+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Безлігатурна самолігуюча брекет-система Damon

Якщо потрібно виправити прикус зубів у Вінниці за нетривалий період часу, без дискомфорту та частих відвідувань лікаря, варто поцікавитися перевагами самолігуючих (безлігатурних) брекет-систем. Такі конструкції при встановленні на зуби здатні виправити неправильний прикус навіть найскладнішої форми.

Щоправда, прийняти правильне рішення про вибір брекетів можна тільки за допомогою лікаря. Фахівці клініки “Stomaline” у Вінниці після огляду запропонують пацієнту оптимальний варіант усунення проблеми прикусу. На вибір брекет-системи впливають побажання пацієнта щодо естетики, ціна, тривалість носіння та ін. Але варто зазначити, що будь-яка обрана брекет-конструкція неодмінно виконує основну функцію - вирівнювання зубного ряду. Звісно, за умови правильної установки та дотримання вимог щодо її догляду.

Установка самолігуючих брекетів

Стандартно перед встановленням брекетів стоматолог виконує підготовчі роботи. Обов'язковими ланками підготовки є лікування та чистка зубів. Особливістю самолігуючих брекетів є спеціальна система замків із затискачами, що відкриваються. Також суттєвою різницею від звичайних брекет-систем є кріплення дуги без блокування. Тобто система сама регулює натиск та потребу в зміні положення конструкції.

Лікування неправильного прикусу у кожному конкретному випадку має свої особливості. Складно узагальнювати термін носіння брекетів та потребу у їх корекції час від часу. Та можна виділити фактори, що важливі для пацієнта. Отож, у результаті носіння самолігуючих брекетів він відчує такі переваги:

  • виправлення прикусу відбувається до 25% швидше, ніж при виборі традиційних систем брекетів;
  • немає потреби кожного місяця з'являтися до лікаря, вистачатиме відвідувань раз у 2-3 місяці;
  • мінімум дискомфорту й травматичності в процесі установки й носіння системи.
Самолігуючі керамічні брекети Damon Clear
Встановлені самолігуючі брекети Damon Clear з металевою дугою. Кольорові маркери ще не стерті

Самолігуючі брекети Damon: ціна та якість

Ще недавно безлігатурні брекети були новинкою в стоматології. Та сучасні клініки все більше приділяють уваги впровадженню європейських стандартів у практику. Не відстає від вимог часу стоматологічна клініка “Stomaline” у Вінниці. Стоматологи готові запропонувати пацієнтам варіанти лікування у різних цінових категоріях. Найпопулярніша брекет-система у світі - Damon від фірми Ormko. Самолігуючі брекети Damon дорожчі за традиційні лігатурні, та їх ціна виправдана якістю і зручністю.

Незважаючи на те, яка ціна брекет-системи, корекція неправильного прикусу залишається довготривалим процесом. Пацієнти повинні про це знати і бути готовими до носіння брекетів не менше ніж рік. Позитивно, що нове покоління конструкцій, зокрема безлігатурні брекети, полегшують цей процес. Ортодонтична дуга без лігатур безболісно встановлюється, має кращу естетичність. А перші результати лікування помітні вже через два-три місяці.

Оскільки суть дії безлігатурних брекетів у вільному ковзанні дуги та активізації тиску в потрібних зонах, то вдвічі скорочується кількість візитів до стоматолога для контролю й корекції роботи системи. Для зайнятих людей економія часу є вагомим чинником. Тому не дивно, що все більше паціієнтів клініки зупиняють свій вибір на безлігатурних брекет-системах.

Запис на консультацію

Лікарі клініки “Stomaline” у Вінниці завжди відкриті до діалогу. Залежно від бюджету пацієнта та його побажань допоможуть підібрати самолігуючі брекети металеві, керамічні, прозорі. Для початку варто записатися на консультацію та зробити перший візит до клініки. Записуйтеся на сайті чи телефонуйте за вказаним номером телефону.

Приділіть увагу своїй усмішці, відчуйте радість від життя і даруйте позитив оточуючим!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜