+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Металеві брекети в Вінниці

Металева брекет-система - це спеціальний ортодонтичний апарат, який складається з металевої дуги і брекетів та застосовується для виправлення неправильного прикусу. Брекети фіксуються до поверхні зуба, а дуга утримується на них за допомогою лігатур - спеціальних гумок. Серед всіх різновидів систем металеві брекети - класичний варіант. Це ефективний, найбільш дешевий і надійний спосіб виправлення прикусу.

Такі брекети помітні на зубах, але завдяки їхній високій міцності вдається коригувати навіть виражені порушення прикусу. Металеві брекети здатні виправити неправильне розташування зубів швидше, ніж, наприклад, подібні конструкції з кераміки.

Для зручності пацієнтів на зміну лігатурним брекетам прийшли безлігатурні конструкції, які вирішують проблему частих відвідувань стоматолога. Використовуючи їх, пацієнти можуть забути про необхідність змінювати лігатури на нові. Це дуже зручно для тих, хто живе далеко від стоматологічної клініки, і зайнятих людей, яким важко знайти час на походи до ортодонта.

Металеві брекети
Встановлені металеві брекети, кольорові маркери ще не стерті

Металеві брекети

У стоматологічній клініці «Stomaline» працюють професійні ортодонти, які допоможуть з вибором брекет-систем і розкажуть про особливість виправлення прикусу металевими брекетами. Вартість і надійність послуг, як і раніше, не перестає тішити пацієнтів. На сайті ви можете записатися на консультацію до ортодонта в Вінниці.

Колектив досвідчених ортодонтів практикує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У роботі використовують брекети світових виробників, таких як: "3M", "Dentsply", "Ormco", що гарантує стабільно високу ефективність проведеного лікування.

Рекомендації та поради пацієнтам із металевими брекетами

  • З брекет-системою приділяйте особливу увагу гігієні ротової порожнини, оскільки через скупчення фрагментів їжі між зубами і пазами брекетів збільшується ризик розвитку карієсу. Зуби необхідно чистити після кожного прийому їжі, найкраще це вдається зробити за допомогою ультразвукової або ортодонтичної зубної щітки. Проміжки між зубами і дугою очищають спеціальними йоржиками. Якщо немає можливості почистити зуби після їжі, використовуйте для порожнини рота ополіскувач.
  • В період лікування брекетами відмовтеся від фарбувальних продуктів харчування і напоїв, які можуть пофарбувати брекети і зіпсувати їхній зовнішній вигляд. Не варто пити газовані напої і вживати солодке, створюючи сприятливі умови для розмноження патогенних мікроорганізмів.
  • Також не рекомендовано розкушувати тверду їжу, краще віддавати перевагу натуральним стравам м'якої консистенції, щоб брекети не відклеїлися. Уникайте вживання цукерок, особливо ірисок, жорсткої яловичини, яблук, груш та інших продуктів, здатних призводити до травм і зміщення ортодонтичної конструкції.
  • Відмовтеся від прийому надмірно гарячих і холодних напоїв, уникайте термічних коливань їжі, що можуть викликати деформацію дуги та відклеювання брекетів.
  • Не забувайте в цей період регулярно відвідувати свого ортодонта. Спеціаліст буде контролювати швидкість і якість проведеного лікування і, за необхідності, призначить додаткові коригувальні заходи або порадить змінити вид ортодонтичної конструкції.
  • При появі надмірного тертя або болю не терпіть дискомфортні відчуття, а зверніться в стоматологічну клініку. Ортодонт проведе огляд і усуне порушення, не зупиняючи хід лікування.
  • При відклеюванні брекетів негайно звертайтеся до лікаря.
    • У клініці "Stomaline" роблять якісну корекцію порушень прикусу за допомогою металевих брекетів. Ціна доступна більшості завдяки можливості оплати частинами. Наші стоматологи, маючи досвід, сучасні технології та бажання допомагати пацієнтам, зможуть організувати максимально ефективне ортодонтичне лікування. Це наблизить вашу усмішку до досконалості і знизить ризик розвитку ускладнень від неправильного прикусу. Телефонуйте, будемо раді допомогти!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜