+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Керамічні брекети в Вінниці

Виправити прикус,але при цьому не погіршити естетику усмішки, хочуть всі пацієнти. Процес лікування може пройти майже непомітно для сторонніх, якщо використовувати керамічні брекети.

Порушення прикусу - це не лише недолік краси. Проблеми з зубами часом призводять до того, що людина стає замкнутою, уникає спілкування, рідко усміхається, відчуває дискомфорт. В результаті розвиваються комплекси, які можуть негативно позначитися на особистому житті, успіхах у роботі та інших починаннях.

Саме тому виправляти прикус слід якомога раніше. По-перше, це дозволить домогтися більш стійкого ефекту. По-друге, на лікування в підлітковому віці потрібно менше часу. По-третє, у пацієнта до 18 років з порушенням прикусу ще не встигають розвинутися стійкі комплекси. Звичайно, це не означає, що після повноліття доведеться змиритися з кривими зубами і продовжувати комплексувати.

Сучасна стоматологія пропонує різні варіанти виправлення прикусу в будь-якому віці. Найбільш часто при цьому використовують брекет-системи. Вони являють собою замочки, які кріпляться на видимій стороні зуба. Через них проходить дуга, що змушує зміщуватися зуби в потрібному напрямку. В результаті періодичної зміни натягу досягають потрібного положення зубів.

Керамічні брекети

Брекет-системи можуть виготовлятися з різних матеріалів. Найбільш часто використовують металеві брекети, які стали вже класикою в практиці лікаря-ортодонта. Але у них є один серйозний недолік. Замки цієї системи сильно помітні на зубах, що негативно позначається на естетиці. Адже носити брекети може знадобитися майже два роки. Водночас сучасні ортодонти пропонують більш естетичний і не менш ефективний спосіб виправлення прикусу - керамічні брекети. У даній системі брекет зроблений з неорганічної кераміки, яка за ступенем прозорості та відтінку наближена до емалі зуба.

Особливості керамічних брекетів

Всі керамічні брекети можна розділити на дві групи. Перші - це полікристалічні брекети. Цей матеріал менш прозорий, але при цьому більш доступний. Саме такі брекети найчастіше випускають виробники. Замки системи не піддаються зміні кольору в процесі експлуатації.

Монокристалічні або сапфірові виготовляють з цільного шматка каменю. Іншими словами, це окремий сапфір, огранений під замок брекета. Безумовно, він ідеально прозорий і зовсім не помітний на зубах. Але це - вже більш дорогий варіант. Саме виходячи з виду використаного матеріалу, складається ціна на керамічні брекети.

Вибрати найбільш вдалий вид брекетів може тільки фахівець після очної консультації. Тому якщо турбує проблема з прикусом, можете сміливо записуватися на прийом і готуватися до нового життя з ідеальною усмішкою.

Встановлення керамічних брекетів в Вінниці

Керамічну брекет-систему фіксує ортодонт у стоматологічній клініці «Stomaline» після повної санації порожнини рота. При цьому для профілактики виникнення проблем з яснами обов'язковою є процедура зняття зубних відкладень у кабінеті гігієніста.

На першому відвідуванні лікар оцінює стан порожнини рота, знімає зліпки зубів і здійснює фотометрію обличчя. На готовій моделі визначають, який саме вид брекетів підходить, як їх встановити і чи потрібно провести додаткову підготовку порожнини рота, наприклад, видалення зубів при вираженому скупченні. Крім того, модель щелепи до початку лікування дозволить оцінити результат після його закінчення, і ви зможете вже з усмішкою поглянути на свої «колишні» зуби.

Після проведення підготовчих робіт переходять до установки системи. Керамічні брекети кріплять до поверхні зубів за допомогою спеціального світлотверднучого клею. Дана процедура триває 60-90 хвилин і є абсолютно безболісною. Після приклеювання керамічних замків закріплюють дугу, яка і буде штовхати зуби в потрібне положення. Після цього можна вважати процес установки закінченим.

Звичайно, це не означає, що наступне відвідування ортодонта буде тільки через рік. При ортодонтичному лікуванні особливо важливим є періодичний огляд для корекції натягу і підклеювання брекетів за необхідності. Загалом же лікування з використанням керамічних брекетів може тривати від року до трьох років. Це залежить від віку пацієнта, ступеня патології і ряду інших чинників.

Під час носіння брекетів дуже важливо дотримуватися гігієни порожнини рота, про особливості якої розповість фахівець.

Керамічні брекети

Переваги і недоліки керамічних брекетів

До плюсів можна віднести естетику. Як вже говорилося, керамічні брекети практично не помітні на зубах. Крім того, вони більш зручні і не викликають дискомфорту під час лікування. Слід відзначити особливі брекети, які можуть мати певний відтінок, наприклад, бірюзовий. Такі системи з радістю вибирають і носять підлітки, а також молоді люди, які бажають виділитися серед оточуючих.

Недоліком є те, що кераміка - досить крихкий матеріал у порівнянні з металом, тому при натягу дуги не створюється сильний тиск. В результаті цього лікування може трохи затягнутися. Цей недолік усунуто в дорогих брендових системах. Але тому, хто віддає перевагу недорогим брекетам із кераміки, про це слід знати. Також деяким мінусом є висока вартість керамічних брекетів. Ціна залежить від фірми виробника.

Щодо вартості слід зазначити, що існують брекети керамічні, ціна на які не набагато більша від звичайних систем із металу. Найчастіше це полікристалічні замочки зі штучних матеріалів. Але і сапфірові не є найдорожчими. Крім них існують ще й лінгвальні брекети, які встановлюються на внутрішній стороні зуба і зовсім не помітні оточуючим. Вони складні в установці і тому більш дорогі. Отже, керамічні брекети - це нехай і не дешевий, але водночас досить привабливий і доступний спосіб виправлення прикусу.

Для отримання докладної інформації про виправлення прикусу керамічними брекетами в вашому клінічному випадку необхідно пройти первинний огляд у ортодонта. Записуйтеся на консультацію по телефону або через сайт.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜