+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Професійне відбілювання зубів

Бажання мати білосніжну усмішку цілком виправдане. Адже колір зубів має естетичне значення, навіть якщо зуби здорові й доглянуті. Саме з метою досягнення більшого естетичного ефекту, окрім лікування та реставрації зубів, використовується відбілювання.

Білозуба усмішка

Ознайомитися з ціною відбілювання зубів у Вінниці можна в прейскуранті клініки StomaLine. Остаточна ціна відбілювання залежить від обраного лікарем методу і супутніх процедур.

Багато пацієнтів покладають надії на цю стоматологічну послугу, щоб виглядати гарніше і здоровіше. Але важливо розуміти плюси і мінуси процедури відбілювання зубів, перш ніж на неї зважитися.

Air Flow - блискучий ефект

У клініці StomaLine застосовується метод швидкого і безболісного освітлення зубів Air Flow. Після процедури зуби набувають природного відтінку і кольору. Спеціальний апарат Air Flow під повітряним потоком розпорошує воду і порошок на основі карбонату кальцію (крейда) - речовина має нейтральний смак, не викликає подразнення слизової і відчуття печіння в роті. В результаті:

  • видаляється пігментація і м'який наліт з зубної поверхні;
  • освітлюються навіть важкодоступні ділянки;
  • нівелюються сліди куріння, частого вживання чаю, кави.

Важливо! Не вживати після відбілювання зубів напої з природними і штучними барвниками, не курити.

Відбілювання гелем Opalescence

Освітлити зуби за допомогою апаратного впливу вдасться тільки до природного відтінку. А зробити їх значно світлішими можливо за допомогою процедури відбілювання. В якості відбілюючого засобу застосовується гель Opalescence, що запатентований компанією "Ultradent". Співвідношення відбілюючої речовини в гелі може бути різним, залежно від показань. Дана система відбілювання зубів сертифікована Американською асоціацією стоматологів.

Поліпшення кольору зубів у домашніх умовах

Якщо офісний метод (в кріслі стоматолога) з об'єктивних причин для пацієнта неприйнятний, стоматологи клініки запропонують метод домашнього відбілювання зубів.Пацієнт використовує в домашніх умовах під індивідуальною капою відбілюючий гель більш низької концентрації і самостійно контролює ступінь освітлення зубів.

До і після відбілювання

Що потрібно знати перед відбілюванням зубів?

Як будь-яке медичне втручання, відбілювання зубів може спровокувати деякі ускладнення. Імовірність їх появи невелика, і в більшості випадків проблеми легко усунути. Стоматолог розповість про можливість неприємних відчуттів, проконсультує щодо їх звичайного перебігу.

Чутливість зубів. Протягом перших 24-х годин після процедури деякі пацієнти відчувають підвищення чутливості зубів. При офісному відбілюванні дискомфорт зазвичай проходить протягом 1-2 днів. А при домашньому необхідно скоротити час носіння кап або припинити їх використання. Якщо зуби сильно реагують на тепло/холод, відбілювання може посилити ці симптоми. У таких випадках лікар спочатку проводить процедуру щодо зниження чутливості зубів. Також рекомендовано застосування знеболюючих препаратів, коли неприємні відчуття після відбілювання занадто сильні.

Подразнення ясен. Відбілювання зубів іноді викликає тимчасове запалення ясен. При клінічному відбілюванні це може бути результатом потрапляння дуже малої кількості гелю під захисне покриття ясен. Якщо з'являється відчуття печіння, варто обов'язково повідомити лікаря. При домашньому відбілюванні подразнення з'являється внаслідок застосування кап тривалий час. В такому випадку необхідно скоротити кількість годин носіння кап або припинити їх застосування до зникнення дискомфорту. Капи також можуть перекривати край ясен і створювати умови для контакту гелю з яснами тривалий час. Необхідно звернутися в клініку, щоб лікар провів необхідну корекцію капи.

Негерметичні реставрації або карієс. Відбілювання в основному направлене на зовнішню поверхню зубів (за винятком депульпованих). Однак, якщо є не щільно прилеглі реставрації (пломби, коронки, вініри), гель проникає всередину зуба, викликаючи подразнення пульпи. Такі реставрації повинні бути замінені до відбілювання. Наявність каріозних уражень також може сприяти глибокому проникненню гелю і розвитку пульпіту. Тому каріозні порожнини слід запломбувати до відбілювання.

Пришийкова абразія й ерозія. В пришийковій ділянці зуба можуть спостерігатися жолобки і поглиблення, які виглядають темніше, ніж інші ділянки зуба. Таке враження складається через відсутність емалі в цьому місці. Навіть якщо ці зони нечутливі, відбілюючий гель потенційно може викликати чутливість, проникаючи в дентин зуба. Такі ділянки не підлягають відбілюванню і повинні бути реставровані фотокомпозитом до процедури відбілювання.

Резорбція кореня. У деяких випадках при відбілюванні корінь зуба починає розчинятися або зсередини, або ззовні. Явище резорбції кореня зуба частіше виникає при внутрішньому відбілюванні депульпованих зубів (з видаленими нервами). Цей процес часто протікає без зовнішніх проявів. Щоб вчасно виявити зміни, необхідно через деякий час зробити рентгенівський знімок відбіленого зуба.

Ефект на реставраціях. Будь-який різновид відбілювання зубів може вплинути на естетичні властивості наявних реставрацій, виділяючи їх і роблячи візуально більш темними в порівнянні з освітленими зубами. Тому треба бути готовими до того, що реставрації на фронтальних зубах після відбілювання доведеться замінити.

Процедура визначення відтінку зуба перед відбілюванням
Визначення відтінку кольору зуба перед процедурою

Будь-які протипоказання і нюанси, пов'язані з відбілюванням, може побачити лікар тільки при огляді. Тому рекомендуємо спочатку записатися на огляд та консультацію, щоб почути думку лікаря.

Телефонуйте або записуйтеся на сайті!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜