+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Відбілювання зубів Opalescence - гарантія красивої білосніжної усмішки

Туба з гелем для відбілювання зубів Opalescense

Турбує зміна кольору зубів? Соромитеся усміхатися? Стоматологія Вінниці Stomaline додасть вам впевненості в собі, зробить зуби світлішими, а усмішку - привабливою для оточуючих.

Ми надаємо послуги не тільки лікування і протезування зубів, але і займаємося виготовленням кап для процедури домашнього відбілювання, проводимо професійне відбілювання зубів Opalescence (опалесценс) в стоматологічному кріслі.

Процедура офісного відбілювання проходить безболісно, в зручній обстановці. Перед початком процедури на ясна наноситься спеціальний захисний засіб. Для досягнення результату швидкого відбілювання стоматолог покриває зуби відбілюючим гелем високої концентрації, наприклад, Opalescence Xtra Boost і витримує певний час. Потім гель знімається спеціальним відсмоктувачем, і зуби ретельно промивають водою.

Переваги відбілювання зубів Opalescence:

  • простота використання;
  • швидкий результат;
  • стійкий ефект;
  • відсутність шкідливого впливу на тканини зуба.

Ефект відбілювання помітний відразу і посилюється протягом 24 годин. Практика показує, що результат відбілювання зубів Opalescence Xtra Boost може перевершувати отриманий при лазерному відбілюванні зубів. Секрет швидкості та ефективності полягає у використанні більш насиченого гелю, ніж при звичайному відбілюванні. Для значного освітлення зубів, на кілька відтінків світліше початкового, процедуру рекомендується повторити кілька разів або поєднувати разом із домашнім відбілюванням. Білизна зубів, при дотриманні рекомендацій, зберігається до трьох років.

Зуби після відбілювання, частина обличчя прихована

Продукція Opalescence представлена в широкому асортименті, включаючи засоби для відбілювання та захисту зубів як для професійного, так і домашнього використання. Дані методики відбілювання зубів першими отримали схвалення Американської Асоціації Стоматологів (ADA) і визнані найкращими в порівнянні з іншими.

Дізнатися, чи підходить дана процедура відбілювання для ваших зубів і яким методом краще скористатися, ви можете, записавшись на консультацію до наших фахівців.

Відбілювання зубів Opalescence Boost

Професійне відбілювання Opalescence Boost в клініці "Стомалайн" є ефективним і безпечним. Процес не вимагає застосування активують світлових ламп, оскільки гель впливає на тканини зуба і активується хімічним шляхом. Крім того, в ньому містяться фторид і нітрат калію, що сприяють зниженню чутливості зубів та зміцненню емалі.

Opalescence Boost Quick виключно розрахований для застосування в стоматологічному кабінеті лікарем-стоматологом.

Відбілювання зубів Opalescence Endo

Даний метод застосовується для відбілювання зубів, змінених в кольорі в результаті депульпування (з видаленим нервом), і тільки стоматологом. Відбілюючий гель вноситься в порожнину зуба на кілька годин під тимчасову пломбу.

Домашнє відбілювання зубів Opalescence PF

Класична система для домашнього відбілювання зубів гелем із концентрацією 10%, 15% і 20%. Застосовується спільно з індивідуальними капами, виготовленими за зліпком щелеп. З цієї причини обійтися без відвідування стоматолога не вийде. Зате відбілювання під капами значно зручніше і ефективніше в порівнянні з іншими способами домашнього відбілювання зубів.

Капи для домашнього відбілювання
Капу для домашнього відбілювання можна використовувати вдень і вночі, під час сну

Домашнє відбілювання зубів пластинами Opalescence Go

Якщо з певних причин відвідати стоматолога не виходить, а бажання відбілити зуби в домашніх умовах є, ця система відбілювання розроблена спеціально для вас.

Простота застосування і бережні компоненти відбілювання Opalescence Treswhite дозволяють обійтися без допомоги фахівця.

Основний гель як плямовивідний компонент містить активний кисень. Він впливає на пігментовані тканини і зуби стають світлішими.

Переваги методу Opalescence Go:

  • Можливість застосування як у домашніх умовах, так і за допомогою фахівця.
  • Безпечність для твердих тканин зуба.
  • Капи, що входять у комплект, адаптуються під зубний ряд будь-якої форми.
  • Капи продаються вже заповнені гелем.
  • Досягнення бажаного результату протягом 10 днів при щоденному використанні.
  • Комплект для відбілювання opalescence можна купити самостійно в магазині стоматологічних матеріалів.

Ви тепер знаєте, що відбілювання opalescence в нашій клініці - безпечна і безболісна процедура зі стійким, тривалим ефектом.

Зв'яжіться з нами і дізнайтеся більше про послуги, ціни й акції. Професіоналізм фахівців і технологічні новинки дозволяють гарантувати не тільки естетичний результат, а й позитивні враження від відвідування нашої клініки.

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜