+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Імплантація зубів системою «Osstem» у Вінниці

Найновіші моделі імплантів завдяки вдосконаленим технологіям створення володіють більшою міцністю, ніж звичайний зуб, а також тривалим терміном служби. Імплант - це штучний зубний корінь, зроблений із титану, він вживлюється в кістку щелепи замість втраченого зуба. Штучна коронка, що покриває конструкцію, максимально повторює анатомо-функціональні характеристики зубів та виконує естетичну функцію. Як новітня методика лікування дентальна імплантація усуває недоліки знімних та мостовидних протезів, а сам імплант людина сприймає в якості справжнього зуба.

Імплант

Детально про виробника

Південнокорейська фірма розпочала свою діяльність щодо розробки імплантів у 1992 році. Сьогодні Osstem Implant вважається одним із лідерів даного сегменту ринку:

 1. Фірмові імпланти експортуються до 70+ держав – від Індії та ФРН до США й України.
 2. 1 місце – позиція компанії на східно-тихоокеанському ринку.
 3. 5 місце - позиція на світовому ринку.

Компанія постійно займається удосконаленням своєї продукції, здійснює популяризацію імплантології, наукові дослідження та проводить щорічні міжнародні симпозіуми.

Вагомі переваги системи

Заслужений успіх фірми – це поєднання першокласної якості систем імплантатів, взірцеве обслуговування, постійні інновації та інвестиції в подальші розробки. «Osstem» – це імпланти преміум класу, що підтверджується їх численними перевагами:

 • Високий коефіцієнт успішності – позитивне приживання становить рекордні 98,8%.
 • Сертифікація продукції – імпланти здобули міжнародне визнання, а пацієнт може отримати сертифікат якості в кожній клініці, що використовує фірмові імпланти.
 • Підвищена біосумісність – швидке приживання імпланта до тканин та низький шанс відторгнення.
 • Довговічність – спеціальна конструкція рівномірно розподіляє навантаження, а компанія надає довічну гарантію на виготовлені імпланти.
 • Універсальність – наявність різних моделей розрахована на застосування конструкцій у різних стоматологічних ситуаціях: діаметр та довжину можна підібрати з урахуванням стану кістки пацієнта.
 • Різьба дрібного калібру – знижує ймовірність руйнування кістки та мінімізує навантаження на тканини.
 • Особливість покриття – допомагає досягати швидкого приживлення: період відновлення тепер становить тільки 10-12 тижнів.
 • Без обмежень – імплантація можлива навіть за повної відсутності зубів у пацієнта.

Модельна лінійка імплантів

Модельна лінійка імплантів Osstem
 1. Серія SS.
  Належить до двокомпонентних систем, у яких абатмент оформлено внутрішнім шестикутником. Характеризується специфічною різьбою, покликаною збільшувати стабільність фіксації імпланта в кістковій тканині.
 2. Серія TS.
  Це представник двокомпонентних систем: імплант та абатмент у формі конуса.
 3. Серія MS.
  Популярна для використання у випадку протезування передніх зубів, коли необхідно забезпечити якнайшвидше жувальне навантаження. Структурно становить собою цілісну конструкцію з основою різного діаметру.
 4. Серія US.
  Здатні міцно фіксуватися навіть у випадку нещільної кістки завдяки особливій різьбі. Абатмент цих двокомпонентних конструкцій має зовнішнє з’єднання.

Поверхні імплантатів

Оскільки поверхні імплантів являються однією з ключових складових безпечного та успішного процесу лікування, крім власне серій імплантів, компанія розробила і різні види поверхні для них. Серед поширених в українських клініках виділимо:

 • SA – обробляється оксидом алюмінію піскоструминним способом. На відміну від звичайних імплантів, даний різновид поверхні забезпечує більш щільне зрощення з кісткою.
 • CA – це SA в розчині кальцію. Характеризується більшим рівнем гідрофільності поверхні. Наявні іони кальцію сприяють кращому захисту від забруднення, ніж поверхні SA.

Призначення будь-якого покриття імплантів – підвищити біосумісність та швидкість приживлення, з чим ідеально справляються представлені різновиди поверхонь «Osstem».

Ціна імплантації зубів системою Osstem у Вінниці

Вказані імпланти хоч і відносяться до продукції преміум сегменту, проте характеризуються невисокою вартістю, особливо якщо їх порівняти з європейськими моделями. Ціна процедури дентальної імплантації в нашій клініці знаходиться в середньому ціновому діапазоні. Це особливо вигідно, враховуючи універсальність системи «Osstem» – вказані імпланти рекомендовані для більшості клінічних випадків. Остаточну ціну клієнт дізнається після огляду стоматологом, адже вартість залежить від обраного виду імпланта.

Дізнатися ціну процедури можна на сайті та безпосередньо в клініці. Додатковим бонусом при візиті до нашої стоматології виступає консультація фахівця. Зателефонуйте до нас, щоб записатися на прийом, чи заповніть форму на сайті.

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜