+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Імплантація зубів системою «Connect» у Вінниці

У випадку часткової або повної нестачі зубів найсучаснішою методикою лікування вважається дентальна імплантація. Імплант являється титановим коренем зуба, що структурно складається з кореневої та коронкової частини. Даний спосіб значно перевершує варіант із виготовленням мостоподібного протеза: замість втраченого зуба монтується тільки один імплант, в той час як для протеза необхідно зробити три коронки та депульпувати два сусідні зуби.

Коронка на імпланті

Авторитетний виробник

Українська компанія, що спеціалізується на виготовленні імплантів та стоматологічних інструментів, була створена 2004 року у місті Львові. За період більш ніж десятилітнього існування фірма зарекомендувала себе як установу, що використовує виключно модерне обладнання, матеріали вищої проби та швидко запроваджує останні світові здобутки в сфері стоматології. Сьогодні репутація виробника системи дентальних імплантів «Connect» - це ряд заслужених досягнень:

 • Всі технічні розробки фірми отримали офіційні патенти та легально захищені.
 • Якість системи імплантів неодноразово підтверджена багатьма клінічними та медичними випробуваннями.
 • Компанія отримала свідоцтво про держреєстрацію МОЗУ, сертифікати стандартів якості ISO9001 – система управління якістю та ISO13485 – вироби медичні.
 • Організація започаткувала курси стоматологів: для практиків та початківців.

Основні переваги системи

Завоювати лідерство на українському ринку імплантологічних послуг та отримати міжнародне визнання компанія змогла завдяки рокам вдосконалення обладнання, підвищення професійного рівня своїх працівників та орієнтації на кращі світові стоматологічні стандарти.

Імплантна система «Connect» володіє рядом вагомих плюсів, зокрема:

 • Дентальна система включає повноформатний набір хірургічних інструментів та універсальних імплантатів, розрахованих на застосування для більшості клінічних ситуацій.
 • Виготовлення імплантатів у форматі внутрішнього шестигранника в поєднанні з конічним з’єднанням з абатментом дозволяє позбутися мікрощілин при здійсненні лікувальної процедури.
 • Продуманий дизайн мікро- та макрорівнів поверхні фірмового імпланта дозволяє досягти бажаних остеокондуктивних властивостей.
 • Висока точність ортопедичних елементів надає змогу створювати конструкції, що вирізняються максимальними естетичними характеристиками.
 • Перевірений практикою спосіб конструювання імплантата уможливлює досягнення оптимального ступеня навантаження та дозволяє підвищити показники збереження кісткової тканини, а також стабілізує м’які тканини.
 • Продукція офіційно сертифікована та використовується стоматологічними клініками по всій території України.

Модельні серії імплантів

 1. Серія Star.
  Це представник дентальних імплантів нового стандарту. Модель відмінно зарекомендувала себе завдяки внутрішньому конічному з’єднанню, відомому як конус Морзе. Абатмент виконано у тюльпаноподібній формі. Серія виготовлена з варіантом стандартної різьби, наявна функція «Перемикання платформи», досконалий хірургічний протокол. Доступні діаметри імплантів сягають діапазону від 3,5 до 5,0 мм.
 2. Серія StarPlus.
  Належить до новітнього покоління імплантів, як і серія Star. Відмінності між ними полягають у наявності розширеної зовнішньої різьби. Розробники збільшили відстань між витками макрорізьби конструкції, що дозволило одержати зростання рівня остеоінтеграції та пришвидшення процесу приживлення імплантата.
 3. Серія Micro.
  Це дентальні імпланти діаметром 3,0 мм.
 4. Серія MicroMono и MicroMonoPlus.
  Їх сконструйовано у формі монолітних імплантів, що мають діаметр від 3,0 до 3,5 мм.
 5. Серія Tranzit.
  Представлена модель - варіант тимчасових дентальних імплантів.
 6. Серія CUT.
  Даний модельний ряд відноситься до категорії ортодонтичних мікроімплантів.

Ціна імплантації зубів системою «Connect» у клініці «Stomaline»

Як свідчать численні клінічні тестування дентальних імплантів компанії «Connect», фірмова продукція витримує випробування щодо вимогливості, якості та сучасності, при цьому ціна українського імпланта значно нижча, ніж відоміших міжнародних виробників. Важливим аспектом є також широкий спектр використання імплантів – це практично універсальні конструкції, що стануть у нагоді при будь-якій ситуації. Остаточна ціна проведення процедури оголошується стоматологом після огляду ротової порожнини пацієнта, обрання конкретної моделі та кількості застосовуваних імплантів.

У клініці «Stomaline» можна отримати детальну інформацію та відповіді на запитання, що стосуються імплантації зубів. Стоматолог порадить, яку систему варто обрати. Записуйтесь на консультацію та на прийом до лікаря, зателефонувавши за вказаним на сайті номером, або онлайн.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜