+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Професійна гігієна порожнини рота в Вінниці

Білосніжна усмішка - запорука високої самооцінки і відмінного самопочуття. Щоби домогтися бажаного результату, слід регулярно відвідувати стоматолога і правильно доглядати за зубами. Фахівці клініки "Stomaline" у Вінниці забезпечують якісне лікування зубів, надають їм більш красивий і здоровий вигляд.

Сяюча усмішка

Професійна гігієна порожнини рота - це спеціальна процедура, яка проводиться в стоматологічній клініці і спрямована на профілактику захворювань ясен і зубів.

Основні правила гігієни порожнини рота включають видалення зубного каменю і нальоту з важкодоступних ділянок:

  • проміжків між зубами;
  • приясенної ділянки зубів;
  • прішиєчних ділянок.

Самостійно виконати дані процедури досить складно, тому бажано звернутися до фахівців, які здійснять професійну гігієну порожнини рота. Стоматолог допоможе повністю позбутися від нальоту і зубних каменів. Спеціаліст визначить наявність можливих захворювань ротової порожнини, потім за необхідності обробить антисептиком і зніме відкладення за допомогою інструментів.

Для очищення нальоту використовують сучасний ультразвуковий апарат і систему полірування, завдяки чому зубна емаль набуває природного кольору і красивого блиску. Наступний етап професійної гігієни порожнини рота - це полірування і, за необхідності, покриття зуба фторвмісними препаратами з укріплюючими мікроелементами.

Сучасна стоматологія в Вінниці. Ціна послуг

Пацієнт клініки Stomaline на огляді у лікаря

Лікування пацієнтів у стоматології "Stomaline" здійснюється з використанням сучасного обладнання та інноваційних матеріалів. Крім того, в клініці працюють кваліфіковані співробітники з багаторічним досвідом роботи. Для консультації з будь-яких питань, наприклад, як відбувається професійна гігієна порожнини рота, слід записатися на консультацію і прийом до стоматолога. Кожен пацієнт отримає потрібну інформацію, а за необхідності йому призначать дату наступного відвідування.

Серед переваг стоматологічної клініки - доступна вартість послуг, що надаються. Щоб дізнатися ціну професійної гігієни порожнини рота, можна зателефонувати в клініку. Якщо умови влаштовують, то залишається тільки записатися на прийом до лікаря, який надає потрібну послугу.

Клініка"Stomaline" пропонує повний комплекс стоматологічних послуг:

  • лікування зубів;
  • відбілювання;
  • професійна гігієна порожнини рота;
  • протезування;
  • установка брекет-систем та інше.

Високий професіоналізм роботи, комфорт, безболісність - важливі фактори, які враховують пацієнти при виборі клініки.

Стоматологія в Вінниці має необхідний досвід роботи та авторитет. Кожному пацієнту тут надають стоматологічні послуги на високому рівні. Звертайтеся, записуйтеся на консультацію і прийом. Усміхайтеся сміливо і радісно!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜