+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Відгуки

Залиште свій відгук
Фото відсутнє
Сергій
Директор будівельної компанії
Трапилося лихо - зламався металевий міст. Після огляду Ярославом Степановичем було ухвалено рішення ставити імпланти. Робота була виконана швидко та якісно. Велике дякую Ярославу Степановичу за чуйність та професіоналізм!
Фото відсутнє
Jaroslav P.
Усі кроки по протоколу імплантації пройшли ідеально! Дякую за професіоналізм команді Ярослава Степановича!
Фото відсутнє
Галина
учитель
Величезна щира подяка лікарям Володимиру Леонідовичу Гунченко та Антону Анатолійовичу Гунько за безцінний професіоналізм, кваліфіковану, сумлінну та дуже якісну роботу. Лікарі з великої літери! Я дуже задоволена результатом. І ще хочу подякувати асистенткам лікарів та адміністраторам клініки. Усі доброзичливі та ввічливі. Ви НАЙКРАЩІ !!! Однозначно рекомендую клініку Stomaline.
Лого Дмитро Сторожук
Дмитро Сторожук
В першу чергу, ця клініка стала тим місцем куди приємно прийти. Тебе зустрічають як друга, лікують як родича. Відповідальність своєї роботи відчувається в дрібницях. Зустрічає вас посмішка Вікторії, від якої чим швидше хочеться іти до кабінету доктора Малецького Я.А., лише в нього можна на сеансі відпочити за бажанням і виспатися. побачити детально хід виконання роботи. Це той доктор який розповість і зробе якісно, безболісно, роботу від якої у вас будуть лише приємні враження.
Лого Інна
Інна
Маркетолог
Рідко пишу відгуки, але хочу заспокоїти всіх, хто планує встановлювати імпланти!
Нещодавно сама дуже хвилювалась і довго шукала лікаря, якому зможу довіритись. Знайомі порадили клініку StomaLine.
Я задоволена!
Сердечно дякую Теличку Ярославу Степановичу за професіоналізм та безмежне терпіння (адже від мене пролунало багато уточнень «чи не буде боляче?🙈»). Щаслива, що є такі уважні та дбайливі лікарі. Все пройшло неочікувано швидко та безболісно. Ясна загоїлася без проблем, знеболюючі не знадобились.
Однозначно рекомендую! Тепер лише до Вас.
Фото відсутнє
Albert
SOFTWARE ENGINEER
Alexander Kolesnikov is great, expert and skillful dentist. His crow is amazing. They know what they are doing. So that is saying a lot - highly recommended.
Фото відсутнє
Яна
Викладач англійської
Хотілося б дуже подякувати Теличку Ярославу Степановичу за професіоналізм та майстерність, оскільки він видалив три дуже складних зуби мудрості. Завдяки його вмінням, порадам та уважному ставленні до пацієнта процедура видалення та відновлення пройшли чудово, і я дуже задоволена результатом. Взагалі, увесь персонал цієї клініки дуже привітний і вмілий. Тому теж дякую асистентам хірурга і ресепшіоністам. Дуже рекомендую Stomaline.
Лого Михайло
Михайло
Інженер
Доброго дня, хотів подякувати хірургу цієї клініки, а іменно Теличку Ярославу Степановичу. Я звернувся до клініки, бо хотів щоб мені вирізали за одну операцію два зуба мудрості, які знаходилися під яснами і неправильно росли. Він вирізав зразу два зуба, без болю, швидко і професійно, в цього лікаря просто золоті руки. За дві неділі повністю рани швидко загоїлися і все в порядку, тому дуже дякую вам за допомогу з моїми зубами, рекомендую цю клініку!
Лого Светлана Панова
Светлана Панова
Хочу выразить искреннюю благодарность врачу Гонько Антону Анатольевичу и его ассистентке Мариночке за чуткость, профессионализм и умелый подход в работе. Врач от Бога, прекрасный виртуоз своего дела, отзывчивый и улыбчивый доктор. Располагает к себе, все делает внимательно и детально, к нему хочется ходить ежедневно, никакого дискомфорта, только приятные впечатления. Потрясающий человек и стоматолог.
Лого Анна
Анна
Дизайнер
Відвідую клініку Stomaline вже не перший рік. Незважаючи на те, що тривалий час живу не в Вінниці, довірити здоров'я своїх зубів можу лише професіоналам даної клініки. Безмежно вдячна Світлані Василівні за професійну чистку та Ользі Олександрівні за пломбування зубів. Для мене було важливо, щоб колір поставленої пломби співпадав з моїм натуральним. Робота була виконана з ювелірною точністю. Завдяки індивідуальному підходу до кожного пацієнта та любові до своєї роботи, я вже і не пам'ятаю що таке страх перед відвідуванням стоматолога. Рекомендую всім!)
Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜