+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Брекети Damon - найефективніший апарат для виправлення прикусу

Як виправити прикус і при цьому не відчувати дискомфорту? Звичайно, використовуючи брекети Damon. Це унікальна система з високими естетичними характеристиками. Вона кардинально відрізняється від класичних брекетів.

Існує величезна кількість проблем, з якими допомагають боротися брекет-системи. Водночас найчастіше доводиться видаляти здорові зуби, щоб забезпечити місце зубам, розташованим поза щелепним рядом. Безумовно, не кожен пацієнт буде радий цьому, тому що будь-який зуб є важливим для організму і травної системи.

Брекети Damon 3
Встановлені брекети Damon 3. Кольорові маркери ще не стерті

Переваги брекетів Damon

Самолігуючі брекети Damon дозволяють змінювати прикус за рахунок природного руху зубів під впливом невеликого натягу. Отже, немає необхідності видаляти зуби або використовувати розширювачі. Вся хитрість системи полягає в тому, що в ній відсутня металева лігатура. Замість неї використовується дуга з пам'яттю форми нормального зубного ряду. За рахунок цього брекет-система має такі переваги:

  1. Зміщення зубів відбувається за рахунок природного тиску, з меншою силою, ніж у класичної брекет-системи.
  2. Зуби зміщуються в заданому напрямку набагато швидше.
  3. Немає необхідності часто відвідувати стоматологічну клініку для підтяжки дуги, досить один раз у два місяці.
  4. Менший рівень дискомфорту, оскільки відсутнє тертя в замках.

Слід зазначити, що відсутність лігатур значно полегшує гігієну порожнини рота. Це ж є причиною меншого дискомфорту. Підтягувати лігатури не потрібно, а значить, неприємні відчуття під час лікування зведені до мінімуму.

Самолігуючі брекети Damon можна використовувати в тих випадках, коли необхідно збільшити відстань між зубами. При цьому не потрібно видаляти здорові зуби. За рахунок того, що дуга "пам'ятає" правильну форму зубного ряду, система сама буде надавати необхідний тиск для зміщення зубів. Не потрібно ставити ніяких гвинтів, що є причиною дискомфорту і порушення дикції.

Брекети Damon Clear
Встановлені брекети Damon Clear з металевою дугою. Кольорові маркери ще не стерті

Саморегулюючі брекети Damon випускають у декількох виконаннях:

  1. Система Damon 3 system являє собою конструкцію з високоякісної пластмаси і сталі. Вона відрізняється високою естетикою і простотою догляду.
  2. Damon 3mx трохи крупніше, але за рахунок відсутності лігатур відрізняється комфортом і ефективністю.
  3. Брекети Damon clear - це новітня технологія, що дозволяє створювати брекети, абсолютно непомітні для оточуючих за рахунок використання цирконію. Даний матеріал не змінює колір і може застосовуватися в найбільш складних ортодонтичних ситуаціях.
  4. Остання розробка - Damon Q. Ці брекети в 2 рази менші, при роботі використовуються менші, фізіологічні сили. Дозволяють скоротити число візитів пацієнта до лікаря.

Таким чином, брекети Damon - це ідеальний вибір для тих, хто хоче домогтися рівної усмішки і при цьому не ховати свої зуби від оточуючих до закінчення лікування.

Брекети Damon Q
Брекети Damon Q відрізняються ще меншим розміром

Система Damon, яка поєднала в собі всі переваги традиційних брекетів, визнана світовим лідером і давно вже є на озброєнні в ортодонтів Вінниці. У клініці "Stomaline" розкажуть про її переваги. Трохи відрізняючись за ціною від звичайних брекет-систем, система Damon має перед ними свої незаперечні переваги за рахунок інновації та технологічності. Телефонуйте або записуйтеся через сайт на консультацію, щоб дізнатися про її конкретні переваги саме для вас.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜