+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Знімні зубні протези в Вінниці

Відсутність зубів не вважається вироком - запевняють фахівці стоматологічної клініки "Stomaline" у Вінниці. Знімне протезування здатне істотно поліпшити якість життя людини навіть при повній адентії.

Сучасне знімне протезування в першу чергу направлене на максимально можливе відновлення повноцінної жувальної функції. Наші стоматологи при виготовленні знімних конструкцій виконують головні вимоги:

  • відновлення функції жування у пацієнта;
  • надійна фіксація;
  • естетичний вигляд;
  • повноцінна фонетика;
  • мінімальний тиск протеза на навколишні тканини;
  • можливість підтримки належного рівня гігієни;
  • гарантія тривалої експлуатації конструкції;
  • точне технічне виконання знімного протезування за типом «ключа до замка».
Бюгельний і пластиночний протези

Вибір конструкції протеза залежить від багатьох факторів. Водночас наявність хоча б декількох зубів, особливо жувальних, значно полегшує завдання. У таких випадках можна відновити зубний ряд за допомогою мостовидних протезів. Якщо ж є кінцеві дефекти (відсутні останні жувальні зуби), то даний вид протезування неприйнятний. Але це не означає, що доведеться ходити без зубів. Сучасна стоматологія в таких ситуаціях пропонує скористатися знімним протезуванням зубів - як класичною альтернативою імплантації зубів.

Знімні протези показані насамперед тим, кому не підходять інші форми протезування. Деякі пацієнти добровільно йдуть на знімне протезування, так як воно значною мірою економить час і гроші. Крім цього, такі протези досить прості в експлуатації і догляді. Але разом із цим знімні протези являють собою досить складну біомеханічну модель, що відповідає індивідуальним анатомічним особливостям порожнини рота пацієнта.

Частковий знімний протез на нижню щелепу

Види знімних протезів

Знімне протезування зубів здійснюється з використанням різних матеріалів. Серед найбільш часто вживаних можна виділити наступні:

  1. Акрилові (пластмасові) протези виготовляються з особливого пластику. Вони досить тверді, що є основною причиною можливого дискомфорту. Але при правильному знятті зліпків під час роботи цих недоліків можна уникнути. Крім того, пластмасове знімне протезування є найдоступнішим за ціною для всіх категорій пацієнтів.
  2. Еластичні (нейлонові) протези більш м'які, комфортні. Стоматологічний нейлон, з якого виготовляють протези, володіє особливою гнучкістю. Завдяки таким характеристикам ясна не травмуються при носінні знімних конструкцій, виключається натирання м'яких тканин.

Окремо можна відзначити методи кріплення, що використовуються при знімному протезуванні. При повній відсутності зубів протез тримається за рахунок сили присмоктування, яка виникає під протезом в результаті повторення ним анатомічної форми слизової порожнини рота. У тому випадку, якщо є опорні зуби, можна застосовувати кламери. Це особливі зігнуті елементи, виготовлені найчастіше з металу. Вони розташовуються в пришийковій частині опорного зуба. У більш дорогих моделях можуть застосовуватися атачмени. Вони кріпляться на коронках опорних зубів і дозволяють зробити протез менш масивним, що, безумовно, є величезним плюсом.

Особливий вид протезування зубів при повній адентії - знімне протезування на імплантатах. У протезі встановлюються спеціальні замки, друга частина яких кріпиться на абатментах (надясенних частинах імплантатів). Такий вид протезування забезпечує ідеальну фіксацію протеза.

Повний знімний протез
Повний знімний протез

Ціна на знімне протезування зубів у стоматологічній клініці «Stomaline». Відгуки

Знімне протезування зубів може бути різним у ціновому плані. Найбільш доступними є пластмасові протези, виготовлені з медичної акрилової пластмаси. Використання зубів з європейської гарнітури також вплине на остаточну вартість знімного протеза в бік збільшення. Найбільш дорогим є знімне протезування зубів на імплантатах.

Ціни на ці та інші послуги клініки вказані в окремому розділі сайту. Тут знайдете орієнтовну інформацію.

Гарантуємо високу якість роботи і професіоналізм, приділяємо максимум уваги кожному пацієнту. Про позитивний авторитет клініки і особливості роботи стоматологів свідчать відгуки наших пацієнтів.

Більш детальну інформацію ви отримаєте, якщо зателефонуєте нам у робочий час. По телефону і на сайті можна записатися на прийом або на консультацію до стоматолога-ортопеда.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜