+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Керамічна коронка у Вінниці

Стоматологи клініки "Stomaline" у Вінниці виготовляють металокерамічні коронки і протезні конструкції для пацієнтів. За багаторічний досвід роботи отримали хороші відгуки і позитивні результати. З часом вимоги пацієнтів щодо естетики і функціональності зубних протезів зростають. Паралельно розвиваються технології і розширюються можливості стоматологічної допомоги. Тому особливої популярності набувають керамічні коронки, які не містять метал і володіють високим рівнем схожості з природними зубами.

Кераміка є одним із прогресивних матеріалів, що використовують у зуботехнічних лабораторіях. Керамічні коронки на зуби є на сьогоднішній день одними з найбільш естетичних і затребуваних методів зубного протезування.

У яких випадках варто використовувати керамічні коронки?

На консультації стоматолог порадить, яким чином краще вирішити проблему з дефектом зубів. Найчастіше керамічні коронки використовують у таких випадках:

  1. При дефектах коронкової частини зуба каріозного і некаріозного походження (флюороз, травма та ін.).
  2. При протезуванні передніх (фронтальних) зубів верхньої щелепи.
  3. При неможливості відновлення зруйнованої коронки зуба за допомогою пломб і вкладок.
  4. Наявність істотного зовнішнього дефекту зуба (зміна кольору емалі, втрата блиску та ін.).
  5. Є аномалія форми, розміру і положення зуба.
  6. Наявність алергічної реакції на метал і пластмасу.

Відмінною особливістю безметалевих керамічних коронок є їх прозорість і високі оптичні властивості, що дозволяють ідеально поєднуватися з зубами й імітувати їх. Кераміка повторює естетичні властивості емалі натурального зуба, тому здатна максимально передати красу природних зубів.

Керамічні коронки
Керамічні коронки

Вартість керамічних коронок

Ціна керамічної коронки залежить від технології виробництва і матеріалів, що застосовуються. Матеріалом для коронок служить пресована або польовошпатна кераміка. Альтернативним варіантом може бути коронка з діоксиду цирконію з нанесенням керамічного покриття.

З цільної кераміки виготовляють керамічні коронки, вкладки, вініры. Пресована кераміка має різні ступені твердості, тому підходить для "ремонту" як передніх, так і бокових зубів.

В особливих випадках, при протезуванні жувальної групи зубів, коли необхідна підвищена міцність, можна використовувати коронки, виготовлені з цілісного діоксиду цирконію. Вони повторюють анатомічну форму зуба, мають високу міцність і здатні витримувати значне жувальне навантаження. На передніх зубах цирконієві коронки поступаються в естетиці цільнокерамічним. Однак можна обійти це обмеження, виготовляючи з цирконію тільки каркас коронки і покриваючи його керамічною масою. В результаті виходить коронка, що складається з двох міцно скріплених між собою компонентів - ковпачка з діоксиду цирконію і шару керамічної маси.

Також керамічні коронки виготовляють з літій-силікатної склокераміки. Це вищий пілотаж у сфері виготовлення протезів. Такі конструкції повністю повторюють оптичні характеристики зуба, але технологія складна, і багато лабораторій віддають перевагу прес-кераміці IPS E.Max.

Звернення до професійного стоматолога допоможе у виборі оптимального варіанту протезування в залежності від побажань до естетики, якості і міцності. Так, для передніх зубів найкраще застосовувати керамічні коронки, а для жувальних зубів можна використовувати металокераміку. Проте процес вибору методу протезування - суто індивідуальна процедура, яку необхідно обговорювати з фахівцем. Для цього ви можете записатися на записатися на консультацію до стоматолога-ортопеда в нашій клініці. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜