+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Протезування зубів у Вінниці: сучасні технології, прийнятні ціни

Стоматологічна клініка Stomaline у Вінниці надає комплекс професійних послуг для повернення ідеальної усмішки. Одним з етапів роботи над відновленням зубного ряду є протезування зубів. Це непросте, але часто єдино правильне рішення пацієнта, який бажає знову відчути смак повноцінного життя.

Стоматолог-ортопед клініки StomaLine протезує пацієнта

У клініці Stomaline застосовуються новітні методики і технології лікування зубів. Багатий досвід, удосконалення знань, відкритість до спілкування, широкий спектр послуг - фактори, які формують високий рейтинг клініки.

Проблема втрати зубів вирішується завдяки протезуванню

Зовнішність і здоров'я - взаємопов'язані складові гармонійного життя. Тому важливо, щоб системи життєдіяльності людини працювали злагоджено. Оскільки в порожнині рота починається складна, багатогранна система травлення, від стану зубів залежить не тільки зовнішній вигляд людини, але і здоров'я всього її організму.

Робота стоматолога починається з консультування пацієнта, роз'яснення ризиків, які можливі при ігноруванні своєчасного лікування зубів. Спеціаліст проаналізує стан зубного ряду пацієнта і запропонує кращий варіант вирішення проблеми.

Найбільш поширене захворювання твердих тканин зубів - карієс. Патологічний процес розвивається під впливом зовнішніх і внутрішніх несприятливих факторів, призводить до демінералізації зубної емалі, її руйнування. В результаті відбувається деструкція твердої тканини зуба, утворюється порожнина в дентині. Якщо карієс не лікувати, з часом відбуваються запальні процеси - пульпіт, періодонтит. Людина втрачає здатність повноцінно пережовувати їжу, відчуває значний дискомфорт. Завдяки лікуванню запальних процесів і протезуванню зубів налагоджуються функції травлення, естетичність усмішки.

Протезування зубів. Фото до і після.
Протезування зубів безметаловою керамікою. Фото до і після.

Види протезування зубів

Протезування зубів здійснюється декількома методами. Їх можна розділити на дві великі групи:

Незнімне протезування:

 • Коронки і мостовидні протези з металу;
 • Коронки і протези з металокераміки;
 • Конструкції з пластмаси і металопластмаси;
 • Суцільнокерамічні коронки і коронки з діоксиду цирконію;
 • Вкладки;
 • Вініри.

Знімне протезування:

 • Еластичні протези;
 • Бюгельне протезування;
 • Протези на аттачменах (замках);
 • Пластинчасті протези.

Крім перерахованого, популярний сучасний вид протезування на імплантах, що дозволяє відновлювати зуби навіть за повної відсутності їх кореневої системи.

Модель щелеп

Досвідчений стоматолог підкаже, який метод підходить конкретному пацієнтові, а також з яких складових формуються ціни на протезування зубів.

Методи відновлення зубів вибирають з урахуванням стану зубощелепної системи пацієнта на момент візиту до стоматолога, його фінансових можливостей, властивостей і переваг матеріалів. Наприклад:

 • Нарощування або реставрація коронкової частини зуба - методики, що використовуються при частковому руйнуванні коронки зуба, але збереженні кореня.
 • Вибір матеріалу залежить як від місця розташування зуба, так і від фінансових можливостей пацієнта.
 • Металокераміка і безметалеві конструкції - найбільш часто використовуються для протезування передніх зубів.
 • Альтернатива пластмасі - міцні, естетичні та недорогі технічні композити.
 • Суцільнолиті конструкції з пластмаси функціональні для протезування жувальних зубів.
 • Діоксид цирконію, металокераміка імітують натуральну зубну емаль.

Для пацієнтів, у яких відсутні корені зубів, існує чималий вибір мостовидних протезів. Класичним варіантом є металокерамічні або цирконієві мостовидні конструкції - "містки". Для протезування передніх зубів можна використовувати економний варіант і тимчасово поставити пластмасовий міст. Але варто враховувати, що даний матеріал з часом може змінити колір, чого не відбудеться при протезуванні зубів металокерамікою чи безметалевими коронками.

Вініри коректують форму і колір зуба

Вініри
Зовнішній вигляд фронтальних зубів змінений за допомогою вінірів.

Якщо наліт і плями можна усунути процедурою професійного чищення зубів, відбілюванням або реставраційними пломбами, то криві зуби і різні дефекти (діастема, треми) виправити навіть за допомогою реставрації зубів не завжди вдається. Особливо в разі пошкодження передніх зубів.

Актуально на сьогоднішній день протезування зубів вінірами. Вони дозволяють при мінімальному втручанні в зуб не тільки змінити його колір, але і зробити форму візуально ідеальною.

Вініри - це надтонкі пластини з порцеляни або композиту, які заміщають зовнішній шар зубів. За допомогою вінірів коректують форму зубів, а також їх колір, ще вініри допомагають захищати зуби від зовнішнього впливу (актуально для музикантів-духовиків). Зуби, відновлені вінірами, стають міцними, на вигляд їх не відрізнити від здорових натуральних. При виготовленні вінірів враховуються побажання пацієнта, форма і колір його зубів. Важливо, що виготовлення вінірів відбувається без агресивного препарування зубної емалі.

Навіть володіючи багатогранною інформацією про види протезування зубів, відгуками знайомих про подібний досвід, варто звернутися за консультацією до досвідченого стоматолога. У клініці Stomaline проконсультують, дадуть відповідь на питання, що цікавлять, оцінять стан зубів, прикусу, наявність або відсутність опорних зубів. На підставі отриманих даних можна буде підібрати оптимальний варіант протезування зубів.

Ціни на протезування зубів в стоматологічній клініці Stomaline відповідають якості наданих послуг. Запишіться на прийом або консультацію на нашому сайті. А також телефонуйте в робочий час. Stomaline в Вінниці допоможе стати щасливим володарем красивої і здорової усмішки!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜