+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Новини

Блискуча посмішка

Багатьом знайома ситуація, коли висока завантаженість на протязі тижня забирає у нас той час, який ми хотіли б витратити на себе або своє здоров'я. Приділіть увагу своїм зубкам, зробіть процедуру професійної гігієни у вихідний день! Чисті та міцні зуби - запорука гарної посмішки та настрою! В кабінеті гігієни ви зможете пройти комплексну чистку зубів ультразвуком, пастами і Air-Flow, набути правильні навички користування щіткою, пастою, флосом і ополіскувачем, діагностику захворювань зубів та ясен. У разі необхідності, провести процедуру офісного відбілювання зубів.

Зубний біль

Неприємна ситуація, коли пломба, яка випала, зламаний зуб або нестерпний зубний біль на вихідні або святкові дні, застають зненацька. Надія на те, що прийом знеболюючих препаратів допоможе і зуб перестане боліти, не завжди виправдана. При цьому страх перед стоматологом - не єдина причина такої поведінки. Також настрою не додає розуміння того, що навколо всі відпочивають і практично всі клініки та стоматологічні кабінети у ці дні виявляються закритими. До кого звернутися і де відшукати у Вінниці стоматолога, який працює у вихідний день? Але вихід існує - наш черговий лікар-стоматолог, який зможе Вам допомогти!

Святковий графік

У вихідні та святкові дні, якщо у Вас раптово виник гострий зубний біль або інша проблема, пов'язана з негайною необхідністю відвідування лікаря-стоматолога - лікарі нашої клініки Стомалайн готові прийняти Вас у неробочий час, поза розкладом, надавши невідкладну стоматологічну допомогу. Важливо попередньо узгодити з адміністратором час прийому. Заявку можна залишити на сайті або зателефонувати. Бажаний час прийому дзвінків з 10:00 по 20:00. Графік прийому чергового лікаря-стоматолога дивіться далі.

Наш номер телефону:
+38 (097) 440-80-40

Замовити зворотній дзвінок