+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Про нас

Філія "Клініка Stomaline" розташована на 1-му поверсі бізнес-центру "Арт менедж" в центрі Вінниці. Облаштована за сучасними стандартами стоматологія користується попитом у місцевого населення та гостей з різних регіонів України і зарубіжжя. Десятилітня наполеглива праця, постійне самовдосконалення фахівців своєї справи та уважне ставлення до потреб кожного пацієнта стали запорукою успіху та розвитку клініки. Ми зуміли створити по-справжньому дружнє та водночас професійне середовище, завдяки чому наша клініка – це місце, де кожна людина почувається комфортно та отримує необхідну стоматологічну допомогу будь-якого рівня складності.

Стомалайн клініка
Філія "Клініка Стомалайн"

Філія "Студія Stomaline" розташована на 2-му поверсі нового бізнес-центру "Діамант" в безпосередній близькості до спальних районів міста "Поділля" і "Вишенька". Велика прилегла територія з вільними місцями для парковки робить розташування привабливим для наших пацієнтів. Нове стерилізаційне і лікарське обладнання, сучасний інтер'єр, досвідчений персонал створюють умови і спокійну атмосферу для гарного і індивідуального сервісу.

Інтер'єр Стомалайн студія
Філія "Студія Стомалайн"

Лікарський персонал представлений знавцями своєї справи – переважна більшість стоматологів клініки є спеціалістами вузького профілю в своїй сфері. Серед лікарів ви зустрінете як молоді обличчя з 4-річним досвідом роботи, так і заслужених експертів-дантистів із двадцятилітнім стажем. Ми йдемо в ногу з часом, надаємо можливість для реалізації як молодим, так і зрілим спеціалістам. До того ж всі лікарі завжди стежать за революційними новинками медицини, опановують новітні технології. Відповідним обладнанням клініка забезпечена згідно з потребами.

Клініки «Стомалайн» у Вінниці – це:

 • кращий сервіс, дбайливий підхід та увага до кожного пацієнта;
 • безпечність – 100% стерилізовані інструменти, чисті кабінети та охайна робота працівників;
 • зручність – комфортне крісло, великий телеекран, заспокійлива музика, доброзичливий лікар;
 • безболісність – мінімізація дискомфорту пацієнта, анестезія та знеболювальні препарати різного рівня дії;
 • ґрунтовність – комплексний підхід до надання лікарських послуг;
 • сучасність – новітнє технологічне оснащення кабінетів, застосування кращих міжнародних напрацьованих методик стоматологічного лікування.

Кожен лікар клініки періодично бере участь в різноманітних стоматологічних семінарах, курсах та конференціях локального й загальнодержавного рівнів. Такий вимогливий підхід до свого професійного рівня – наша гарантія для пацієнтів у тому, що вони отримають справді висококласні послуги та якісне лікування в стінах клініки «Стомалайн».

Працюємо на результат, знаючи, що кожен пацієнт, який отримав у нас повноцінне лікування й позбувся проблем із зубами – це ще одна цеглинка до фундаменту репутації клініки. Людська вдячність, почуття виконаного обов’язку, розуміння того, що вдалося допомогти людині покращити якість життя – це відмінні стимули для щоденної роботи професіонала. Адже лікар – це не просто професія, а покликання.

Нашим пацієнтам доступне як стандартне лікування зубів, так і комплексний підхід. В будь-якому разі відвідувач отримає індивідуальну діагностику та стоматологічний огляд, професійну консультацію. Все це здійснюється з метою врахувати всі наявні медичні характеристики (алергія і т. д.) та обрати найкращий варіант лікування в кожному окремому випадку. Також після завершення повного курсу лікування наші лікарі надають гарантію на 2-3 роки, зокрема, на коронки та пломби, реставрацію зубів.

Наша команда, лікарі клініки

Джулепа Ольга Юріївна
Джулепа Ольга Юріївна
Гонько Антон Анатолійович
Гонько Антон Анатолійович
Кудря Ірина Миколаївна
Кудря Ірина
Миколаївна
Григор'єва Ольга Олександрівна
Григор'єва Ольга Олександрівна
Теличко Ярослав Степанович
Теличко Ярослав Степанович
Чудінова Світлана Василівна
Чудінова Світлана Василівна
Місецька Анна Олександрівна
Місецька Анна Олександрівна
Малецький Ярослав Андрійович
Малецький Ярослав Андрійович

Записатися до нас на прийом можна наступним чином:

 • відвідавши офіс клініки;
 • зателефонувавши адміністратору в робочий час стоматології;
 • зробивши заявку в будь-який час на сайті.

Наша цінова політика тримає баланс між фірмовими зразками дорогого стоматологічного устаткування та доступною для людей вартістю послуг. На вибір пацієнта наявні альтернативні способи лікування, препарати, протези, які сповна відповідають прагненням та бюджету відвідувачів при незмінному дотриманні стандартів якості. Турбуючись про своїх пацієнтів, ми періодично оновлюємо дисконтні програми на сайті. Актуальні та нові пропозиції, різноманітні акції ви можете відстежити, підписавшись на акаунти клініки в популярних соцмережах.

Пропонуємо широкий арсенал послуг щодо лікування зубів у Вінниці:

 • професійна чистка зубів ультразвуком;
 • стаціонарне та домашнє відбілювання зубів;
 • протезування - звичайне та на імплантатах;
 • корекція прикусу та художня реставрація;
 • безболісне лікування зубів, лікування пародонтиту, пломбування та ін.

Створіть собі досконалу усмішку, забудьте про комплекси з приводу неналежного стану зубного ряду чи несвіжого подиху, подаруйте собі впевнене та щасливе життя без проблем із зубами. Цього заслуговує кожен. Якщо ви шукаєте якісні стоматологічні послуги – Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 13, клініка «Стомалайн» вас чекає. Заходьте на консультацію, лікування чи профілактичний огляд – наші стоматологи допоможуть вам зберегти зуби та уникнути їх захворювань. Пам’ятайте, що безвихідних стоматологічних ситуацій для наших лікарів не буває, але попередити проблеми з зубами завжди краще.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜