+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Професійне чищення зубів за технологією Air Flow

Чищення зубів методом Air Flow - оптимальний спосіб отримати за короткий час білосніжні зуби і досконалу усмішку.

Останнім часом найвідомішим методом профілактики ряду патологій, а особливо пародонтиту і карієсу, є професійна чистка зубів Air Flow. Вона включає в себе комплексну чистку ротової порожнини - маніпуляції, які спрямовані на оздоровлення ясен і зубів. Результат цієї процедури - гладкі і сяючі зуби. Чистка Air Flow передбачає видалення зубного нальоту за допомогою абразивного струменя.

Дану процедуру досить успішно здійснюють у стоматології Вінниці "Stomaline". Фахівці клініки рекомендують робити професійну чистку зубів Air Flow два рази в рік, а також перед проведенням ортодонтичного лікування, протезування, імплантації та інших процедур.

Як відбувається процедура чистки зубів

Лікар Григор'єва Ольга Олександрівна завжди напоготові зробити професійну чисту зубів

Відбілювання Air Flow - ідеальна методика, в процесі якої не пошкоджується емаль зубів і не травмуються ясна. Для здійснення даної процедури застосовують апарат, який під тиском викидає суміш води і миючого порошку з певним розміром частинок. Ця суміш під високим тиском розподіляється по поверхні зуба, дістаючи всі важкодоступні місця, і при цьому ретельно видаляє наліт, що утворився. Як правило, в якості порошку застосовується бікарбонат натрію, карбонат кальцію або гліцин з частинками округлої, правильної форми. У нашій клініці ми використовуємо карбонат кальцію, так як поряд з прекрасними миючими властивостями він не подразнює слизову рота, не викликає відчуття печіння. Тому процедура чищення зубів Air Flow цією речовиною для здоров'я пацієнта абсолютно не шкідлива. Слід зауважити, що розміри кристалів бікарбонату кальцію крихітні і не можуть пошкодити зубну емаль. Після зняття зубних відкладень системою Air Flow поверхня зуба відчувається гладкою і відполірованою.

Безпека чистки Air Flow

Така процедура як повернення зубам природного кольору - освітлення методом Air Flow - безболісна і після її проведення пацієнт не відчуває в ротовій порожнині дискомфорту. Вона займає від півгодини до години. Під час її здійснення за допомогою піскоструминного апарату видаляється щільний зубний і м'який надясенний наліт, біоплівки, що містять бактерії, на доступній для цієї процедури глибині до кишені зуба. При необхідності для закріплення ефекту поверхню зубів покривають спеціальним захисним лаком. Після закінчення пацієнт повинен кілька годин утриматися від вживання чаю, кави і паління.

Переваги Air Flow:

Чистка зубів Air Flow
  • Є можливість очистити важкодоступні місця.
  • Air Flow дозволяє проводити профілактику захворювань зубів і ясен.
  • Відновлює природний колір зубів.
  • Доступна ціна.

Протипоказання:

  1. Пародонтит у стадії загострення.
  2. Захворювання дихальної системи.
  3. Діти.

Стоматологічна клініка Вінниці "Stomaline" пропонує освітлення зубів і повернення їм природного відтінку методом Air Flow, ціна процедури доступна кожному пацієнтові. В онлайн-режимі можна записатися на консультацію щодо чистки зубів Air Flow і на прийом до лікаря клініки "Stomaline".

Скориставшись такою послугою, ви отримаєте природну і привабливу усмішку!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜