+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Незнімне протезування: довговічність і функціональність

Незнімне протезування - це відмінна можливість повернути цілісність зруйнованим зубам і відновити зубний ряд при відсутності одного або декількох зубів. Завдяки сучасним технологіям на високому рівні забезпечується естетичність і функціональність штучних зубів.

Незнімні конструкції розраховані на тривалу експлуатацію, тому такі протези виконують із найбільш надійних матеріалів, що максимально відповідають натуральним зубам.

Види незнімного протезування

Види незнімного протезування

Незнімні протези постійно знаходяться в порожнині рота. Немає можливості їх зняти, не пошкодивши, тому зуби під них повинні бути ретельно проліковані. Це забезпечить їх функціонування на весь термін служби (в середньому близько 10 років).

Розрізняють види незнімного протезування:

  • зубні коронки;
  • мостовидні протези;
  • мікропротезування (вініри, вкладки);
  • протезування на імплантатах (останнім часом витісняється гвинтовою фіксацією).

Зубні коронки використовуються в тих випадках, коли коронкова частина зуба зруйнована, але при цьому його корінь залишився цілим. Коронка може бути одиночною або припаяною до сусідньої (при відновленні двох сусідніх зубів).

Мостовидні протези встановлюються при відсутності одного або декількох зубів і за наявності опорних.

Мікропротезування використовується при незначних дефектах. Даний вид незнімного протезування дозволяє відновити зруйновану або змінену в формі і кольорі частину зуба.

Незнімне протезування на імплантатах - це виготовлення коронок і мостів, які згодом будуть кріпитися не на зубах, а титанових стержнях. Протезування на імплантатах є дуже затребуваною процедурою на сьогоднішній день, але незнімний варіант фіксації коронок активно витісняється гвинтовим з'єднанням абатмента і коронки.

Схематичне зображення мостовидного протезу

Матеріали для незнімного протезування

Незнімне протезування зубів у стоматологічній клініці "Stomaline" здійснюється з використанням різних матеріалів. Популярним варіантом протезування з хорошими естетичними властивостями є незнімні протези з металокераміки. Щоб конструкція витримувала жувальні навантаження, використовується литий металевий каркас, покритий шарами кераміки. Дані протези можна застосовувати для відновлення жувального ряду в будь-якій ділянці, в тому числі і при протезуванні на імплантатах.

Естетичними і одночасно високоміцними є протези, виготовлені з діоксиду цирконію. Вони виготовляються подібно, як металокерамічні коронки і протези, але мають у своїй основі каркас із діоксиду цирконію, що дає їм таку високу міцність.

Суцільнокерамічні коронки характеризуються найкращою естетикою. Такі конструкції найбільш точно імітують відтінок, прозорість і глибину кольору природних зубів. Відмінний результат виходить при протезуванні зубів у зоні усмішки. Висока міцність дозволяє робити з кераміки коронки також на жувальні зуби.

Каркас протезу з діоксиду цирконію
На лабораторному етапі нанесення керамічної маси на каркас протеза з діоксиду цирконію

Ціна на незнімне протезування зубів у стоматологічній клініці «Stomaline». Відгуки

Перелік послуг клініки і ціни вказані в окремому розділі сайту. Ознайомитися з ними можна тут. Також інформацію про ціни і рекомендації фахівця можете отримати на консультації, попередньо записавшись на неї.

Вартість протезування зубів безпосередньо залежить від матеріалу, що використовується для коронок, а також від обсягу підготовчої роботи. Крім цього, незнімне протезування вимагає педантичності, не допускає помилок стоматолога і зубного техніка (зуботехнічної лабораторії). Такі конструкції не можна розібрати або поміняти окремі фрагменти. Тому на лабораторному етапі чи з боку стоматолога не повинно трапитися прорахунків.

У клініці «Stomaline» працюють відповідальні фахівці. Численні відгуки наших пацієнтів - цьому підтвердження. Приклади робіт стоматологів клініки представлені в портфоліо і на сторінках сайту, саме вони показують високий рівень якості на ряду з європейськими стоматологічними стандартами. Запишіться до нас на прийом, і ми візьмемо на себе відповідальність за збереження здоров'я ваших зубів!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜