+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Лікування зубів під мікроскопом

Всього через 20 років після дебютного використання стоматологічний мікроскоп став своєрідним мірилом якості надання послуг та критерієм сучасності клінічного обладнання. Дана технологія дозволяє істотно вдосконалити процес надання стоматологічних послуг, надає можливість стоматологам лікувати зуби набагато ефективніше.

Ключові переваги клініки з мікроскопом

Лікар кліники Stomaline працює під мікроскопом

Завдяки оптичним лінзам мікроскопа дантист отримав змогу проводити лікування ротової порожнини за умов багатократного збільшення – від 4 до 25 разів та за наявності чіткого зображення. Це дозволяє здійснювати необхідні лікувальні процедури на професійному високоточному рівні. Мікроскоп доповнюється особливо потужним світлом, що повноцінно освітлює робочу ділянку в рази краще від звичайної стоматологічної лампи. Камера приладу подає зображення на монітор, за яким слідкує асистент лікаря та подає необхідний інструмент. Проте користь від даного апарата цим не обмежується:

  • Уникнення випадків повторного лікування – запорука довговічності результатів стоматологічних процедур та продовження життя зубів полягає в забезпеченні максимального огляду конкретної ділянки ротової порожнини. Латентні тріщини зубної тканини через їх дрібні розміри неможливо розгледіти неозброєним оком або за допомогою типової лупи. Якщо лікуватися без мікроскопа, брак візуалізації може призводити до відпадання та руйнування вмонтованих на зуби конструкцій, збільшується крихкість зуба. Помічаючи тріщини, інфіковані тканини та інші негативні фактори, стоматолог здатен їх усунути, що дозволить забути про невдалі процедури реставрації. Адже для міцного кріплення зуби повинні мати здорову структуру.
  • Ідеальне протезування – помічаючи найдрібніші деталі структури зубів, стоматолог здатен якнайточніше відреставрувати зуби, зафіксувати зубні коронки, вініри, люмініри тощо. Це суттєво поліпшує естетичний ефект від вмонтованої конструкції, адже лікар має змогу врахувати анатомічні особливості зуба.
  • Малоінвазивне втручання – необхідне при здійсненні хірургічних операцій на кістковій тканині. В такий спосіб лікар здатен значно підвищити успіх лікувальної процедури, здійснюючи найбільш щадне препарування тканин та виготовляючи тонкостінні реставрації. Таке бережливе препарування характеризується певними особливостями: використанням інструментів невеликого діаметру в мінімальній кількості, можливістю пацієнта перебувати в положенні лежачи та тримати рот напівприкритим, а не широко відкритим, застосуванням не бормашини, а препарування ультразвуком. Таким чином здійснюється видалення виключно уражених ділянок, без пошкоджень здорової тканини зубів.
  • Точна діагностика апарат дає змогу своєчасно виявити початкові стадії утворення карієсу, побачити приховані каріозні порожнини, захворювання ясен і зубів, відшукати мікротріщини зубів, навіть переломи, у випадку яких подальше лікування буде безперспективним. Додатковим плюсом являється можливість виявлення на ранніх етапах виникнення пухлин, що іноді утворюються в ротовій порожнині.

Ендодонтія

За умов малих розмірів та непростої анатомічної будови процедура лікування кореневих каналів відрізняється особливою складністю. Виявити всі наявні в зубі канали дозволить лише потужний мікроскоп, інакше можна пропустити додатковий канал. Орієнтування в роті навмання, завдяки лише знанням та досвіду, на пару з рентгенодіагностикою – вже в минулому. Завдяки масштабуванню лікувальної ділянки лікар повноцінно обробляє кореневий канал, ліквідує залишки інфікованої тканини, ретельно очищає зубну порожнину та здійснює якісне пломбування, досягаючи максимальної герметичності накладання пломбувального матеріалу.

Якщо ж необхідно провести повторне лікування кореневих каналів – без мікроскопа не обійтися, адже це ознака того, що початкова процедура була проведена не якісно та без сучасної апаратури. Масштабування зображення дозволяє побачити будову канала, позбутися решток старого пломбувального матеріалу та очистити всю структуру каналів, витягнути зламану конструкцію, коригувати точність ведення процедур (при свердлінні і т. д.). При сучасному повторному лікуванні можна зберегти зуб, який в іншому разі довелося б просто видалити. В цьому випадку мікроскоп слугує гарантією максимальної якості здійснення лікувальної процедури.

Ціна лікування зубів під мікроскопом у Вінниці

Стоматологічна клініка “Stomaline” у Вінниці притримується демократичної цінової політики, максимально йдучи назустріч пацієнтам. Щоб дізнатися конкретну вартість лікування саме вашого випадку, записуйтеся на консультацію дантиста до нашої стоматології. Орієнтовний прайс-лист також можна переглянути у нас на сайті.

Ми подбаємо, щоб ваша усмішка була красивою і радісною!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜