно втілюють у дійсність лікарі-стоматологи, а також продавці і виробники численних систем для відбілювання зубів. У статті ми розповімо більше про вплив процедури відбілювання на тверді тканини зуба, про види відбілювання, про те, якому способу відбілювання зубів віддати перевагу, і чи потрібно воно саме вам.

Туба з гелем для відбілювання зубів Opalescense

Продукція Opalescence представлена в широкому асортименті, включаючи засоби для відбілювання та захисту зубів як для професійного, так і домашнього використання. Дані методики відбілювання зубів першими отримали схвалення Американської Асоціації Стоматологів (ADA) і визнані найкращими в порівнянні з іншими.

Наш номер телефону:
+38 (097) 440-80-40

Замовити зворотній дзвінок