+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Висвітлення зубів відбілюючою зубною пастою

Відбілююча зубна паста

Зовнішній вигляд зубів псується не тільки від надмірного вживання солодощів, кави і куріння. Згодом емаль зубів стирається, і через неї починає просвічуватися дентин - внутрішня тканина зуба жовтого кольору. Сучасна стоматологія пропонує величезну кількість засобів для того, щоб повернути зубам початкову білизну, починаючи від відбілюючої зубної пасти і закінчуючи лазерною процедурою відбілювання. Який варіант вибрати, краще обговорити з фахівцем, так як це залежить від конкретної клінічної ситуації.

Відбілювання в стоматологічній клініці

Голлівудської усмішки можна домогтися, відвідавши стоматологічну клініку. Так, фахівці StomaLine підкажуть оптимальний варіант для кожного випадку і допоможуть визначитися з вибором процедури. Найпопулярніша процедура відбілювання зубів у клініці, що дозволяє отримати швидкий результат - офісне відбілювання зубів у стоматологічному кріслі.

Існуючі різновиди даного способу відрізняються тільки методом використання активної речовини:

  • хімічне відбілювання;
  • фотохімічне відбілювання.

Хімічне відбілювання відбувається завдяки хімічній реакції, яка виникає при змішуванні реагентів у нанесеному на зуби відбілюючому препараті. А фотохімічне відбілювання - результат реакції від джерела світла, яким може бути лампа або лазер. Обидві процедури досить безпечні і дозволяють отримати швидкий ефект за одне відвідування. Метод активації відбілюючої речовини зовсім не впливає на кінцевий результат, в тому і в іншому випадках ми отримуємо світліші на кілька напівтонів зуби. Практика показує, що хімічний метод відбілювання, наприклад, Opalescence Boost, дає більш суттєвий результат у порівнянні з лазерним відбілюванням.

Офісне відбілювання рекомендується проводити після попередньої консультації з фахівцем, так як даний метод має свої протипоказання. Наприклад, при карієсі не рекомендується проводити процедури доти, поки не буде проведено лікування. Однак, в даному випадку може бути використана відбілююча паста з лікувальною дією.

Зубна паста Biorepair Whitening

Відбілююча паста Biorepair. Відбілювання зубів, профілактика карієсу і лікування чутливості зубів.

Відбілююча зубна паста Biorepair, Італія, - одна з небагатьох, яка має виражені лікувальні властивості за рахунок вмісту "рідкої емалі". Детальніше про дану серію паст ви можете прочитати тут. Придбати продукцію в Вінниці можна в нашій клініці.

Відбілювання в домашніх умовах

Для домашнього відбілювання зубів найчастіше використовують гель, нанесений в індивідуальні капи, що заздалегідь виготовлені фахівцем у клініці за відтиском. Капу надягають на зуби на кілька годин вдень або на ніч. Ефект при такому способі відбілювання можна порівняти з офісним відбілюванням, але він досягається поступово, за кілька прийомів. Його перевага - можливість самостійно контролювати ступінь освітлення зубів, а також успішно боротися з їх підвищеною чутливістю, що виникає при проведенні процедури. В капі використовується гель, що знижує чутливість зубів. Одночасно з цим методом можна використовувати відбілюючі зубні пасти.

Капи для домашнього відбілювання

Капи для домашнього відбілювання можна використовувати вночі, під час сну.

В стоматологічному центрі Вінниці можна отримати консультацію про способи відбілювання та лікування зубів. Фахівці підкажуть, яка відбілююча паста краще підійде у вашому випадку, а також інші методи, якими можна скористатися.

Відбілюючі зубні пасти: швидко й ефективно

Результативність використання відбілюючої зубної пасти залежить від багатьох факторів, у тому числі від чутливості зубів, особливостей емалі та іншого. Підібрати максимально ефективний засіб саме для вашого випадку допоможуть наші стоматологи на консультації. Телефонуйте або записуйтеся через сайт.

Дівчина з електрощіткою

Потрібно враховувати, що навіть найкраща відбілююча зубна паста не може відразу дати такий ефект, як процедура професійного відбілювання. Тому не варто очікувати дуже швидкого результату. Оптимальним варіантом є розробка стратегії естетичного лікування з досвідченим фахівцем.

Відбілюючі зубні пасти умовно можна розділити на групи:

  • з абразивними властивостями;
  • які містять спеціальні хімічні речовини;
  • які поєднують властивості перших і других.

До хімічних речовин, що освітлюють зуби, належить сечовина, перекис водню та інші. До першої групи входять зубні пасти, що володіють підвищеною очищувальною здатністю.

Зараз ми рекомендуємо пацієнтам пасту Edel White антиналіт + відбілювання, Швейцарія. За кілька років використання і спостережень у клініці ми переконалися в тому, що паста дає тривалий ефект освітлення зубів, а можливі побічні ефекти відсутні. Дана продукція є в наявності на рецепції.

У клініці Stomaline вас очікують стоматологи, які надійно вирішать таку проблему як витончення і потемніння емалі зуба. Ми застосовуємо свої знання і можливості, щоб поліпшити колір емалі і зміцнити її. Усі проведені у нас процедури є безпечними й ефективними.

Усміхайтеся красиво!

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜