+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Протезування металокерамічною коронкою в Вінниці

Усмішка - важливий елемент озброєння сучасної людини, нею можна підкорити, викликати до себе довіру, показати характер і красу. З усмішкою всі події і справи в житті відбуваються набагато легше. На жаль, на сьогоднішній день багато хто не може тішитися здоровими зубами від природи. Над створенням усмішки також доводиться працювати.

Один із видів стоматологічної допомоги - протезування металокерамічними коронками. Такими послугами можна скористатися в клініці «Stomaline» у Вінниці. Тут стоматологи відповідально ставляться до здоров'я зубів пацієнтів, мають достатній досвід і знання в галузі протезування і лікування зубів. Записатися на консультацію можна на сайті.

Металокерамічні коронки: естетичність і надійність

Металокераміка - найбільш затребуваний матеріал для незнімного протезування зубів. Металокерамічні коронки поєднують в собі переваги металу - міцність і надійність, а також переваги кераміки - красу і благородство.

Металокерамічний мостоподібний протез

Переваги металокерамічних конструкцій:

 1. Зовнішня і функціональна схожість штучного зуба з натуральним.
 2. Гігієнічність матеріалу.
 3. Довготривалість і міцність. Коронки можуть прослужити протягом більше п'ятнадцяти років.
 4. Можливість відновити навіть вкрай зруйнований зуб.

Такі властивості досягаються за рахунок литого металевого каркаса і керамічного облицювального шару. Естетичні якості металокераміки поєднуються з біосумісністю і можливістю використання різних стоматологічних сплавів. Це дуже важливо при виготовленні зубних протезів.

Застосування протезів із металокераміки показано в наступних випадках:

 1. Порушення колірної гами і форми натуральних зубів, що викликані вродженими чи набутими з часом патологічними змінами.
 2. Стирання твердих тканин зуба.
 3. Наявність незнімних протезів, які підлягають заміні.
 4. Дефекти зубного ряду.
 5. Алергічна реакція на пластмасовий і композитний облицювальний матеріал.

В живому зубі відбувається обмін речовин і він довше служить. Тому покриття його металокерамікою допускається, коли відсутній ризик запалення пульпи і можливого больового синдрому. Для запобігання таких явищ під час обточування і підготовки зуба під коронку використовують посилене водяне охолодження, застосовують анестезію при кожній примірці і обов'язково виготовляють тимчасові коронки з пластмаси.

Щоб запобігти виникненню болю в зубах під коронками, рекомендується їх депульпувати - видаляти нерви. Але в кожному конкретному випадку лікар вирішує, як правильно зробити.

При виробництві коронок витримується висока точність виготовлення, що відповідає індивідуально знятому з зубів зліпку. Тому коронка відмінно прилягає до зуба, захищаючи його від попадання їжі і бактеріального нальоту. Її форма, облицьована шаром керамічної маси, досить естетична на зовнішній вигляд і відповідає природній формі зуба. Звичайній людині складно при розмові побачити металокерамічні коронки або мостовидні протези і відрізнити їх від натуральних зубів.

Мостоподібний протез

Металокерамічні коронки - компроміс у ціні

Вибираючи для протезування коронки з металокераміки, ціни на які залежать від матеріалу і моделі конструкції, ви зможете визначити найбільш підходящий варіант.

 1. Ціни на коронки з металокераміки, виготовлені з сировини японського чи німецького виробництва, виконані на основі сплаву хрому і кобальту, мають найоптимальніше співвідношення ціни і якості.
 2. Ціни на коронки з металокераміки з більш доступної сировини вітчизняного виробництва трохи нижчі, але є різниця в естетиці та міцності.
 3. Коронки з металокераміки, виготовлені на основі сплаву золота, платини і паладію, мають досить високу вартість, обумовлену складністю роботи і коштовністю благородних металів. Але це рішення виправдовує себе при алергії на метал, що входить в звичайний сплав.

При всіх перевагах коронок із металокераміки (найбільш оптимальне співвідношення ціни, міцності та естетики) у них є недоліки:

 • металевий каркас, який згодом може може бути видно, особливо біля ясен;
 • достатня товщина коронки, що часто призводить до необхідності депульпування зуба.

Даних недоліків позбавлена керамічна коронка, яка володіє порівняною міцністю і найкращою естетикою, має меншу товщину, що дозволяє зберігати зуби живими. Дізнатися ціни на безметалеві керамічні коронки можна тут.

Важливо, що крім лікувальних заходів, при підготовці зубів під протезування в робочий процес входить та оплачується окремо зняття зліпків зі щелеп, виготовлення тимчасових коронок.

Як довго прослужать металокерамічні коронки?

Наша стоматологічна клініка надає гарантію десятирічного терміну служби металокерамічної коронки. Від пацієнта потрібно лише дотримання правил гігієни та догляду за ротовою порожниною. Також необхідно стежити за станом пародонту опорних зубів, що можливо при регулярному відвідуванні лікаря-стоматолога з метою огляду і профілактики.

Відвідайте клініку, щоб отримати індивідуальну консультацію стоматолога-ортопеда. Адже тільки при огляді можна скласти індивідуальний план лікування і розрахувати його вартість. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜