+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Професійне чищення зубів (ультразвукове + Air Flow) у Вінниці. Видалення зубного каменю.

Блискуча усмішка після чистки зубів

Догляд за чистотою ротової порожнини є щоденним ритуалом. Більшість людей користуються лише зубною щіткою зі стандартною пастою, деякі застосовують також інші додаткові новітні засоби гігієни. Проте навіть найретельніше та тривале чищення зубів у домашніх умовах за допомогою щітки здатне видалити тільки 2/3 зубного нальоту. Для повноцінного здоров’я зубів цього недостатньо. Як же видалити останню третину? За допомогою професійної чистки зубів!

Ціна послуги чистки зубів у Вінниці

Стоматологічна клініка “Stomaline”стежить за тим, щоб ціни на фахові послуги були в прийнятному для пацієнтів діапазоні. Ціна чистки зубів загалом визначається конкретним способом очистки, який обрав пацієнт, і станом його зубної емалі. Щодо послуг діють такі ціни:

 • Ультразвукова чистка зубних відкладень (обидві щелепи) – 1000 грн.
 • Фторування зубів (одна щелепа). Зі знижкою 50% – 150 грн.
 • Комплексна чистка зубів за допомогою ультразвуку та Air Flow (обидві щелепи) – 1300 грн.
 • Комплексна чистка зубів за допомогою ультразвуку та Air Flow (обидві щелепи). Зі знижкою 250 грн. – 1050 грн.

Щоб дізнатися персональну вартість лікування, відвідайте нашу клініку та отримайте професійну консультацію дантиста. Записуйтеся на візит вже зараз, в телефонному режимі або онлайн.

Приклади комплексної чистки зубів ультразвуком і Air-Flow зробленої у нашій клініці (фото до і після):

До і після професійної чистки зубів До і після професійної чистки зубів До і після професійної чистки зубів

Професійна гігієна зубів та ясен

Позбутися усіх небажаних складових зубного нальоту – хвороботворних бактерій, мінералізованих відкладень тощо – можна завдяки сучасній процедурі чистки зубів у стоматологічній клініці. Практична користь від такого сеансу лікаря:

 1. захист від появи карієсу і зубних відкладень;
 2. видалення наявного зубного каменю;
 3. усунення видимих наслідків харчування, шкідливих звичок (паління, кава);
 4. нормалізація та зміцнення стану ясен, що кровоточать;
 5. повернення природної гладкості зубної поверхні та блиску.

Довготривале нехтування станом своїх зубів, відкладання профілактичного візиту до стоматолога, неправильне харчування та інші негативні фактори здатні спричинити ряд серйозних проблем ротової порожнини:

 • пародонтоз;
 • запалення ясен;
 • пародонтит;
 • гінгівіт;
 • карієс.

Професійна чистка зубів допоможе позбутися шкідливого нальоту та зберегти здорові зуби й чистоту подиху. Процедура рекомендована до застосування як дорослим, так і дітям.

Способи чистки зубів

Первинною методикою очищення зубів від забруднення було застосування виключно механічних інструментів. Це супроводжувалося дискомфортом для пацієнтів, іноді відчуттям болю та характеризувалося невисокою якістю – позбувалися тільки певної частини нальоту.

Серед сучасних технологій очищення найпопулярнішими є:

 1. Ультразвук – дантист використовує спеціальний пристрій скалер, що слугує джерелом ультразвукової вібрації, яка передається на пожовклу емаль через наконечник. В результаті порушується цілісність нальоту, а з допомогою води він успішно видаляється, навіть за наявності товстих шарів зубного нальоту. Процедура повністю безпечна для зубів та безболісна, але не підійде для людей із високою чутливістю зубів.
 2. Air Flow – сутність методу полягає у застосуванні потужного струменю повітря, котрий з метою максимізації ефекту розбавляється водою з кристалами соди або карбонату кальцію. Потоком повітря очищається зубна емаль завдяки тому, що сода на швидкості вдаряється об зуби, руйнуючи камінь та наліт. Так як вода змиває ці нашарування, зуби зберігають сталу температуру і тому не пошкоджуються. Даний метод не розрахований на людей із захворюванням дихальних шляхів.

В якості додаткового та завершального етапу чистки зубів ультразвуком при бажанні можна здійснити фторування. Завданням цієї процедури є зміцнення ослабленої емалі шляхом застосування спеціальних засобів – фторвмісних гелів. Вони наносяться на поверхню зубів тонкими шарами, щоб досягти дієвої профілактики каріозним руйнуванням.

Видалення зубного каменю

Дана процедура необхідна при наявності в ротовій порожнині твердих вапнякових відкладень, утворених через скупчення бактеріального нальоту. Якщо зволікати – з часом бактерії можуть зруйнувати емаль або спричинити запалення ясен, інші неприємні захворювання. Головними причинами каменю є неякісна гігієна порожнини рота, несвоєчасна заміна зубної щітки, порушення обміну речовин, жування виключно однією стороною щелепи. Розрізняють надясенний та підясенний камені, останній усувається тільки в стоматологічній клініці.

Очищення від зубного каменю є популярною та універсальною процедурою. Але є і протипоказання, такі як: гострі вірусні захворювання або такі хвороби як серцева аритмія, бронхіальна астма, ВІЛ, туберкульоз та ін.

За наявності коронок, імплантів або вінірів процедуру проводять з обережністю.

Видалення каменю ультразвуком займає приблизно півгодини/годину загального часу. Допоміжним способом після очистки від зубного каменю є чистка Air Flow – вона допоможе позбутися решток нальоту у важкодоступних зонах. Орієнтовна тривалість процедури – 20 хвилин.

Відповідаємо на всі запитання пов'язані з професійною чисткою зубів

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜