+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Лікування зубів у Вінниці

Стоматологічна клініка «Stomaline» пропонує сучасні види стоматологічних послуг. Професійна, швидка і гарантовано якісна допомога. Вважаємо, що в стоматології, як і у всій медицині, недоречний типовий підхід до пацієнта. Тільки індивідуальний план лікування з урахуванням усіх анатомічних і фізіологічних особливостей дає довготривалий результат, спрямований на максимальне і тривале збереження зубів та результатів лікування.

Лікування зубів у Вінниці, StomaLine
Спокійна обстановка в кабінеті при лікування зубів. StomaLine. Вінниця

Наша клініка надає широкий спектр стоматологічних послуг:

  • терапевтична стоматологія;
  • реставрація зубів;
  • протезування;
  • ортодонтія;
  • гігієна і догляд за порожниною рота;
  • хірургія;
  • естетичні маніпуляції та інше.

Одним із найпоширеніших захворювань порожнини рота є карієс, який зустрічається майже у 90-95% населення. Ця хвороба вражає тверді тканини зуба, призводить до появи на їхній поверхні темних чи світлих (у початковій стадії) плям, які згодом перетворюються у порожнини різної глибини.

Найчастіше карієс зуба лікують консервативним методом, коли уражені тканини механічно видаляють, а порожнину заповнюють пломбою, яка відновлює втрачений об'єм зуба. Стоматологи-терапевти при пломбуванні використовують такі композиційні матеріали, які за своїми властивостями імітують твердість, колір і прозорість зуба. Маючи пластичну робочу консистенцію, вони контрольовано тверднуть під дією світла спеціальної лампи. Такі композити в стоматології називаються фотополімерами, а метод пломбування зубів з їх використанням називається реставрацією зуба.

Поверхневі та середньої глибини дефекти зуба лікуються саме так. Але, якщо карієс стає глибоким, він пошкоджує порожнину зуба разом із судинами і нервом та доходить до кореневої системи. У такій ситуації проводять якісне лікування кореня зуба. Адже непроліковані або неадекватно запломбовані канали є джерелом інфекції, яка викликає запалення в кістковій тканині за зубом і в майбутньому може створити людині безліч неприємностей. А якісне пломбування каналів під встановленими штифтовими конструкціями, пломбами і коронками - запорука їх довготривалого терміну служби.

До речі, в "Стомалайн" з 2017 року такі процедури переважно проводять під мікроскопом, а це піднімає лікування зубів на новий рівень якості!

Стоматолог-терапевт кініки StomaLine працює з мікроскопом, асистент подає йому інструмент

Вміння лікаря працювати під збільшенням, сучасні фотокомпозити і протоколи лікування дозволяють отримати відмінний естетичний і функційний результат, втілений у вигляді художньої реставрації зуба. Але бувають моменти, коли неможливо врятувати зуб. Наприклад, при його масивному руйнуванні, тріщині або пошкодженні кореня. В такому випадку проводиться видалення зуба, і на наступному етапі ми пропонуємо лікування після видалення, коли після загоєння лунки відновлюємо зубний ряд імплантатами, коронками або знімними протезами. Це принципово важливий момент. Видаливши зуб, ви не вирішуєте проблему повністю, адже його відсутність порушує нормальне пережовування їжі, що призводить до проблем із травленням. Часто може порушуватися дикція. Практично завжди після екстракції помітний косметичний дефект, але протезування - лікування після видалення зуба - допоможе вам уникнути цих неприйнятних моментів.

Найбільш проблемним зубом є останній корінний зуб - зуб мудрості або "восьмий". Він не тільки рано уражається карієсом, але навіть його прорізування може супроводжуватися почервонінням і набряком ясен, біллю і ускладненим відкриванням рота. Ось таку небезпеку інколи приховує у собі зуб мудрості. В такому випадку лікування проводиться за кількома напрямками:

  • використання антибактеріальних і протизапальних засобів місцевої і загальної дії,
  • зрізання нависаючого над зубом мудрості краю ясна з наступною протизапальною терапією,
  • видалення останнього зуба при частих загостреннях або його неправильному розташуванні.

У нас є фахівці різної спеціалізації, тож здійснюємо не тільки ізольоване лікування зубів, але і всієї зубо-щелепної системи та ротової порожнини. Також проводимо діагностику і лікування хвороб слизової та ясен. У випадку, коли пацієнти звертаються зі скаргами на те, що у них кровоточать ясна, оголюються корені зубів або починають хитатися зуби, вони потрапляють до лікаря-пародонтолога. Маючи діагноз гінгівіту, пародонтиту або пародонтозу, можна запобігти передчасній втраті зубів і ранньому протезуванню, якщо вчасно пройти курс лікування.

Процедури професійної гігієни (чистки зубів), які звичайно призначають до початку лікування або періодично з метою профілактики карієсу і захворювань пародонту, коли уже всі зуби проліковані, це завершальний і, мабуть, найприємніший етап стоматологічної допомоги.

Сучасний пломбувальний матеріал - фотополімер Estelite Asteria
Сучасні пломбувальні реставраційні матеріали для лікування зубів - фотокомпозити Estelite Asteria & Estelite Sigma, Tokuyama, Japan

Пам'ятайте завжди, наскільки важливо вчасно лікувати зуби. Наші ціни відповідають рівню якості і обслуговування. Спеціалізація лікарів-стоматологів дозволяє професійно виконувати роботу, з увагою до дрібниць вирішуючи будь-яку проблему з зубами або патологією порожнини рота швидко, безболісно, якісно і надовго.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜