+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Сапфірові брекети в Вінниці

Сапфірові брекети - це найбільш вдалий метод корекції прикусу, в якому поєднуються надійність і естетичність сучасних брекет-систем.

У багатьох людей брекет-система асоціюється з чимось непривабливим і незручним. Але сучасна стоматологія доводить протилежне. І сапфірові брекети є тому підтвердженням.

Вони прозорі, відповідають найвищим вимогам естетики, надають ортодонтичній конструкції своєрідну привабливість. Тому їм надають перевагу пацієнти стоматологічних клінік, націлені на кращий естетичний результат. Штучний сапфір здатний витримувати значні жувальні навантаження, але все ж він менш міцний, ніж метал. Тому для виправлення виражених дефектів розташування зубів досвідчений стоматолог порекомендує використовувати металеві брекети.

Сапфірові брекети на зубах

Своєчасна корекція прикусу запобігає зменшенню кісткової тканини щелеп, патологічній стертості зубів, порушенню носового дихання і формуванню виражених дефектів зовнішності. Штучні сапфіри не тільки виконують корекційну функцію, а й прикрашають зуби пацієнта.

Показання для використання сапфірових брекетів:

  • аномалії розташування окремих зубів;
  • наявність проміжків між зубами;
  • викривлення зубного ряду;
  • аномалії прикусу;
  • нерівномірний розвиток щелеп;
  • порушення функції жування;
  • підготовка до ортопедичного лікування.

Крім естетичності, сапфірові брекети ще мають хорошу біосумісність з тканинами ротової порожнини. Вони не викликають несподівані алергічні реакції, не провокують порушення дикції. Пацієнти швидко звикають до сапфірової брекет-системи.

Система має безлігатурну систему кріплення (за допомогою замків і затискачів), що робить експлуатацію найбільш зручною. У перші дні після установки брекетів можлива поява незначного дискомфорту, від якого легко позбутися в домашніх умовах за допомогою стоматологічного воску. Ним можна покрити краї дуги для запобігання травмуванню ніжної слизової щік і ясен.

Ортодонти в стоматологічній клініці «Stomaline» докладно розкажуть про правила використання сапфірових брекетів і запобіжні заходи. У роботі використовують брекети таких виробників: "3M", "Dentsply", "Ormco" і сучасні ортодонтичні апарати, що дозволяють максимально швидко і якісно виправляти будь-які порушення прикусу.

Переваги використання сапфірових брекетів

Основна перевага сапфірових брекетів - їх естетичність. Вони практично не помітні на зубах, навіть при яскравому освітленні. Але на цьому переваги сапфірових брекет-систем не закінчуються. За надійністю вони не поступаються іншим корекційним ортодонтичним конструкціям.

Невидимі брекети

Сапфірові брекети не потребують періоду мовної адаптації в порівнянні з лінгвальними брекетами, так як встановлюються зовні зубів. Вони не темніють, не порушують вимову звуків під час розмови, навіть у перші дні використання мовні дефекти відсутні. Але незважаючи на очевидні переваги, недоліками даного виду брекетів відносно металевих є їхня велика вартість і крихкість.

Найчастіше саме ціна на сапфірові брекети є найвагомішим недоліком для пацієнта. Не кожна людина може придбати дорогу брекет-систему, навіть якщо високі споживчі якості аргументують значну вартість. Але більш привабливий спосіб виправлення прикусу складно придумати. При правильному догляді сапфірові брекети не будуть спричиняти пацієнтові ніяких незручностей в експлуатації.

Особливості догляду за сапфіровою брекет-системою

Під час ортодонтичного лікування ведеться суворий контроль за дотриманням правил інфекційної безпеки. Перед установкою брекетів обов'язкове проведення санації порожнини рота. При наявності карієсу і його ускладнень або запальних процесів у роті лікар спочатку повинен виконати всі необхідні лікувальні заходи і тільки після цього ставити брекети. Це дозволить мінімізувати ризик розвитку інфекційних ускладнень в процесі лікування брекет-системою.

Сапфірові брекети не потребують ніякого особливого догляду. При їх експлуатації протипоказано розкушувати тверду їжу, щоб не пошкодити ортодонтичну конструкцію і не спровокувати відклеювання самих брекетів. Не рекомендується під час носіння брекетів їсти багато солодощів, пити газовані напої. Після кожного прийому їжі необхідно проводити гігієну порожнини рота. Для очищення залишків їжі бажано використовувати спеціальні стоматологічні йоржики.

Детальніше про правила догляду за сапфіровими брекетами розкажуть на консультації. Записатися до ортодонта у Вінниці можна на сайті клініки або по телефону.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜