+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Консультація стоматолога у Вінниці онлайн

Задайте своє питання
26.04.2024 Владимир
Добрый день.У меня установлен бюгельный протез верхней челюсти.Крепится на 6 зубов, мостик из металлокерамики.Периодически расцементировка и выпадает.Стоматолог мне поставил по новой, на фотополимерную пломбу и обработал ультрафиолетом, только маленькие участки пломбы, выступавшие из коронок.Не останется ли пломбировочный материал под коронкой жидким, допустимо ли это?
Відповідь спеціаліста
Доброго дня. Для посиленої фіксації протезів і коронок стоматологи використовують стоматологічний цемент подвійного твердіння. Первинна полімерізація пломбувального матеріалу відбувається під дією світла фотополімерної лампи, яка запускає процес хімічної полімерізації навіть в тому випадку, якщо якась частина матеріалу достатньо не була засвічена. При виконанні лікарем протоколу роботи з фіксаційним матеріалом, проблем з його полімерізацією не повинно бути. Якщо ви відчуваєте дискомфорт або помічаєте нестабільність, найкраще звернутися до стоматолога знову, щоб перевірити якість цементації та впевнитися, що все встановлено правильно.
09.04.2024 Ольга
Доброго вечора! У мене 32-й тиждень вагітності, пошкодився зуб та почався дуже різкий біль, не можливо навіть доторкнутися. Не встигла полікувати зуби до вагітності, тепер не знаю чи можна. Ближче до вечора біль стає абсолютно нестерпним. З'явився болючий нарив на дісні. Чи можна на моєму терміні лікувати зуби? Та скільки приблизно це буде коштувати?
Відповідь спеціаліста
Доброго дня, Ольга. Вагітним рекомендується розпочинати лікування зубів з другого триместру. Без діагноза неможливо сформувати вартість лікування, але, якщо припустити що у вас періодонтит зуба, то його лікування може коштувати від 2000 до 5000 грн. Оскільки Ви маєте гострий біль, його обов'язково потрібно зняти, щоб не допустити сильного запалення. Радимо звернутися до стоматолога щоб визначитися з діагнозом і провести лікування. Для запису та детальної консультації телефонуйте за номером: 097-440-80-40 Дякуємо за запитання.
08.04.2024 Дар'я
Доброго дня, яка максимальна у вас ціна видалення зуба мудрості? Я не цілковито впевнена, але здається в мене напівретинований зуб
Відповідь спеціаліста
Доброго дня. Максимальна ціна на видалення зуба мудрості коштує 4000 грн. Напівретинований зуб коштує 1500 грн. Але є різні випадки та складність ситуації. Можете надіслати свій знімок за номером : 097-440-80-40 (Viber) і ми повідомимо скільки часу триватиме видалення та яка буде його ціна. Дякуємо за запитання.
27.02.2024 Поліна
Вітаю! Маю наступне питання: видаляли коронку та штифт (планується імплантація). На знімку видно залишки. Лікар говорить, що ці залишки - статичний матеріал, який не буде нести шкоди, можна не видаляти та подальшій імплантації вони не заважають. Наскільки вірна думка лікаря? Дякую.
Відповідь спеціаліста
Добрий день, Поліна. Є випадки, коли залишки коронки та штифта не заважатимуть процесу імплантації, є випадки, коли це може бути перешкодою. Зазвичай, лікар приймає рішення про залишення чи видалення залишків на підставі їх розміру, розташування та можливого впливу на майбутню процедуру імплантації. Однак, з огляду на те, що кожен випадок є індивідуальним, рекомендуємо звернутися до спеціаліста для повної консультації та детального огляду вашої ситуації. Лікар зможе надати вам професійні поради та відповісти на всі ваші питання. Дякуємо, за запитання.
03.02.2024 Максим
Остался только корень жевательного зуба. Что делать? Есть снимок
Відповідь спеціаліста
Доброго дня. Якщо залишився тільки корень зуба, варто звернутися до стоматолога, оскільки такий стан може викликати біль та неприємні відчуття, а також може призвести до подальших ускладнень. Ось деякі можливі варіанти лікування: Видалення кореня зуба: У випадку, коли корінь зуба не може бути збережений, може знадобитися його видалення. Після цього може бути розглянута можливість встановлення зубного імплантата або мосту. Лікування кореневих каналів: Якщо корінь зуба може бути збережений, стоматолог може розпочати лікування кореневих каналів, щоб корінь для подальшого встановлення коронки. Радимо звернутись до стоматолога для отримання професійної консультації та рекомендацій щодо лікування вашого зуба. Вам дадуть найкращі поради щодо подальших кроків для відновлення здоров'я вашої ротового порожнини.
26.01.2024 Оксана
Яка максимальна кількість елайнерів може бути потрібна при важких випадках?
Відповідь спеціаліста
Добрий день, Оксана. Кількість елайнерів залежить від конкретного випадку. Якщо ситуація складна можливе виготовлення від 70 до 90 кап на одну щелепу. Тільки спеціаліст зможе прорахувати точну кількість саме для Вашої ситуації. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 097-440-80-40. Дякуємо за запитання!
25.01.2024 Юлія
Чи можлива в вас часткова оплата за елайнери?
Відповідь спеціаліста
Добрий день, Юлія. Оплата за будь-які послуги в нашій клініці проводиться по факту виконаних робіт. За елайнери можлива часткова оплата тільки в українського виробника. Якщо замовляти капи німецького або американського виробництва, то оплата відбувається відразу за весь період лікування. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 097-440-80-40. Дякуємо за запитання!
02.01.2024 Богдана
Доброго дня! Маю проблему з зубом, там видалені нерви та стоїть пломба (від рідного зуба там збережена тільки стінка), він потемнів та змінив колір. Хотілось би виправити (напевне поставити коронку). Чи можливо все зробити за 1 день? Цікавить запис з 5.01.
Відповідь спеціаліста
Доброго дня, вирішення проблеми з зубом, яке включає в себе встановлення коронки, зазвичай, вимагає щонайменше двох відвідувань. На першому етапі проводиться підготовка зуба до протезування та зняття відбитків для коронки, а на другому етапі вже встановлюється коронка. Кількість відвідувань буде залежати від ситуації. 5 січня є вільне місце. Наш контактний номер: 097-440-80-40. Для запису попросимо або зв'язатись з нами, але залишити свій номер і ми самі з Вами зв'яжемось та підберемо зручний час.
07.12.2023 Людмила
Доброго дня. Чи лікуєте ви дітям зубки з використання закису азоту?
Відповідь спеціаліста
Доброго дня. У нас немає дитячого терапевта, тому лікування діткам не проводимо. Є лише ортодонт, що зможе допомогти вирівняти прикус дитині. Дякуємо за запитання.
27.11.2023 Світлана
Доброго ранку,скажіть будь ласка яка ціна верхнього еластичного протезу
Відповідь спеціаліста
Доброго ранку, Світлано. Ціна нейлонового протезу за одну щелепу коштує 5500 грн. Окремо враховується ціна за відбитки та за підготовчий процес. На консультації спеціаліст зорієнтує Вас детальніше щодо термінів та ціни. Для запису звертайтесь за номером: 097-440-80-40.
19.11.2023 Віталія
Доброго вечора, у мене є ретенційна капа, але є на ній дуже маленькі сколи від нижніх зубів, як зрозуміти це нормально? Чи треба міняти? Їй 1 місяць і то лише на ніч ставлю.
Відповідь спеціаліста
Добрий день, потрібно бачити Вашу капу, щоб зрозуміти з якого вона матеріалу і якої товщини. Внаслідок контакту з зубами, для певних матеріалів, сколи є нормою. Проте, щоб бути впевненим, що це безпечно, радимо звернутись до спеціаліста, щоб він оцінив стан капи та дав конкретні поради. Дякуємо за запитання.
13.11.2023 Виктория
В мене виріс клик зверху і не став на своє місце, знизу є трохи місця, зуби розвинулися трохи але клик туди не стає, була в клініці і сказали що потрібно видаляти 4 зуба щоб встановити брекети щоб виправити прикус і здвинути клик, чи можна поставити клин на місце без виривання 4 зубів? Або що можна з цим робити?
Відповідь спеціаліста
Ви не указали які саме зуби вам сказали видалити. Якщо припустити що це зуби мудрості, то це нормальна практика підготовки перед ортодонтичне лікування, для досягнення більш швидкого і стабільного результату. Про інші варіанти ортодонтичного лікування можна говорити після вивчення клінічної ситуації (огляд, знімок, можливо моделі щелеп). Радимо звернутись до спеціаліста на консультацію, щоб отримати відповіді на всі запитання. Дякуємо за запитання.
13.11.2023 Виктория
В мене виріс клик зверху і не став на своє місце, знизу є трохи місця, зуби розвинулися трохи але клик туди не стає, була в клініці і сказали що потрібно видаляти 4 зуба щоб встановити брекети щоб виправити прикус і здвинути клик
Відповідь спеціаліста
Добрий вечір, Вікторія. Конкретизуйте, будь ласка, Ваше запитання.
03.11.2023 Оксана
Чи є можливість обрати самостійно лікаря?
Відповідь спеціаліста
Так звісно, Ви можете обрати лікаря, але, для надання якісної стоматологічної послуги, його спеціалізація має підходити під Вашу ситуацію.
20.10.2023 Людмила
Добрий день, цікавить виготовлення капи на верхню щелепу Зліпок є Скільки мм треба для більш жорсткої фіксації (після брекет системи)? І які терміни виконання? Та вартість?
Відповідь спеціаліста
Добрий день, Людмила. Капа виготовляється в лабораторії по відбитку, який знімає лікар, безпосередньо перед виготовленням. Стандартна ретенційна капа має товщину - 1 мм. Вартість капи на одну щелепу - 1500 грн, термін виготовлення орієнтовно 2 тижні. Насамперед рекомендуємо Вам звернутися до спеціаліста на консультацію. Дякуємо за запитання.
17.10.2023 Євгеній
Добрий день Скільки коштує знімок зуба КТ і панорамний знімок?
Відповідь спеціаліста
Доброго дня. Ми робимо прицільний знімок, він коштує 80 грн. КТ та панорамний знімок можете зробити за адресою: вул. Грушевського, 16 (обласна стоматологія) або Дмитра Майбороди, 2 ( центр щелепно-лицьової діагностики Planmeka). Дякуємо за запитання.
17.10.2023 Вікторія
Скільки по часу триває чистка зубів air flow?
Відповідь спеціаліста
Добрий день, Вікторія. Комплексна чистка зубів з Air-Flow триває до години часу. Все залежить від кількості зубних відкладів та стану Ваших зубів та ясен. Дякуємо за запитання.
17.10.2023 Вікторія
Скільки по часу триває чистка зубів air flow?
Відповідь спеціаліста
Добрий день, Вікторія. Комплексна чистка зубів з Air-Flow триває до години часу. Все залежить від кількості зубних відкладів та стану Ваших зубів та ясен. Дякуємо за запитання.
14.10.2023 Наталья
Флюс
Відповідь спеціаліста
Доброго дня. Якщо у вас є відчуття на флюс, важливо якомога швидше звернутися до стоматолога. Флюс постійно виникає в результаті бактеріальної інфекції, яка починається в зубах або яснах. Лікування флюсу може включати прийом антибіотиків для боротьби з інфекцією, дренування абсцесу для видалення нагромадженого гнію, а також інші медичні захворювання залежно від серйозності стану. Рекомендуємо не тягнути з відвідуванням лікаря, щоб уникнити серйозних наслідків, які потрібно вчасно вирішувати. Для запису на консультацію дзвоніть за номером: 097-440-80-40
06.10.2023 Тетяна
Чи можливо підняти ясна, якщо вже поставили коронки? Бо аж тільки звернула увагу, що дуже видно ясна і зуби виглядають різними по величині?:/
Відповідь спеціаліста
Добрий день, Тетяна. Зазвичай після встановлення коронок це відбувається складніше та довше, інколи, після фіксації коронок, відновлення ясен займає до тижня. Однак, якщо ви вважаєте, що вам потрібно внести зміни у вигляд коронки або розміщення ясен, слід обговорити це зі своїм стоматологом. Лікар може запропонувати різні варіанти корекції, такі як заміна коронок або процедури для підняття ясен, якщо це відповідає вашим потребам і можливостям. Дякуємо за запитання.
Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜