+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Чищення зубів (ультразвукова + Air Flow) у Вінниці. Видалення зубного каменю

Блискуча посмішка після чистки зубів

Професійна ультразвукова чистка зубів в стоматології у гігієніста - невисока за ціною, корисна для зубів і ясен процедура, яка користується популярністю серед жителів Вінниці.

Приділіть увагу своїм зубкам, зробіть процедуру професійної гігієни у вихідний день! Чисті та міцні зуби - запорука гарної посмішки та настрою!

В кабінеті гігієни ви зможете пройти комплексну чистку зубів ультразвуком, пастами і Air-Flow, набути правильні навички користування щіткою, пастою, флосом і ополіскувачем, діагностику захворювань зубів та ясен. У разі необхідності, провести процедуру офісного відбілювання зубів.

Ціни на послуги професійної гігієни і профілактики

Ультразвукова чистка зубних відкладень (обидві щелепи) - 350 грн.

Комплексна чистка зубів за допомогю ультразвуку и Air-Flow (обидві щелепи) - 700 грн.

Профілактика карієсу фторидом (6 зубів) - 100 грн.

З потребою зняття зубного каменю або нальоту стикається більшість людей, незалежно від статі, віку і соціального статусу.

Зубний наліт - тонка плівка яка утворюється на поверхні всіх зубів. У своєму складі містить велику кількість бактерій. Це нормальний природній процес і при раціональному харчуванні і регулярній гігієні кількість нальоту контрольована і він не встигає завдати шкоди зубам та здоров'ю людини.

Інший випадок виникає коли наліт тривалий час залишається на поверхні зубів і ущільнюється, перетворюючись на зубний камінь, який є постійним джерелом бактерій і неприємого запаху з роту. Домашні засоби гігієни не здатні з ним упоратися, тому візит до гігієніста залишається єдиним способом повернути природну чистоту зубів і свіжість дихання.

Знятя зубного каменю

Наслідки і небезпека яку несе у собі зубний камінь:

  1. Виникненя і розвиток пришийкового карієсу, як результат життєдіяльності бактерій.
  2. Розвиток гінгівіту - запалення ясен, коли вони стають набрякшими, змінюють колір (стають синюшними) і кровоточать, особливо під час чищення зубів.
  3. З часом, може розсмоктуватися кістка навколо зубів, коли розвивається пародонтит, який в своїй термінальній стадії приводить до виникнення рухомості зубів з їх наступним видаленням.

Рекомендована періодичність професійної ультразвукової та/або з Air-Flow чистки зубів складає від 1 до 5 разів на рік, в залежності від інтенсивності виникнення зубних відкладень та методу чистки.

Приклади комплексної чистки зубів ультразвуком і Air-Flow зробленої у нашій клініці (фото до і після):

Щоб записатися на дану послугу, телефонуйте - 097-440-80-40, 093-188-80-40, 095-530-80-40, Viber/WhatsApp/SMS - 097-440-80-40

Чищення зубів

Наш номер телефону:
+38 (097) 440-80-40

Замовити зворотній дзвінок