+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Філія "Клініка": вул. Архітектора Артинова 13

Філія "Студія": вул. Костянтина Василенка 14Б

Що таке чистка зубів Air flow?

Чистка зубов Air flow, фото на прийомі у стоматолога

Air flow - в перекладі означає "потік повітря", технологія, створена в Швейцарії. Застосовується для бережного видалення нальоту і біологічної плівки з поверхні зубів, а також полірування зубів після процедури скейлінгу. Даний метод повертає природний блиск і білизну зубів.

Як працює метод Airflow?

У камері приладу Air flow, де знаходяться гранули порошку певного розміру, створюється надлишковий тиск. В результаті сформована з води, повітря і порошку суміш вилітає з сопла. Під впливом даної водо-повітряної суміші і порошку на зуб відбувається його поверхневе очищення. Відпрацьовані інгредієнти разом із нальотом вловлюються і відводяться стоматологічним пилососом.

Який порошок використовується в Air flow?

Є кілька різновидів порошку, що використовують при технології Air flow.

 1. Бікарбонат натрію (сода харчова) з певним розміром частинок і ароматизатором. Класичний варіант, який використовується в технології Air flow вже давно. Має здатність добре очищати, але у деяких пацієнтів може викликати тимчасове подразнення ясен.
 2. Карбонат кальцію з частинками правильної форми. Добре і дбайливо очищає зуби, відмінно полірує і не подразнює слизову порожнини рота.
 3. Гліцин, амінокислота, що добре розчиняється у воді. Порошок має приємний смак, малоабразивний, дуже ніжно полірує поверхню зубів. Air flow з гліцином можна використовувати частіше, ніж 2 рази на рік.

В яких випадках використовують Air flow?

"Відбілювання зубів" Air flow застосовується для:

 • ідеального очищення зубів від поверхневої пігментації;
 • зняття зубного нальоту від чаю, кави, сигарет і т. д.;
 • видалення м'якого зубного нальоту;
 • чищення головок імплантатів;
 • очищення зубів для точного визначення кольору;
 • очищення зубів перед ремінералізуючою терапією;
 • очищення зубів перед процедурою відбілювання;
 • очищення зубів у важкодоступних місцях, в міжзубних проміжках.

Наліт від чаю і кави на зубах Зуби після чистки Air flow

Наліт курця на зубах Зуби після чистки Air flow

Твердий зубний наліт Зуби після чистки ультразвуком і Air flow

Air flow замінює традиційну чистку зубів і дійсно відбілює зуби?

Air flow не видаляє зубний камінь і підясенні зубні відкладення, для цього додатково застосовується ультразвуковий скалер. Метод не призначений для відбілювання зубів, як рекламують. Відбілювання - це зміна природного кольору зуба, а Air flow тільки освітлює і повертає природний колір зубів за рахунок видалення нальоту і зубних відкладень.

Які є протипоказання до Air flow?

 • У пацієнтів з хронічним бронхітом і бронхіальною астмою дану методику краще не застосовувати, тому що існує ймовірність розвитку нападу утрудненого дихання.
 • У пацієнтів, які перебувають на безсольовій дієті, не рекомендується використання бікарбонату натрію в якості очищувального порошку.
 • Непереносимість ароматичної добавки (лимон), що входить до складу бікарбонату натрію.
 • При пародонтиті краще використовувати інші методи видалення зубних відкладень і нальоту, наприклад, апаратом Вектор, Durr.

Рекомендації після проведення процедури чищення зубів

 • Протягом 2-3 годин не вживайте продукти, що зафарбовують зуби.
 • Не можна пити чай або каву, курити, оскільки при чищенні з поверхні зуба знімається пелликула - органічна плівка, що покриває зуб. Нова утворюється протягом 2-3 годин.

Повторний візит лікар призначає індивідуально раз у квартал або через півроку. Ви можете дізнатися докладніше, як проводиться процедура комплексної чистки зубів із застосуванням методу Air flow в стоматологічній клініці "Стомалайн".

Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜