+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Імплантація зубів системою «Osstem» у Вінниці

Найновіші моделі імплантів завдяки вдосконаленим технологіям створення володіють більшою міцністю, ніж звичайний зуб, а також тривалим терміном служби. Імплант - це штучний зубний корінь, зроблений із титану, він вживлюється в кістку щелепи замість втраченого зуба. Штучна коронка, що покриває конструкцію, максимально повторює анатомо-функціональні характеристики зубів та виконує естетичну функцію. Як новітня методика лікування дентальна імплантація усуває недоліки знімних та мостовидних протезів, а сам імплант людина сприймає в якості справжнього зуба.

Імплант

Детально про виробника

Південнокорейська фірма розпочала свою діяльність щодо розробки імплантів у 1992 році. Сьогодні Osstem Implant вважається одним із лідерів даного сегменту ринку:

 1. Фірмові імпланти експортуються до 70+ держав – від Індії та ФРН до США й України.
 2. 1 місце – позиція компанії на східно-тихоокеанському ринку.
 3. 5 місце - позиція на світовому ринку.

Компанія постійно займається удосконаленням своєї продукції, здійснює популяризацію імплантології, наукові дослідження та проводить щорічні міжнародні симпозіуми.

Вагомі переваги системи

Заслужений успіх фірми – це поєднання першокласної якості систем імплантатів, взірцеве обслуговування, постійні інновації та інвестиції в подальші розробки. «Osstem» – це імпланти преміум класу, що підтверджується їх численними перевагами:

 • Високий коефіцієнт успішності – позитивне приживання становить рекордні 98,8%.
 • Сертифікація продукції – імпланти здобули міжнародне визнання, а пацієнт може отримати сертифікат якості в кожній клініці, що використовує фірмові імпланти.
 • Підвищена біосумісність – швидке приживання імпланта до тканин та низький шанс відторгнення.
 • Довговічність – спеціальна конструкція рівномірно розподіляє навантаження, а компанія надає довічну гарантію на виготовлені імпланти.
 • Універсальність – наявність різних моделей розрахована на застосування конструкцій у різних стоматологічних ситуаціях: діаметр та довжину можна підібрати з урахуванням стану кістки пацієнта.
 • Різьба дрібного калібру – знижує ймовірність руйнування кістки та мінімізує навантаження на тканини.
 • Особливість покриття – допомагає досягати швидкого приживлення: період відновлення тепер становить тільки 10-12 тижнів.
 • Без обмежень – імплантація можлива навіть за повної відсутності зубів у пацієнта.

Модельна лінійка імплантів

Модельна лінійка імплантів Osstem
 1. Серія SS.
  Належить до двокомпонентних систем, у яких абатмент оформлено внутрішнім шестикутником. Характеризується специфічною різьбою, покликаною збільшувати стабільність фіксації імпланта в кістковій тканині.
 2. Серія TS.
  Це представник двокомпонентних систем: імплант та абатмент у формі конуса.
 3. Серія MS.
  Популярна для використання у випадку протезування передніх зубів, коли необхідно забезпечити якнайшвидше жувальне навантаження. Структурно становить собою цілісну конструкцію з основою різного діаметру.
 4. Серія US.
  Здатні міцно фіксуватися навіть у випадку нещільної кістки завдяки особливій різьбі. Абатмент цих двокомпонентних конструкцій має зовнішнє з’єднання.

Поверхні імплантатів

Оскільки поверхні імплантів являються однією з ключових складових безпечного та успішного процесу лікування, крім власне серій імплантів, компанія розробила і різні види поверхні для них. Серед поширених в українських клініках виділимо:

 • SA – обробляється оксидом алюмінію піскоструминним способом. На відміну від звичайних імплантів, даний різновид поверхні забезпечує більш щільне зрощення з кісткою.
 • CA – це SA в розчині кальцію. Характеризується більшим рівнем гідрофільності поверхні. Наявні іони кальцію сприяють кращому захисту від забруднення, ніж поверхні SA.

Призначення будь-якого покриття імплантів – підвищити біосумісність та швидкість приживлення, з чим ідеально справляються представлені різновиди поверхонь «Osstem».

Ціна імплантації зубів системою Osstem у Вінниці

Вказані імпланти хоч і відносяться до продукції преміум сегменту, проте характеризуються невисокою вартістю, особливо якщо їх порівняти з європейськими моделями. Ціна процедури дентальної імплантації в нашій клініці знаходиться в середньому ціновому діапазоні. Це особливо вигідно, враховуючи універсальність системи «Osstem» – вказані імпланти рекомендовані для більшості клінічних випадків. Остаточну ціну пацієнт дізнається після огляду стоматологом, адже вартість залежить від обраного виду імпланта.

Дізнатися ціну процедури можна на сайті та безпосередньо в клініці. Додатковим бонусом при візиті до нашої стоматології виступає консультація фахівця. Зателефонуйте до нас, щоб записатися на прийом, чи заповніть форму на сайті.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜