+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Вініри на зубах: краса і надійність

Завдяки чудесам сучасної стоматології тепер у кожного є шанс стати володарем «зіркової» усмішки. Для цього досить встановити на зуби голлівудські вініри або, як їх частіше називають, просто вініри. Це відносно нова технологія, що дозволяє виправити практично будь-який недолік зубного ряду.

Спочатку вінірінг застосовувався з метою створення додаткового захисту зубів від руйнування. Але сучасна естетична стоматологія знайшла ще одне застосування вінірам на зубах - здатність надавати необхідну форму і колір видимій, коронковій частині зуба. За великим рахунком вінір є тонкою плівкою облицювального матеріалу, щільно облягає зуб і закріплений до його зовнішньої поверхні. Тепер отримати справді «голлівудську» усмішку ви зможете в стоматологічній клініці "Stomaline" у Вінниці.

Вінір

Переваги використання вінірів

 1. В нашій клініці підготовку зуба під вініри проводять під мікроскопом, що дозволяє максимально зберегти тверді тканини зуба при мінімальному втручанні. Сам термін "мікропрепарування" говорить про мінімальний вплив на зуб.
 2. Вініри на зубах утворюють додатковий захисний шар, завдяки чому створені конструкції відрізняються довговічністю і надійністю.
 3. Вініри дозволяють усувати складні дефекти кольору і плями на поверхні зубів.
 4. За допомогою вінірів можна проводити керамічну реставрацію зубів при сколах, тріщинах і незначному викривленні зубів.

Як відбувається установка вінірів

Установці вінірів передують діагностичні процедури і процедури візуалізації.

Для діагностики використовується фотографія і моделі щелеп для вивчення прикусу і взаємоположення зубів.

Візуалізацію майбутньої роботи можна провести декількома методами:

 • Використовуючи воскову репродукцію зубів на гіпсовій моделі. При такому методі можна тільки зовні побачити форму зубів.
 • Щоб побачити, як будуть виглядати вініри в роті, лікар може зробити перенесення воскової репродукції з моделі пластмасою або композитом на зуби, зробити так званий "mockup". Такий варіант візуалізації дає найбільш повне уявлення про результат майбутньої роботи.
 • Цифрова візуалізація на основі фотографії та шаблонів зубів.

Ретельна діагностика дає пацієнтові краще розуміння кінцевого результату роботи стоматолога, а фахівцю дозволяє отримати естетичні побажання щодо конкретної клінічної ситуації.

Якщо результатами діагностичних заходів ви залишилися задоволені, то в наступний візит лікар може почати мікропрепарування зубів. Залежно від кількості вінірів даний підготовчий період може зайняти від одного до 4-х днів. Настільки тривала підготовка зубів під керамічні реставрації обгрунтована. Щоб її провести ретельно, з мінімальним впливом на тканини зуба, необхідно 4 повноцінні лікарські зміни для підготовки 28 зубів.

Отож, при установці вінірів є такі умовні клінічні етапи:

 1. Фотографування, діагностика та візуалізація майбутньої усмішки.
 2. Мікропрепарування - підготовка зубів та зняття зліпків на основну роботу. Зліпки віддають у зуботехнічну лабораторію. Залежно від кількості зубів період виготовлення вінірів може зайняти від 7 до 14 днів. У цей період на зуби виготовляють тимчасові, пластмасові вініри, які відіграють захисну і естетичну роль.
 3. Фіксація вінірів. Може зайняти від декількох годин до 2-х діб, при тотальній роботі. Кожен зуб ізолюється рабердамом, проводиться адгезивна підготовка і фіксація на композитний цемент.
 4. Через кілька днів проводиться огляд і фотографується фінальний результат готової роботи.

Під час лабораторного етапу пацієнтові фіксують тимчасові зубні вініри. Вони недосконалі, не відрізняються великою зручністю і міцністю, зате дозволяють приховати естетичні дефекти зубів, підготовлених для установки вінірів. Також вони запобігають закриттю відпрепарованої частини зуба ясенним краєм. З незручністю тимчасової конструкції і її шорсткістю потрібно змиритися. На час виготовлення постійних вінірів потрібно берегти зуби від гарячого і холодного, а також від фарбуючих продуктів і куріння.

Перед тим, як остаточно зафіксувати вініри на зубах, їх перевіряють на відповідність кольору і форми. Якщо результат задовольняє лікаря і пацієнта, вони фіксуються на постійний цемент.

Вінір

Безпосередньо перед фіксацією на зуб і вінір наноситься адгезивна система, яка на нанорівні додатково посилює зв'язок вініра з зубом. Відбувається його "вклеювання" до поверхні зуба. Далі проводиться фотополімеризація, яка прискорює твердіння цементу. Протягом декількох секунд конструкція набуває міцності, готова до навантажень та експлуатації.

Окреме питання - вибір кольору вініра. Важливо, щоб він не відрізнявся від інших частин зуба і сусідніх зубів. Відтінок підбирається за шкалою ще на етапі зняття зліпка.

Керамічні вініри

Вініри можуть бути виготовлені з композиту або кераміки. Для довгострокової естетики кераміка буде кращим матеріалом.

Керамічні вініри користуються найбільшою популярністю. Вони дозволяють досягти високої косметичного ефекту. Їх використовують для усунення таких проблем, як відколи, клиноподібні дефекти, неправильна форма зуба, потемніння і пожовтіння, наслідок травм, зубні «кишені», стирання зубної тканини. Керамічні вініри з часом не втрачають свій колір і блиск.

Етап примірки вініру, мікрометр показує малу товщину

Керамічні вініри не встановлюють, якщо в порожнині рота є неліковані зуби з каріозним процесом. Протипоказанням є високий ступінь зруйнованості зуба, патологічна стертість і бруксизм. В цьому випадку краще надати перевагу протезуванню безметаловими коронками на основі кераміки або діоксиду цирконію.

В естетичній стоматології керамічні вініри мають незаперечні переваги. Вони надають зубам натуральний вигляд, повну імітацію природного кольору і форми. Кераміка не покривається плямами, не мутніє і не втрачає свій колір. Керамічні вініри дають можливість пити каву, чай, вино без ризику фарбування і зміни кольору.

Відгуки. Ціна на вініри в стоматологічній клініці «Stomaline»

Відгуки підтверджують наш професіоналізм роботи за доступну ціну, авторитет серед інших стоматологічних клінік у Вінниці. Ознайомитися з цінами можна тут.

Записуйтеся на консультацію та на прийом до фахівців клініки "Stomaline". Це можна зробити на сайті або по телефону. Кожному пацієнту стоматологи запропонують найбільш раціональний і вигідний варіант послуг.

Станьте щасливим володарем красивої, здорової усмішки!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜