+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

0%

Виберіть послугу, вартість якої хочете розрахувати

імплантація

Імплантація зубів

протезування

Протезування

брекети/елайнери

Брекети і елайнери

вініри та реставрація

Вініри і реставрація зубів

відбілювання

Відбілювання зубів

лікування зубів

Лікування зубів

видалення зубів

Видалення зубів

дит. стоматологія

Дитяча стоматологія

лікування ясен

Лікування ясен

встановлення коронок

Протезування коронками

Як розрахувати вартість стоматологічних послуг онлайн?

Не секрет, що більшість людей до останнього не наважуються на візит до стоматолога. У кожного на це є свої особисті причини. Одні бояться болю та стоматологічних інструментів. Других лякають високі ціни на послуги лікарів. В обох випадках, найкращими ліками від страху є достовірна інформація. Якщо усвідомлювати, що сучасна стоматологія передбачає використання найсучасніших методів анестезії, то страх, напевно, вже не буде вас так сильно турбувати. А щоб не хвилюватися з приводу високих цін, варто дізнатися їх перед візитом до лікаря. Розрахувати вартість будь-якої послуги допоможе онлайн калькулятор клініки Стомалайн.

Як це працює?

Сайт клініки розроблено таким чином, щоб навіть недосвідчений користувач мав можливість з легкістю скористатися його функціоналом. Проста покрокова інструкція допоможе вам розібратися та дізнатися потрібну інформацію.

 1. Оберіть вид послуги: для цього достатньо натиснути на потрібну послугу.
 2. Після цього ви будете перенаправлені на нову сторінку для уточнення деталей. Наприклад, якщо ви бажаєте встановити коронку, потрібно уточнити, скільки зубів необхідно лікувати, їх розташування та тип коронки.
 3. Після цього вкажіть орієнтовну дату візиту. Чим точніше вказана дата, тим достовірніше можна розрахувати вартість лікування ясен чи зубів, використовуючи калькулятор.

Тест займає трохи більше двадцяти секунд. А отримана інформація зможе зорієнтувати вас стосовно майбутніх витрат.

Переваги онлайн калькулятора

Раніше, щоб дізнатися вартість лікування, доводилося ходити на прийоми в декілька різних клінік. Це доволі незручний спосіб: потрібно витратити багато часу та сил, а лікування, зазвичай, відтерміновується на кілька днів. Окрім того, при кожному подальшому огляді людина переживає сильний стрес. Тому перша та головна перевага — економія часу, сил та нервів. До інших переваг можна віднести:

 • зручність використання: щоб дізнатися вартість дитячої стоматології, онлайн калькулятор витратить менше хвилини часу;
 • можливість порівняти ціни та якість послуг з іншими клініками;
 • можливість підготуватися до майбутніх витрат.

Стоматологічний онлайн калькулятор: все, що вам потрібно знати!

Це сучасний, практичний та функціональний інструмент. Однак, він не розрахує абсолютно точного значення: підсумкова вартість може відрізнятися у більшу чи меншу сторону. Точну ціну може озвучити лише лікар, який здійснить детальний огляд. Що може вплинути на результат?

 1. Лише власних відчуттів недостатньо, щоб точно знати, що саме відбувається в ротовій порожнині. Для цього потрібні освіта та досвід, яких не має у пересічної людини.
 2. Часто лікування зубів супроводжується лікуванням ясен, проведенням інших процедур та обстежень.
 3. Індивідуальні особливості ротової порожнини, наявність хронічних хвороб.
 4. Іноді пацієнти схильні перебільшувати проблему. Часто з'ясовується, що не все так страшно і можна обійтися простими, недорогими, але ефективними методиками.

Таким чином, важливо розуміти, що онлайн калькулятор дає лише орієнтовне уявлення про можливі витрати. Щоб отримані значення були максимально наближені до реальних, спробуйте якомога детальніше вказати інформацію в тесті.

Чому пацієнти обирають стоматологічну клініку Стомалайн?

Можливість дізнатися попередню вартість - далеко не єдина перевага клініки StomaLine, хоча це доказ того, що в клініці використовується прогресивний та інноваційний підхід.

 1. Персонал клініки - це найкращі лікарі з багаторічним досвідом роботи. Вони регулярно підвищують свою кваліфікацію та вивчають сучасні тренди у стоматології.
 2. Для лікування використовуються найкращі сертифіковані препарати, матеріали виробництва Європи та Японії.
 3. Найновіше та передове обладнання дозволяє виконувати всі види робіт із максимальною точністю. Це цілком стосується діагностики та лікування.
 4. У StomaLine намагаються максимально використовувати одноразові інструменти, що дозволяє виключити ризик інфікування. Ті інструменти, які неможливо замінити, проходять стерилізацію за всіма нормами МОЗ.
 5. Широкий спектр послуг: від незначного пломбування до встановлення імплантів та естетичної стоматології, що дозволяє вам отримати повноцінне лікування і відновлення зубів в одному місці.
 6. Передбачені різні способи оплати, у тому числі готівковий і безготівковий розрахунок.

Корисні рекомендації від клініки Стомалайн

Чим довше не наважуватись вирішити проблему, тим дорожче зрештою обійдеться лікування. Тому, якщо ви помітили:

 • потемніння емалі;
 • неприємний запах з ротової порожнини;
 • кровоточивість ясен під час чищення зубів;
 • підвищену чутливість, то це доволі серйозні приводи звернутися за професійною консультацією.

Головна порада клініки Стомалайн: регулярно робіть контрольний візит до лікаря. Навіть якщо вас нічого не турбує. Лишень 10-15 хвилин дозволять вам переконатися у відсутності проблем або помітити їх на початковій стадії ще до появи неприємних симптомів. У більшості випадків такі проблеми можна вирішити недорогими процедурами та дотриманням рекомендацій стосовно щоденного догляду.

Також не забувайте: важливо знайти «свого» лікаря. Того, хто знатиме вашу історію хвороби, братиме до уваги ваші індивідуальні особливості та завжди пропонуватиме для вас найкращі способи профілактики та лікування.

Не варто гаяти час: використовуйте онлайн калькулятор для розрахунку вартості та записуйтесь на консультацію вже сьогодні!