+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Коронки з пластмаси - зручна і швидка допомога при протезуванні зубів

Фахівці стоматології у Вінниці «Stomaline» працюють з пластмасою, як і з іншими матеріалами для протезування. Простота у виробництві і доступність - ось чим відрізняються пластмасові коронки. Тому вони відмінно підходять для тих пацієнтів, які бажають приховати проміжні етапи протезування зубів.

Плюси і мінуси пластмасових коронок

Пластмасові коронки використовують для протезування зубів у таких випадках:

  1. Є дефекти коронкової частини фронтальних (передніх) зубів верхньої і нижньої щелепи.
  2. Аномалії форми, величини і кольору передніх зубів.
  3. В якості тимчасової (провізорної) коронки на період виготовлення керамічних, металокерамічних та інших конструкцій коронок.
  4. Тимчасовий мостовидний протез на період виготовлення постійного.
  5. Як шини при лікуванні пародонтозу.

Кілька десятків років тому цю технологію використовували дуже широко, але в даний час спектр показань до протезування пластмасовими коронками значно звужений. Нові матеріали для виготовлення коронок суттєво перевершують пластмасу за показниками естетики і міцності.

Також такі коронки мають невисокий коефіцієнт зносостійкості (значний ступінь стирання) в порівнянні з металокерамічними. Це є основною причиною того, що ставити пластмасові коронки на жувальні зуби доцільно тільки тимчасово, як захист для оброблених зубів, перед установкою постійних коронок або мостовидних протезів.

Тимчасова пластмасова коронка
Фото на етапі протезування передніх зубів. На період виготовлення керамічної коронки на підготовлений зуб фіксується тимчасова пластмасова коронка

Пластмаса має мікропористу структуру, яка схильна вбирати кольори і запахи. Тому слід врахувати, що пластмасові коронки швидко темніють навіть при вживанні звичної кави, ягід або чаю. У порах цього матеріалу осідають харчові барвники і можуть розмножуватися бактерії, здатні шкодити здоровим зубам. Наявність у роті пластмасових коронок зобов'язує ретельно дотримуватися гігієни, інакше може виникнути запалення ясен.

При всіх особливостях матеріалу пластмасові коронки цілком підійдуть для того, щоб надати естетичного вигляду переднім зубам на проміжних етапах протезування. Створені з пластмаси коронки важко відрізнити від натуральних зубів, вони мають привабливий зовнішній вигляд і доступну ціну.

Пластмасові коронки на зуби відмінно імітують природну усмішку за рахунок використання сучасних багатоколірних матеріалів. Поєднання різних відтінків дозволяє домогтися природності. Пластмасові коронки, ціна яких обумовлена поширеністю і дешевизною полімерного матеріалу, що використовується, - це відмінний варіант для тимчасового косметичного застосування. Використання пластмаси для реставрації передніх зубів - це компромісний варіант, щоб домогтися естетичного результату за невисоку ціну.

Пластмасові коронки
Фото. Коронки на передні зуби з пластмаси в якості тимчасових на проміжному етапі протезування

Як виготовляють пластмасові коронки

Пластмасові коронки на передні зуби прослужать кілька років, протягом яких питання протезування передніх зубів буде закрите. Такі конструкції встановлюються швидко і просто. Спочатку знімається відбиток зі щелепи, а потім у зуботехнічній лабораторії по ньому виготовляється коронка з пластмасового "тіста". Вона твердне, потім полірується до блиску. Після цього лікар підганяє коронку і фіксує на потрібному зубі.

Кілька років тому була в моді пластмасова коронка на металевій основі - ковпачку. За рахунок того, що в металопластмасовій коронці поєднувалися метал і пластмаса, така конструкція мала більшу міцність і термін служби до п'яти років. В даний час такі коронки практично повсюди витіснили металокерамічні коронки, що володіють більшою міцністю й естетикою.

У сучасній стоматології пластмасові коронки - це тимчасовий варіант, що дозволяє захистити зуби, які готують до постійного протезування. Обточені зуби стають чутливими до холодного і до гарячого, вони більш вразливі, а тому потребують такого покриття, як пластмасові коронки. Крім цього, вони прикривають естетичні вади обточених зубів.

Таким чином, процес протезування стає ще більш комфортним: навіть у ході виконання робіт, які можуть зайняти більш ніж кілька прийомів, зуби пацієнта будуть виглядати красивими, здоровими і «справжніми». Потім пластмасові матеріали замінюють більш надійними, довговічними і привабливими.

Ціна на установку коронок з пластмаси в стоматологічній клініці «Stomaline». Відгуки

Відгуки - результат вдячності пацієнтів за професійну роботу співробітників клініки "Stomaline" у Вінниці. Тут також можна ознайомитися з ціновою політикою.

Запишіться на консультацію з приводу протезування пластмасовими коронками до фахівців клініки. Це можна зробити на сайті або по телефону.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜