+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Лікування зуба мудрості у Вінниці

Зуби мудрості з'являються у віці двадцяти років, але часто бувають непередбачуваними. У деяких людей процес появи і росту зубів мудрості проходить непомітно, вони швидко і вчасно прорізуються на своїх місцях і починають брати участь у пережовуванні їжі. Іншим же щастить дещо менше: починаються зубні болі, виявляються викривлені корені і т. д. Причина подібної своєрідності пізніх зубів у їх рудиментності: будучи необхідними в стародавні часи, після зменшення розмірів людських щелеп цим зубам часто просто не вистачає достатнього місця в зубному ряду. І вони швидше приносять дискомфорт, ніж користь.

Багато пацієнтів страхуються наперед і вважають за краще видаляти зуб мудрості, навіть без медичних показань. І хоча рішення залишається за пацієнтом, не варто завжди керуватися виключно страхом. Пройдіть повноцінний огляд і отримаєте вичерпну консультацію стоматолога, щоб напевно дізнатися, чи потрібно в конкретному випадку йти на крайні заходи, варто вдатися до лікування або ж все буде в порядку і без втручання.

Поширені випадки, коли краще лікувати зуби мудрості:

  • Наявність у зуба антагоніста - пари з іншого боку щелепи. При адекватному розташуванні, використанні зубів у процесі пережовування їжі доцільніше саме лікування.
  • Якщо сусідні зуби (шостий і сьомий) ослаблені частими переліковуваннями, а пацієнту необхідно виконати протезування. Раціональніше буде вилікувати вісімку, щоб вона змогла утримувати майбутній мостовидний протез, якщо варіант з імплантацією не розглядається.
  • Якщо зуб мудрості не значно зруйнований, після лікування він зможе прослужити ще кілька років. Будь-які прогалини в зубному ряду, звичайно, не бажані.

У той же час бувають випадки, коли залишати проблемний зуб на місці ніяк не можна (утруднений доступ для лікування карієсу або ендодонтичного лікування). Або в таких ситуаціях:

  • Неправильне розташування зуба поза зубним рядом, коли існує ризик регулярного прикушування щоки.
  • Поширення інфекції від ураженого зуба на інші, при неможливості повноцінного лікування. Незалежно від наявності або відсутності больових відчуттів такий зуб потрібно обов'язково видаляти.
  • Порушення природної лінії зубного ряду через прорізування зуба мудрості (зрушує інші) або при його похилому положенні (впирається в сусідній і руйнує його).
Зуб мудрості зміщує зубний ряд

Вартість лікування зуба мудрості в клініці «Stomaline»

Тактика лікування зуба мудрості і ціна визначається складністю доступу до хворого зуба, ступенем його руйнування, напрямком росту, чи повністю прорізався зуб, чи захований під капюшоном із тканин.

Незалежно від складності конкретної ситуації кожен пацієнт може бути абсолютно впевнений в успішному завершенні процедури лікування або видалення зуба мудрості. Новітні досягнення стоматологічної техніки й анестетичних препаратів дозволяють зробити лікування безболісним і ефективним. Єдиним нюансом тут виступає тривалість процедури: від кількох хвилин до кількох годин у складних випадках.

Запис на прийом і лікування зуба мудрості

Звернутися в клініку можна онлайн або в телефонному режимі через адміністратора. У призначений день лікар проведе огляд пацієнта, проконсультує, поділиться професійною думкою щодо бажаних дій і процедур у конкретному випадку. Після процедури видалення зуба, якщо це буде необхідно, стоматолог може призначити пацієнтові короткочасний курс антибіотиків. Загальною ж вимогою після такого втручання є ретельне дотримання гігієни ротової порожнини, щоб уникнути ускладнень або потрапляння інфекцій.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜