+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Статті

Мікропротезування зубів
Керамічна вкладка Overlay

Чудово, коли у вас всі рідні зуби здорові та мають красиву форму і колір. Проте не кожному так щастить. Невдале знайомство зі стоматологом у дитинстві, запущені випадки карієсу, травми та інші чинники призводять до того, що у більшості людей зуби відсутні або пошкоджені. Часті заміни пломб й об'ємна реставрація зубів із часом призводять до їх передчасного стирання. Ситуацію також погіршує відсутність одного-двох зубів, через що інші перенавантажуються і починають прискорено стиратися.

Відповідаємо на поширені запитання по відбілюванню зубів
Білий і пухнастий

З якого віку можна починати відбілювання?

Формування, прорізування і розвиток зубів - ось первинні чинники, які визначають, коли можна вибілювати зуби дітям. Кращий орієнтир в цьому випадку - не відбілювати, коли у дитини одночасно йдуть процеси прорізування зубів і випадання молочних зубів. Також якщо зуби повільно ростуть і є занадто великі пульпарні камери, краще почекати, поки дитина подорослішає. Лікар зможе визначити цей момент. Але якщо на зубах є занадто сильне зафарбовування, лікар зможе відбілити зуби і позбавити дитину від психологічної травми. В цьому випадку краще застосувати Opalescence PF 10% для дітей, чиї зуби в стадії росту.

Що таке чистка зубів Air flow?
Чистка зубов Air flow, фото на прийомі у стоматолога

Air flow - в перекладі означає "потік повітря", технологія, створена в Швейцарії. Застосовується для бережного видалення нальоту і біологічної плівки з поверхні зубів, а також полірування зубів після процедури скейлінгу. Даний метод повертає природний блиск і білизну зубів.

12 причин, чому темніють зуби
Причини, чому темніють зуби. Чому зуби чорніють під пломбами

Ви, напевно, не раз помічали, що людина з відкритою усмішкою і білосніжними зубами привертає увагу і відразу викликає прихильність до себе. І не секрет, що багато хто з нас мріють стати власниками таких же білих і здорових зубів. Тоді чому так часто ми стикаємося з такими явищами, як потемніння або почорніння зубів, причому як в дитячому віці, так і будучи дорослими людьми?

Є низка причин, викликаючих зміну кольору зубів і погіршення їх зовнішнього вигляду. Ви дізнаєтесь, як запобігти дії факторів викликаючих дисколорит, та, якщо це вже трапилось, які існують способи відновлення зовнішньої привабливості зубів в сучасній естетичній стоматології.

Відбілювання зубів Opalescence
Туба з гелем для відбілювання зубів Opalescense

Продукція Opalescence представлена в широкому асортименті, включаючи засоби для відбілювання та захисту зубів як для професійного, так і домашнього використання. Дані методики відбілювання зубів першими отримали схвалення Американської Асоціації Стоматологів (ADA) і визнані найкращими в порівнянні з іншими.

Відбілююча зубна паста
Відбілююча зубна паста

Зовнішній вигляд зубів псується не тільки від надмірного вживання солодощів, кави і куріння. Згодом емаль зубів стирається, і через неї починає просвічуватися дентин - внутрішня тканина зуба жовтого кольору. Сучасна стоматологія пропонує величезну кількість засобів для того, щоб повернути зубам початкову білизну, починаючи від відбілюючої зубної пасти і закінчуючи лазерною процедурою відбілювання. Який варіант вибрати, краще обговорити з фахівцем, так як це залежить від конкретної клінічної ситуації.

Правдиво про відбілювання зубів вдома і в клініці
Фото відбілених зубів крупним планом і в стоматологічному дзеркалі

Красиві білі зуби - це елемент сучасної культури, символ здоров'я та успіху. Бажання людини мати білосніжні зуби зараз активно втілюють у дійсність лікарі-стоматологи, а також продавці і виробники численних систем для відбілювання зубів. У статті ми розповімо більше про вплив процедури відбілювання на тверді тканини зуба, про види відбілювання, про те, якому способу відбілювання зубів віддати перевагу, і чи потрібно воно саме вам.

Правда і домисли про імплантацію зубів
Зубний імплантат

Зубна імплантація набирає популярності серед різномаїття технологій відновлення відсутніх зубів. Немає сумнівів, що цей термін знайомий багатьом, але чітке уявлення про те, як відбувається імплантація зуба, існує лише у деяких пацієнтів. Недолік інформації тягне за собою міфи щодо даної маніпуляції. Щоб внести ясність і розвінчати більшість з них, розберемося, що ж є правдою, а що банальним домислом «знавців».

Лікування пародонтиту, метод Вектор
Здоровий пародонт

Ні для кого не секрет, що більшість інноваційних технологій проходять довгий шлях, перш ніж потрапляють до нас у вигляді розробок європейських чи американських компаній. Стоматологія не є винятком. Технологія Durr для лікування та профілактики захворювань ясен, що отримала назву "метод Вектор" не є винятком. В Україну дана методика апаратного лікування прийшла з Німеччини та стала доступною практично через десятиліття.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜