+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Коронки з оксиду цирконію - високі технології в протезуванні зубів

Коронки з оксиду цирконію є “матеріалом майбутнього” сучасної стоматології. Тепер вони доступні і пацієнтам стоматології у Вінниці “Stomaline”.

Вперше оксид цирконію в якості медичного матеріалу почали застосовувати при операціях на тазостегновому суглобі. В результаті експериментів з'ясувалося, що цирконій поряд із високою міцністю володіє і відмінною біосумісністю. З впровадженням 3d-програмованого промислового обладнання в стоматології з'явилися коронки з оксиду або діоксиду цирконію, які з вражаючою точністю повторюють рельєф поверхні зубів.

Коронки з діоксиду цирконію
Протезування передніх зубів на верхній щелепі цирконієвими коронками

Коронки з оксиду цирконію відносяться до інноваційного технічного напрямку в сучасному протезуванні. Тому, щоб клініка могла запропонувати такий вид послуг, потрібне співробітництво з зуботехнічною лабораторією, оснащеною спеціальною комп'ютерною системою CAD/CAM.

Основні переваги цирконієвих коронок базуються на властивостях матеріалу, з якого вони виготовлені, та прецизійності виготовлення:

  1. Гіпоалергенність.
  2. Висока міцність.
  3. Можливість застосування в якості матеріалу для мостовидних протезів.
  4. Тривала експлуатація конструкцій за рахунок низького ступеня стирання.
  5. Хороші оптичні характеристики, схожі з натуральними зубами (світлопроникність, колірний відтінок, напівпрозорість та інші).

За рахунок високої міцності оксиду цирконію виготовлені з нього коронки або протези мають дуже малу товщину. Це додаткова перевага даної технології, завдяки чому вдається зберегти під коронкою зуб живим, мінімально обточивши його при підготовці.

Висока точність виготовлення коронки з цирконію зумовлена тим, що вона точно вирізана з цілісного кристала на спеціальному програмованому 3d обладнанні за моделлю зубів, виготовленою на основі знятого лікарем зліпка зубних рядів. Після цього, залежно від поставленого завдання, в лабораторії її можуть додатково пофарбувати або доповнити шаром керамічної маси. Так виходять коронки з оксиду цирконію (діоксиду цирконію) - з максимальною точністю посадки, що забезпечує ідеальне прилягання до тканин зуба, і високою естетикою.

Крім цього, вони пропускають промені світла, володіючи схожим із натуральними зубами ступенем прозорості. Це дуже важливий фактор для сучасних пацієнтів, що пред'являють високі вимоги до зовнішнього вигляду протезів.

Даний матеріал не характеризується підвищеною крихкістю, на відміну від кераміки. Це дозволяє широко застосовувати подібні конструкції для реставрації жувальної частини зубного ряду. Коронки з цирконію, ціна яких відповідає їх високій якості, відмінно підходять для протезування корінних зубів.

Коронки из диоксида циркония, боковые зубы
Одиничні коронки ZrO2 на бічних зубах. Фото з зуботехнічної лабораторії, фінальний етап

Ціна на цирконієві коронки в стоматологічній клініці “Stomaline”, відгуки

Відгуки підтверджують професіоналізм роботи стоматологічної клініки “Stomaline” у Вінниці. Ознайомитися з цінами стоматологічних послуг можна тут.

Протезування цирконієвими коронками має більше переваг перед металокерамікою, але поступається в естетиці керамічним коронкам. Цирконієві коронки, ціна на які може бути вищою в порівнянні з іншими способами протезування, — це технологічний і надійний спосіб протезування та відновлення усмішки при відсутності одного або декількох зубів, альтернатива протезуванню на імплантатах.

Клініка “Stomaline” використовує передові технології протезування зубів від відомих світових брендів. Завдяки цьому досягають довготривалого і високоестетичного результату протезування.

Записатися на консультацію до фахівців клініки “Stomaline” у Вінниці можна онлайн або по телефону.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜