+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Лінгвальні брекети в Вінниці

Мріючи про красиву усмішку, не кожна доросла людина зважиться на виправлення прикусу за допомогою брекетів. Основними причинами відмови від лікування є застарілі уявлення пацієнтів про ортодонтичні конструкції. Багатьом вони здаються неестетичними, а дехто каже про їхній негативний вплив на емаль зубів та дискомфорт. Ортодонти стоматологічної клініки «Stomaline» можуть запропонувати лінгвальні брекети, що дозволяють мінімізувати негативні наслідки лікування.

Лінгвальні брекети пацієнта клініки StomaLine
Лінгвальні брекети

Переваги невидимих брекет-систем

  • Ваше рішення виправити недоліки прикусу легко зберегти в секреті, оскільки систему можна побачити, заглянувши тільки безпосередньо в рот.
  • Індивідуальне позиціонування в спеціалізованій лабораторії.

Недоліки лінгвальних брекетів

  • Один з основних факторів, що впливають на вибір лінгвальних брекетів - досить висока ціна.
  • Більш тривалий час лікування, яке зазвичай триває на кілька місяців більше, ніж при носінні металевих брекетів.
  • У перші дні після установки системи можуть з'явитися дефекти мовлення і механічні пошкодження на язиці.
  • Для роботи з цими брекетами лікар-ортодонт повинен мати відповідний інструментарій і кваліфікацію.
  • У деяких клінічних ситуаціях використання лінгвальних брекетів неприйнятне.

Для того, щоб дізнатися, чи можливе лінгвальне лікування, і скільки коштують лінгвальні брекети, можна записатися в клініку на консультацію до ортодонта в Вінниці.

До протипоказань належать:

  1. Невелика висота зубів (дуже складно закріпити лінгвальну систему).
  2. Вузька щелепа (не вистачить місця для брекетів).
  3. Пародонтологічні захворювання.
  4. Хвороби скронево-нижньощелепного суглоба з порушенням його функцій.
  5. Індивідуальна непереносимість компонентів системи.

Лінгвальні брекети вперше використав П'єр Фучард ще в другій половині вісімнадцятого століття. Але широко застосовувати їх почали в сімдесятих роках двадцятого століття, причому конструкція була не зручною і громіздкою. Розвиток технологій дозволив зробити брекети непомітними і комфортними у використанні.

Етапи лікування

  1. Після закінчення санації ротової порожнини ортодонт знімає відбиток зі щелепи пацієнта.
  2. У технічній лабораторії на основі відбитку і рентгенівських знімків створюється 3D модель.
  3. Використовуючи спеціальний апарат, технік наносить на модель брекетів накладки. Вони з'єднуються таким чином, що дуга, яка входить у паз кожного брекета, має жорстку фіксацію.
  4. Стоматолог-ортодонт переносить брекети з моделі на щелепи пацієнта і фіксує, використовуючи спеціальну силіконову капу.
  5. Після установки, через певні проміжки часу, потрібне коригування брекетів і активація дуг.
  6. По закінченню лікування необхідно закріпити результат носінням ретейнера. Підготовка до встановлення лінгвальної брекет-системи триває від двох тижнів до двох місяців, а час носіння залежить від патологічних змін прикусу.

Як вирішити проблеми адаптації

Порівняно з вестибулярними брекетами звикання до лінгвальних відбувається повільніше. У перший день після установки лінгвальної системи можуть з'явитися порушення мовлення (їх вираженість пов'язана з глибиною патології прикусу і конструкцією встановленої системи). Період адаптації може тривати від кількох днів до чотирьох тижнів.

Велику роль у звиканні до брекетів відіграє позитивний підхід до проблеми і усвідомлення того, що неприємні відчуття - явище тимчасове. Роль лікаря в звиканні пацієнта до лінгвальних брекетів полягає не тільки в максимальній індивідуалізації їх виготовлення, а й в наданні психологічної підтримки.

Догляд за невидимими брекетами

Лінгвальні брекети

Доглядати за лінгвальною брекет-системою не складніше, ніж за здоровими зубами, але робити це потрібно частіше. Єдиний момент, пов'язаний з особливістю їх розташування, полягає в ускладненому доступі до них. Рекомендується чистити зуби спеціальним йоржиком або щіткою після кожного прийому їжі і використовувати ополіскувач для порожнини рота. Два або три рази на рік бажано відвідувати лікаря-гігієніста для проведення професійної гігієни ротової порожнини.

Зателефонуйте в клініку або запишіться на сайті на консультацію, щоб дізнатися подробиці лікування брекетами у вашій клінічній ситуації.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜