+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Реставрація зубів у Вінниці

Художня реставрація зубів - найсучасніший і безпечний метод відновлення красивої та здорової усмішки! Переконатися в цьому ви можете, відвідавши стоматологічну клініку «Stomaline» у Вінниці.

Старі реставрації зубів
Старі реставрації зубів з порушеним герметизмом і незадовільним зовнішнім виглядом

Безліч несприятливих факторів, таких як куріння, часте вживання кави, недостатній догляд за зубами сприяють погіршенню стану зубів. Повернути усмішці колишній блиск і натуральний колір допомагає художня реставрація зубів. Під цим терміном розуміється справжнє мистецтво з відновлення зубів із використанням найдосконаліших матеріалів.

У клініці "Stomaline" (Вінниця) працюють фахівці, які довели свій професіоналізм роками успішної роботи з відновлення красивої і здорової усмішки пацієнтам.

Реставрація зубів у клініці здійснюється за допомогою світлотвердіючих матеріалів, що імітують природну структуру зубів.

Відпрепаровані зуби
Старі пломби видалені, порожнини очищено від карієсу. Вигляд зі сторони щоки

В яких випадках необхідна реставрація зубів?

Художня реставрація зубів рекомендована::

 • При пломбуванні. Можна не тільки виправити дефект зуба, але і повернути йому форму та блиск.
 • При яскраво вираженому дефекті зубів. Наприклад, реставрація передніх зубів показана при флюорозі, карієсі або пошкодженні зуба в результаті травми. Плюс до всього лікарі стоматології у Вінниці враховують побажання пацієнтів, щоб зробити зуби світлішими або змінити їх форму.
 • При наявності змін кольору зуба. Реставрація зубів фотополімерами допоможе цілком вирішити проблему.
 • При відсутності одного зуба. Фахівці стоматологічної клініки зроблять реставрацію передніх зубів і відтворять втрачений зуб.
Відпрепаровані зуби
Відпрепаровані зуби. Вигляд із жувальної поверхні

Переваги реставрації зубів

Серед багатьох видів стоматологічних послуг реставрація зуба має свої переваги. Пацієнту варто про них знати, щоб розуміти суть процедури.

Всього можна виділити п'ять основних переваг:

 1. Практично немає ніякого втручання в здорові тканини зубів. В цьому плані реставрація передніх і жувальних зубів - абсолютно безпечна методика їх відновлення.
 2. Роботи проводяться максимум за два прийоми. Тобто пацієнт не втрачатиме час на шкоду роботі і сім'ї.
 3. Доступна ціна реставрації зубів зі світлотверднучого матеріалу - важливий фактор на користь саме цієї послуги, в порівнянні з керамічними реставраціями і вінірами.
 4. Художня реставрація зубів не виключає можливість у разі необхідності проводити подальші коригування. Тобто при виникненні відколу зуб можна буде відновити протягом півгодини.
 5. Застосовуються сучасні матеріали, які дозволяють зубам витримувати сильні навантаження. Наприклад, після процедури реставрації передніх зубів можна сміливо вживати в їжу звичайні продукти, не змінюючи свій раціон.
Реставрація зубів
Вигляд зубів після реставрації світлотвердіючим матеріалом

Очевидно і підтверджено практикою, що реставрація зуба сьогодні - це один із кращих і найбільш прийнятних консервативних методів відновлення здорової усмішки. Фахівці клініки "Stomaline" гарантують якість роботи і відповідальний підхід до всіх процесів стоматологічної допомоги.

Для нас вкрай важливо, щоб робота була проведена на найвищому рівні. Це основний принцип нашої діяльності. Пацієнт, який звернувся в клініку, повинен отримати очікуваний результат.

Серед іншого ми готові запропонувати:

 • Доступні ціни при гарантовано високій якості роботи.
 • Сучасні і якісні матеріали провідних світових виробників.

Ваша здорова усмішка - відмінний результат!

Художня реставрація зубів вимагає правильного догляду. Лікарі клініки розкажуть пацієнтові, як грамотно доглядати за реставрованими зубами.

Можна в зручний час записатися на прийом до лікарів-стоматологів клініки "Stomaline". Фахівці проведуть реставрацію передніх зубів у найкоротші терміни, при цьому використовують тільки найсучасніші матеріали, що вже зарекомендували себе у світовій практиці.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜