+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Консультація стоматолога у Вінниці онлайн

Задайте своє питання
29.05.2020 Наталія
Доброго дня, скажіть будь ласка скільки часу займе встановлення коронки цирконійової.
Відповідь спеціаліста
Наталіє, доброго дня, з моменту зняття відбитків середній термін встановлення цирконійової коронки буде 7-10 днів. За домовленістю терміни можуть бути зменшені. Також додатково потрібно врахувати час на підготовку зубів до протезування, це може зайняти декілька днів. Дякуємо за запитання.
07.05.2020 Олена
Доброго дня, скажіть будь-ласка, що можна зробити у випадку, коли між передніми зубами на верхній щелепі проміжки ( приблизно 3мм)? Вініри допоможуть чи коронки? І якщо коронки то обов'язків нерви видаляти?
Відповідь спеціаліста
Доброго дня, Олено. Щілини між зубами можна прибрати наступними способами: 1) Терапевтичним способом, точніше художньою реставрацією. Виконується нарощування зубів спеціальними пломбувальними матеріалами 2) Ортопедичний спосіб. У даному випадку дефект закривається за допомогою коронок або керамічних вінірів. 3) Ортодонтичний спосіб припускає установку брекетів. Це найдовший, але найякісніший і лояльний по відношенню до тканин зуба, тому що вони ніяк не обточуються і не шліфуються. На вибір того чи іншого способу лікування впливають: вік пацієнта; тип діастеми; стан різців, розвиток щелеп; наявність супутніх стоматологічних захворювань. Найчастіше у такому випадку використовують вініри, аніж коронки. При постановці коронок не обов'язково видаляти нерви, для цього мають бути клінічні показники, що визначить лише лікар після огляду. У кожному клінічному випадку лікування трем і діастем (щілин між зубами) підбирається індивідуально для кожного пацієнта лише після ретельного обстеження спеціалістом. Для запису на консультацію звертайтесь за номерами: 097-440-80-40, 093-188-80-40
06.05.2020 Галина
Добрий день. У вас можна видалити зуби мудрості та скільки це коштує?
Відповідь спеціаліста
Галино, Доброго дня, так, у нас можна видалити зуб мудрості. Видалення такого зубчика коштує від 500 грн. Кінцеву і точну ціну Вам повідомить тільки хірург після огляду Вашої клінічної ситуації, оскільки ціна залежить від ступеню складності роботи. Також рекомендується на видалення принести панорманий знімок, щоб лікар бачив всю анатомію та положеня зуба. Для запису на консультацію телефонуйте за номерами: 097-440-80-40, 093-188-80-40.
04.05.2020
Карина
Здраствуйте! Возможно ли выравнивание зубов пластинкой в 14 - 15 лет? Или только брекеты? Я слышала ,что есть брекеты которые ставяться на заднюю часть зуба, это так??
Відповідь спеціаліста
Доброго дня, Карино, зазвичай, в 14-15 років основний ортодонтичний апарат для вирівнювання зубів - це брекет-система. Пластини в такому віці призначаються досить рідко через малу ефективність результату. Також хочемо зазначити, що вік не основний критерії вибору лікування. Лише після огляду спеціалістом стану ротової порожнини можна буде скласти план лікування та обрати ортодонтичну конструкцію: пластину чи брекет-систему. Є лінгвальні брекети, які фіксуються з внутрішньої сторони зубного ряду, що дозволяють виправити дефект зубів практично непомітно. Дякуємо за запитання. Для запису на консультацію телефонуйте за номерами: 097-440-80-40, 093-188-80-40.
11.04.2020 Тетяна Жила
Доброго дня. Можливе встановлення брекет-системи в розстрочку?
Відповідь спеціаліста
Тетяно, доброго дня. Встановлення брекет-системи можливе в рострочку. Загальна ціна за лікування складається з двох пунктів: ціна за брекети та ціна за їх обсуговування. Спочатку Вам потрібно буде сплатити ціну за фіксацію брекет-систему (ціна залежитиме від того, яку саме систему Ви оберете). Далі обслуговування (підкрутка, заміна резинок, дуги та ін.) відбуватиметься раз на місяць (орієнтовно 12 разів) і вартуватиме кожне 400-600 грн. Цю суму Ви зможете сплачувати безпосередньо після кожного візиту. Дякуємо за запитання. За детальнішою консультацією можете звертатись за телефонами: 097-440-80-40, 093-188-80-40.
04.04.2020 Юрій
Травмувався на роботі , як результат зламав верхню ліву двойку , був в лікаря.Лікар витягнув з ясна , шматки зломаного зуба залишивши тіки корінь , потім зробив ренген після якого сказали шо корінь не врятувати , корінь без нервів , чи обовязково витягувати корінь якщо на даний момент нема можливості поставить імплант , чи можна наприклад залишить корінь і зробить пооцедуру імплантації за 2 місяці?
Відповідь спеціаліста
Юрію, доброго дня. Оскільки лікарі Вам повідомили, що корені відновленню не підлягають тому, щоб попередити можливе загострення ,рекомендуємо не чекати 2 місяці, а одразу видалити всі залишки зуба. Якщо Ви налаштовані на постановку імпланта, то до того часу після видалення Ваша кістка відновиться і постановка імпланту буде навіть кращою, ніж при одномоментній імплантації з видаленням. Дякуємо за запитання та бажаємо Вам міцного стоматологічного здоров'я.
22.03.2020 Ірина
Доброго дня! У мене 30 тижнів вагітності. Несподівано відломалася частина зуба мудрості.Сходила до стоматолога він мені поставив тимчасову пломбу з мазю до закінчення карантину.Коли закінчиться карантин не зрозуміло((Чи можна запломбувати повноцінно зуб на такому терміні,і чи можна місцеву анестезією?
Відповідь спеціаліста
Доброго дня, Ірино. Якщо є доступ, то повноцінно зуб запломбувати можна. Стосовно знеболення: другий триместер найсприятливіший для анестезії. Але ви можете порадитися з гінекологом про відсутність подальших ризиків. Якщо вагітність проходить нормально, то можна використовувати анестетик без судинозвужуючого препарату. Дякуємо за запитання. За допомогою можете звертатися за телефоном: 097-440-80-40, 093-188-80-40
25.02.2020
Анатолий
Здравствуйте! Будьте добры! Подскажите пожалуйста!Верхних зубов в меня нет, хочется сделать силиконовый протез, который будет держаться на четырех имплантах, у меня сахарный диабет второго типа. Можно ли сделать несьемную верхнюю челюсть при сахарном диабете. Ответьте пожалуйста. С уважением к Вам Анатолий.
Відповідь спеціаліста
Здравствуйте. Сахарный диабет является относительным противопоказанием к имплантации зубов. Как показывает статистика, у пациентов с диабетом импланты приживаются, но все индивидуально. Успешный конечный результат врач Вам гарантировать не может. И в случае приживления имплантов сложно спрогнозировать их срок службы. При положительном результате можно сделать условно-съемный нейлоновый протез (иногда его называют силиконовым), но более подробную информацию можно получить на консультации у нашего специалиста. Записаться на прием можно по телефону или через сайт. Спасибо за вопрос. Ждем Вас.
30.01.2020
Анна
Добрый день. Подскажите стоимость пломбирования каналов. А также стоимость пломбы и металлокерамической коронки. Спасибо.
Відповідь спеціаліста
Здравствуйте! Если в зубе 1 канал то его лечение под микроскопом в среднем будет стоить от 1500грн. Пломба из стеклоиономерного цемента стоит от 300 грн., пломба из светоотверждаемого композита (фотополимера) от 500 грн. Коронка металлокерамическая от 1500 грн. Для того чтобы знать точную стоимость лечения, рекомендуем записаться на консультацию на которой врач осмотрит вас и составит план лечения. Для записи пишите или звоните по телефонам: 097-440-80-40, 093-188-80-40
12.01.2020 Руслана
Доброго вечора, хотіла запитати , яка вартість у Вас послуги по відбілюванню зубчиків?!?
Відповідь спеціаліста
Доброго дня! Вартість офісного відбілювання від 1400 грн.за одну щелепу. Записатися на прийом можна за телефоном або через сайт. Чекаємо Вас. Дякуємо за запитання.
15.12.2019
Ирина
Мне доращивали кончики нарощенных зубов, чтобы закрыть щербинки, в итоге получилось кусками, ещё и забыли часть материала в щели между зубами, он отпал и отломался кусок материала на следующий день, хочу исправить. Стоит ли наращивать полностью два передних зуба заново?
Відповідь спеціаліста
Здравствуйте, Ирина! Исходя из Вашей ситуации, лучше провести реставрацию заново. Композит на старых реставрациях не будет иметь сильной связи с тканями зуба и периодически будет скалываться. На консультации у врача, при осмотре, Вы сможете получить более подробную информацию. Записаться на прием можно по телефону или через сайт. Спасибо за вопрос. Ждем Вас.
22.11.2019 Любов
В чоловіка зламався "місток", ймовірно, буде необхідно поставити імпланти. Чи можна в вашій клініці зробити панорамний знімок і стандартну комп'ютерну томограму? Дякую
Відповідь спеціаліста
Доброго дня, Любов. Комп'ютерну томографію і панорамний знімок Ви можете зробити біля нас за адресою Грушевського, 16. Все інше ми Вам зробимо, звертайтеся.
21.11.2019 Дарина
Доброго дня, цікавить імплантація зуба, а саме вартість, договір, сертифікат якості, країна походження.
Відповідь спеціаліста
Доброго дня. Вартість імплантів залежить від виробника. Серед країн походження є українські, корейські, французькі та швейцарські. Ціна імпланта від 9100 грн за одну одиницю. Усі актуальні ціни є на нашому сайті. Щодо договору: після проведення операції ми надаємо пацієнту акт виконаних робіт, де розписано дата встановлення, вид імпланта, та його вартість. Ми працюємо з офійними представника в Україні. На швейцарську систему Штрауман видаємо "паспорт якості". Рекомендуємо прийти на консультацію до лікаря-імплантолога, він більш детально надасть відповідь на усі запитання. Записатися на прийом можна за телефоном або через сайт. Чекаємо Вас. Дякуємо за запитання.
12.11.2019
Лена
Вы наращиваете щель между зубами? Если да, то сколько это будет стоить?
Відповідь спеціаліста
Здраствуйте, Елена! Из Ваших слов понимаем, что речь идет об эстетическом закрытии диастемы. Работа проводится с двумя рядом расположенными зубами. Приблизительная стоимость за 1 зуб от 1200 грн. Для более подробной информации записывайтесь к нам на консультацию. Спасибо за вопрос.
11.11.2019 Яна
Ціна ретейнерів включена в ціну лікування брекетами чи оплачується окремо?
Відповідь спеціаліста
Доброго дня! У ціну брекет системи ціна ретейнерів не включена. Вони оплачуються окремо. Фіксація ретейнера коштує 1500 грн. за одну щелепу.
10.11.2019
Farangis
Здравствуйте я каждый день чищу зубы, но черный налет появляется очень быстро. Кофе не пью, колу тоже. Врач мне сказал, что это не хватает кальция и по этому зубы быстро чернеют. Что мне делать? Заранее спасибо.
Відповідь спеціаліста
Здравствуйте, есть много причин появления черного налета на зубах. Самыми распространенными из них есть пагубные привычки (курение), употребление в пищу окрашивающих продуктов. Но темный налет может говорить об обменных нарушениях фосфора, кальция, витамина D. Есть и другие обстоятельства, при которых ормируется такой налет: - Неправильная гигиена полости рта. - Особенности расположения зубов. При тесном расположении, даже тщательный уход может быть бессильным. Зубной щетке в таких условиях будет сложно не только убрать такой нает, но и предотврать его пояление. - Нарушения в работе пищеварения или эндокринной системы. - Сбой в гармональной и имунной системах организма. К сожалению, от черного налета нельзя избавиться в домашних условиях. Вам нужна помощь специалиста. Только после определения причины налета и постановки диагноза, можно назначить соответсвующее лечение. Основными мерами профилактики есть: - Правильный рацион питания. - Полоскания ротовой полости после каждого приема пищи. - Своевременное лечение желудочно-кишечного тракта. - Профилактические приемы у врача стоматолога - Профессиональная чистка зубов.
23.10.2019
Александр
Скажите пожалуйста сколько стоит поставить пломбу
Відповідь спеціаліста
Здравствуйте. Цена пломбы из фотокомпозита начинается от 300 грн. К этой стоимость добавляется стерильный набор - 50 грн, защитный платок - коффердам - 80 грн и, при необходимости, анестезия - 100 грн. Окончательную цену вам сообщит врач только после осмотра, поскольку общая сумма зависит от объема работы и от размера дефекта зуба. Записаться на прием можно по телефону или через сайт. В клинике получите индивидуальную консультацию. Ждем вас!
22.10.2019 Мирослава
Доброго дня, у вас в клініці лікують клиновидні дефекти(Тобто не лише пломбування)? І якщо так, то можна дізнатися вартість(уражено 11 зубів). Дякую.
Відповідь спеціаліста
Доброго дня, Мирослава! Пломбування клиновидних дефектів, при наявності характерного дефекту і подальшого прогресування, є основним способом їх лікування. У початкових стадіях, коли дефект дуже незначний, можливий варіант застосування ремінералізуючих паст, фторлаку або засобів які зменшують чутливість зуба від подразників. На огляді і консультації у лікаря вам зможуть порадити той спосіб лікування, який підходить саме вам і підібрати засіб профілактики та гігієни. Дякуємо за запитання.
17.10.2019
Сливак О. В.
Добрый день. Подскажите, если делать винир на 12 зубов, какая стоимость всей услуги?
Відповідь спеціаліста
Здравствуйте, стоимость тонкого винира на один зуб (зуб готовится под микроскопом) стоит 5000 грн. Дополнительные затраты зависят от клинической ситуации. Для более подробной информации записывайтесь к нам на консультацию. Спасибо за вопрос.
15.09.2019
Светлана
Здравствуйте, сколько стоит сделать вставные зубы ( зубные протезы, не имплантанты) на верхнюю и нижнюю челюсть? Сколько времени требуется что бы сделать такую работу? Сколько визитов к врачу Вы рекомендуете? Спасибо.
Відповідь спеціаліста
Добрый день! Есть несколько видов съемных протезов. Протезы могут быть полные съемные и частичные. Потребуется от двух визитов. Восстановление зубных рядов возможно за две недели. Стоимость протеза на одну челюсть от 3000 грн., зависит от того, какой тип протеза будет изготовлен (бюгельный, акриловый, или нейлоновый) Более подробную информацию можно получить на консультации после врачебного осмотра или анализа панорамного снимка. Обращайтесь.
Жіночі руки тримають смартфон з прорахунками

Розрахуйте попередню вартість лікування, пройшовши короткий тест за 20 сек

Розрахувати ціну онлайн ➜