+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Стоматологія "StomaLine" - це стоматологи Вінниці, які люблять свою роботу. Безболісне лікування зубів. Виправлення прикусу і протезування. Відбілювання зубів і лікування ясен. Імплантація

Наші послуги

Терапевтичне лікування зубів

Безболісне лікування зубів, пломбуваня і естетичні реставрації з використанням фотокомпозитів - сучасних світлотвердіючих матеріалів

Ортодонтичне лікування зубів

Виправлення прикусу у дорослих та дітей за допомогою апаратів і брекет-системи. Невидимі - сапфірові, керамічні та лінгвальні брекети

Протезування зубів

Протезування металокерамічними, безметалевими коронками і конструкціями при відсутності або значному руйнуванні зубів

Художня реставрація зубів

Зміна положення, форми та кольору зубів (освітлення) за допомогою світлотвердіючих композитних матеріалів за одне відвідування

Пародонтологічне лікування зубів

Ефективне лікування гінгівіту і пародонтиту усунення кровоточивості ясен, неприємного запаху з рота, стабілізація рухомих зубів

Гігієна зубів та ротової порожнини

Професійна чистка зубів ультразвуком та AirFlow від зубного каменю і нальоту освітлює зуби, запобігає виникненню захворювань ясен і карієсу

Відбілювання зубів

Офісне, в стоматологічному кріслі і домашнє відбілювання індивідуальними капами з гелем Opalescence від компанії Ultradent

Імплантація зубів

Протезування зубів на імплантатах - сучасний метод, при якому не пошкоджуються сусідні зуби. Сучасні системи зубної імплантації "Tekka" і "Straumann"

Запишіться на консультацію

Записатися на консультацію

Коротко про нашу клініку

Клініка "StomaLine" знаходиться у центрі Вінниці. З 2008 року здійснюємо лікування зубів і естетичне протезування. Ми маємо все необхідне для якісної та ефективної роботи стоматологів.

Крокуємо в ногу з часом. Для пацієнтів ми пропонуємо професійне ортодонтичне лікування зубів, терапію та протезування у Вінниці за світовими протоколами стоматології на сучасному європейському обладнанні.

Безболісне лікування. Ви уникнете больових відчуттів та дискомфорту під час лікування зубів або при протезуванні в нашій клініці. Сучасні техніки знеболювання і безпечні препарати дозволяють проводити потрібні маніпуляції навіть вагітним жінкам і дітям.

Досвідчені фахівці. Ви довіряєте свої зуби лікарям з досвідом роботи від 4 до 20 років. Більшість фахівців вузько спеціалізується у своїй галузі, пройшовши не один десяток спеціалізованих тренінгів та майстер-класів як на державному, так і на приватному рівнях.

Безпека пацієнта. Інструмент, який не може бути одноразовим, проходить у нашій клініці повний цикл очищення, дезінфекції та стерилізації у герметичних пакетах під високим тиском і парою. Ми застосовуємо сертифіковані в Україні й ЄС препарати відомих виробників Anios і Bode, виробництва Франції та Німеччини, що дозволяє нам успішно проходити всі найжорсткіші перевірки інструментів на стерильність, виключаючи ризик перехресного інфікування пацієнтів.

Гарантія якості. Наша стоматологічна клініка працює з перевіреними і сертифікованими в Україні та ЄС пломбувальними матеріалами та обладнанням. Перевага надається кільком європейським і японським брендам. Вони дорожчі за аналогічні вітчизняні, але відповідають нашим очікуванням і дозволяють пролонгувати гарантійний термін пломб, реставрацій зубів та коронок до 24-36 місяців. При цьому, термін служби може становити понад 10 років.

Ціни. Клініка стоматології "StomaLine" використовує кілька програм лікування та протезування зубів у Вінниці, роблячи доступними ціни та послуги для більшості пацієнтів. У нас працює програма виправлення прикусу в розстрочку на 1 рік, дисконтна програма для постійних пацієнтів, є сімейні знижки, а також кілька стандартних варіантів лікування зубів. Наші протоколи відповідають європейським, апробовані часом і дають можливість проводити високоякісне лікування та протезування зубів для більшості категорій пацієнтів.

Якщо хочете бути першими в курсі наших спеціальних пропозицій і акцій, вступайте в групу і підписуйтесь на сторінку в соціальних мережах.

Телефонуйте і записуйтеся на прийом по телефону, спілкуючись з адміністратором, або залишайте заявку безпосередньо на сайті навіть у неробочий час. Ми обов'язково Вам зателефонуємо. Чекаємо на Вас! Ви залишитеся задоволені! Ми докладемо до цього усіх зусиль.

Лікар Антон Анатолійович з пацієнтом

Записатися на прийом

Корисно знати

Блискуча посмішка після чистки зубів27.01.2020

Багатьом знайома ситуація, коли висока завантаженість протягом тижня забирає той час, який хотілось би витратити на себе або своє здоров'я. Приділіть увагу своїм зубкам, зробіть процедуру професійної гігієни у вихідний день! Чисті та міцні зуби - запорука гарної посмішки та настрою!

Сильно болить зуб27.01.2020

Неприємна ситуація, коли у вихідні або святкові дні зненацька застає нестерпний зубний біль. Надія на те, що прийом знеболюючих препаратів допоможе і зуб перестане боліти, не завжди виправдана. Також настрою не додає розуміння того, що навколо всі відпочивають. Вихід існує - черговий лікар, який зможе Вам допомогти!

Графік роботи лікаря-стоматолога27.01.2020

Зміни у робочому графіку стоматології у 2020 році.

Усі новини

Вкладки Overlay

Мікропротезування – це відносно нова технологія, направлена на реставрацію зубів та зубних рядів. З її допомогою відновлюють зруйновані зуби та вставляють відсутні.

Зубний імплантат

Імплантація зубів здобуває популярність серед різноманіття технологій відновлення відсутніх зубів. Немає сумнівів, що цей термін знайомий багатьом, але чітке уявлення про те, як відбувається імплантація

Причини темних зубів

Ви, напевно, не раз помічали, що людина з відкритою посмішкою і білосніжними зубами привертає увагу і відразу викликає прихильність до себе. І не секрет, що багато з нас мріють стати власниками таких же білих і здорових зубів. Тоді чому так часто ми стикаємося з такими явищами, як потемніння або почорніння зубів, причому як у дитячому віці, так і будучи дорослими людьми?

Усі статті

Відгуки клієнтів

<b>Ольга</b> Колонюк
Ольга Колонюк
Студент
Сподобалось гарне ставлення до пацієнта та ретельна робота. Страшно було відчути біль, але ключовою була кінцева робота лікаря, тобто гарно відреставрований зуб і прекрасна посмішка. Це був мій далеко не останній похід. Клініка реально крута, класні фахівці і персонал! Всім раджу STOMALINE!
<b>Оксана</b> Кірієнко
Оксана Кірієнко
Викладач ЛНУ ім. Івана Франка
Загалом уважний персонал - від лікарів та медсестер до менеджера у реєстратурі. Лікар-ортодонт Кудря Ірина Миколаївна за час лікування (1 рік 8 місяців) виявила ґрунтовні професійні якості та цілковиту орієнтацію на інтереси пацієнта та його побажання. Окремо хотілося б відзначити гнучкий графік щомісячного відвідування ортодонта, що було особливо важливим для мене, оскільки працюю та мешкаю у місті Львів. Результат лікування саме у ортодонта Кудрі І. М. можу оцінити у 100 балів зі ста. Лікар Гунченко В. Л. займався реставрацією частини зубів. Під час роботи виявив професіоналізм та зорієнтованість на побажання пацієнта. Загалом можу усім порекомендувати заклад StomaLine, що реалізує принцип - орієнтація на лікування та оптимальний результат у відповідності з інтересами пацієнта, а не суто бізнес! Усім дякую :)
<b>Галина Петрівна</b> Войнаровська
Галина Петрівна Войнаровська
Після прийому у стоматолога виникло бажання висловити вдячність справжньому спеціалісту. Спасибі за лікування, велику людську добропорядність і співчутливе ставлення до пацієнтів. Велика подяка адміністрації, Яні і Лізі, за прекрасне відношення. Низький уклін, шана Вашим золотим рукам і професійним навикам.