+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Професійна чистка зубів у Вінниці

Простого домашнього догляду за зубами не завжди достатньо для здорового стану порожнини рота. Потрібно регулярно користуватися кваліфікованими послугами стоматологів, щоб звичайний зубний наліт не став причиною захворювань.

Стоматологічна клініка Stomaline пропонує послугу професійної чистки зубів з урахуванням всіх критеріїв, що включають в себе наявність захворювань зубів, слизової, а також загального стану здоров'я пацієнта.

Усмішка

Стан порожнини рота і зубів - важлива складова здоров'я людини і її зовнішньої привабливості. Наявність в роті інфекції, нехай навіть такої, що не становить явної і негайної загрози для здоров'я, позначається на стані всього травного тракту і може служити причиною таких явищ:

  • неприємний запах з рота;
  • запальні процеси в м'яких тканинах;
  • поступове руйнування зубної емалі.

А так званий зубний камінь має зовсім не «кам'яну» рихлу структуру, що дозволяє прижитися всілякій патогенній флорі.

Показання для професійного догляду за здоровими зубами

Навіть при ретельному самостійному догляді за зубами гарантувати повне очищення зубів від залишків їжі і слідів напоїв практично неможливо. Крім того, не всі мають можливість протягом дня після кожного прийому їжі приділити час гігієнічним процедурам, а це також значно впливає на стан зубів і зовсім не в кращу сторону. Наслідки всього цього покликана ліквідувати професійна чистка зубів. Ця процедура (точніше, комплекс процедур) забезпечує не тільки надання зубам красивого виду, а ще й усунення причин, через які погіршується здоров'я порожнини рота.

Жовтуватий або сіруватий наліт, що виникає на зубах, не тільки псує їх зовнішній вигляд. Небезпека в тому, що він стає живильним середовищем для мікроорганізмів, збудників карієсу і пародонтиту.

Спочатку наліт має м'яку консистенцію і видалити його порівняно просто. Але з часом, якщо його не видаляти регулярно, він міцнішає, мінералізується і вже вимагає спеціальних процедур, зокрема професійної чистки зубів, ціна на яку буде залежати від застосовуваних технологій.

Нові технології - кращий ефект

Полірування зубів спеціальною щіткою та пастою

Чистка каменів на зубах ще кілька десятиліть тому здійснювалася виключно механічним способом. Лікар відскоблював затверділий наліт за допомогою звичайних металевих інструментів, що займало чимало часу і зумовлювало певний ризик пошкодження зубної емалі або навіть м'яких тканин. У наші дні професійна чистка виконується із застосуванням інноваційних технологій, більш сприятливих і з додатковими корисними функціями.

Існуючий на сьогоднішній день механічний різновид професійного чищення зубів зазнав величезних змін. Тепер видалення нальоту здійснюється також автоматизованим способом. В ролі інструменту виступають насадки-щіточки, що обертаються з великою швидкістю. Для посилення ефекту при цьому використовуються спеціальні очищаючі пасти.

Іншим механічним, але більш сучасним способом професійної чистки зубів є подача під високим тиском води з додаванням часток соди, гліцину або карбонату кальцію - кращий і ефективніший варіант. Суміш води, бульбашок повітря і порошку діє подібно піщано-водяній суміші з піскоструминної машини, очищаючи крихкі нашарування. Такий вид чистки зубів іноді знаходиться в пошуку як "лазерна чистка зубів". Але, це невірне визначення, нічого загального з так званою "лазерною чисткою зубів" даний метод не має.

Чистка зубів даним методом здійснюється апаратом Airflow або Handyblaster і допомагає не тільки позбутися від нальоту і зубного каменю, вона також:

  • чинить бактерицидну дію;
  • створює частковий відбілюючий ефект;
  • активізує загоєння дрібних ранок на слизовій оболонці;
  • допомагає підготувати поверхню зубів до подальшого лікарського впливу.

При цьому суміш абсолютно не пошкоджує здорову зубну емаль, оскільки її твердість значно перевищує припустимий поріг при якому проявляється абразивна дія.

В нашій практиці в якості основи для порошку для Airflow ми використовуємо карбонат кальцію виробництва KaVo (Німеччина) або NSK (Японія).

Відповідаємо на всі запитання пов'язані з професійною чисткою зубів

Клініка Stomaline: актуальні пропозиції

Стоматологія Вінниці запрошує всіх, хто піклується про своє здоров'я і зовнішній вигляд, дізнатися докладніше про професійну чистку зубів. Ви можете записатися на консультацію, дізнатися про додаткові послуги, ціну чистки зубів від каменю, розцінки на лікування, про систему існуючих в клініці знижок, а якщо вас це зацікавить - записатися на прийом у зручний час.

Спеціалісти клініки є не тільки кваліфікованими майстрами своєї справи, вони ще й уважно стежать за новинками у своїй сфері діяльності. Однак в жодному разі не застосовують способи професійного чищення зубів, які не пройшли випробувань і не зарекомендували себе як надійні і безпечні.

Нагадуємо, що професійна чистка зубів не є альтернативою звичайному повсякденному догляду за порожниною рота. Правильно підібравши засоби по догляду і регулярно виконуючи гігієнічні процедури, ви забезпечуєте здоров'я своїх зубів на довгі роки. А ми вам у цьому допомагаємо.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜