+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Відгуки

Інна
Інна
Маркетолог
Рідко пишу відгуки, але хочу заспокоїти всіх, хто планує встановлювати імпланти!
Нещодавно сама дуже хвилювалась і довго шукала лікаря, якому зможу довіритись. Знайомі порадили клініку StomaLine.
Я задоволена!
Сердечно дякую Теличку Ярославу Степановичу за професіоналізм та безмежне терпіння (адже від мене пролунало багато уточнень «чи не буде боляче?🙈»). Щаслива, що є такі уважні та дбайливі лікарі. Все пройшло неочікувано швидко та безболісно. Ясна загоїлася без проблем, знеболюючі не знадобились.
Однозначно рекомендую! Тепер лише до Вас.
Фото відсутнє
Albert
SOFTWARE ENGINEER
Alexander Kolesnikov is great, expert and skillful dentist. His crow is amazing. They know what they are doing.So that is saying a lot - highly recommended.
Фото відсутнє
Яна
Викладач англійської
Хотілося б дуже подякувати Теличку Ярославу Степановичу за професіоналізм та майстерність, оскільки він видалив три дуже складних зуби мудрості. Завдяки його вмінням, порадам та уважному ставленні до пацієнта процедура видалення та відновлення пройшли чудово, і я дуже задоволена результатом. Взагалі, увесь персонал цієї клініки дуже привітний і вмілий. Тому теж дякую асистентам хірурга і ресепшіоністам. Дуже рекомендую Stomaline.
Михайло
Михайло
Інженер
Доброго дня, хотів подякувати хірургу цієї клініки, а іменно Теличку Ярославу Степановичу. Я звернувся до клініки, бо хотів щоб мені вирізали за одну операцію два зуба мудрості, які знаходилися під яснами і неправильно росли. Він вирізав зразу два зуба, без болю, швидко і професійно, в цього лікаря просто золоті руки. За дві неділі повністю рани швидко загоїлися і все в порядку, тому дуже дякую вам за допомогу з моїми зубами, рекомендую цю клініку!
Светлана Панова
Светлана Панова
Хочу выразить искреннюю благодарность врачу Гонько Антону Анатольевичу и его ассистентке Мариночке за чуткость, профессионализм и умелый подход в работе. Врач от Бога, прекрасный виртуоз своего дела, отзывчивый и улыбчивый доктор. Располагает к себе, все делает внимательно и детально, к нему хочется ходить ежедневно, никакого дискомфорта, только приятные впечатления. Потрясающий человек и стоматолог.
Анна
Анна
Дизайнер
Відвідую клініку Stomaline вже не перший рік. Незважаючи на те, що тривалий час живу не в Вінниці, довірити здоров'я своїх зубів можу лише професіоналам даної клініки. Безмежно вдячна Світлані Василівні за професійну чистку та Ользі Олександрівні за пломбування зубів. Для мене було важливо, щоб колір поставленої пломби співпадав з моїм натуральним. Робота була виконана з ювелірною точністю. Завдяки індивідуальному підходу до кожного пацієнта та любові до своєї роботи, я вже і не пам'ятаю що таке страх перед відвідуванням стоматолога. Рекомендую всім!)
Надежда
Надежда
Вперше звернулась у клініку StomaLine, дуже задоволена роботою Інни Миколаївни! З радістю звертатимусь знову!
Фото відсутнє
Марина
Хочу выразить искреннюю благодарность врачу Циба Инне Николаевне. Сразу хочется отметить, что Инна Николаевна профессионал, очень располагает к себе, все делает внимательно и тщательно. Инна Николаевна пролечила мне зубные каналы и восстановила два моих зубах практически с нуля, была проделана большая работа и результат того стоил, визуально врачу удалось восстановить анатомию зуба и результатом я осталась довольна на все 100%. А особенно, после того, как до лечения стоял вопрос об их удалении и имплантации. Очень рада, что Инна Николаевна сохранила мои родные зубки. Также я пломбировала зубы у Джулепы Ольги Юрьевны, которая учла все мои пожелания, зубы были запломбированы быстро, качественно и цвет пломб был подобран идеально к моему настоящему цвету зубов благодаря чему их совсем не видно. В самом помещении чистота, комфорт, свежий воздух. Очень приятный персонал и врачи. Однозначно буду посещать Stomaline. За красивыми и здоровыми зубами теперь только сюда. Рада, что нашла свою стоматологическию клинику.
Андрій
Андрій
Ортодонт
Певно, найважче в роботі стоматолога - догодити іншому стоматологу. Адже коли знаєш всю кухню зсередини, то контролюєш кожен рух і кожен етап лікування. І тим не менш я дуже радий, що довірив свої зубки Антону Анатолійовичу. Незважаючи на молодий вік, він - справді крутий лікар. У його роботі все на висоті - і техніка, і результат. А головне - я бачив фото до, під час та після лікування, тож спокійний, що мене не обманюють і що робота виконана якісно. А клініці Stomaline - респект за такий рівень матеріалів, лікування під мікроскопом і можливість весь прийом дивитись кліпчики на YouTube. Наступного разу знову до вас!
Фото відсутнє
Виктория
Не первый раз обращаюсь к Ольге Александровне за чисткой. Визит к такому стоматологу одно удовольствие. Очень приятный, внимательный и веселый человек, а результат процедуры просто безупречный. Ещё раз Вам спасибо!
Залиште свій відгук
Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜