+38 (097) 440-80-40
З любов'ю до Ваших зубiв...
Замовити дзвінок

Статті

Зубний імплантат

Зубна імплантація набирає популярності серед різномаїття технологій відновлення відсутніх зубів. Немає сумнівів, що цей термін знайомий багатьом, але чітке уявлення про те, як відбувається імплантація зуба, існує лише у деяких пацієнтів. Недолік інформації тягне за собою міфи щодо даної маніпуляції. Щоб внести ясність і розвінчати більшість з них, розберемося, що ж є правдою, а що банальним домислом «знавців»....

Потемнілі зуби

Ви, напевно, не раз помічали, що людина з відкритою посмішкою і білосніжними зубами привертає увагу і відразу викликає прихильність до себе. І не секрет, що багато хто з нас мріють стати власниками таких же білих і здорових зубів. Тоді чому так часто ми стикаємося з такими явищами, як потемніння або почорніння зубів, причому як в дитячому віці, так і будучи дорослими людьми?
Є низка причин, викликаючих зміну кольору зубів і погіршення їх зовнішнього вигляду. Ви дізнаєтесь, як запобігти дії факторів викликаючих дисколорит, та, якщо це вже трапилось, які існують способи відновлення зовнішньої привабливості зубів в сучасній естетичній стоматології.

Наш номер телефону:
+38 (097) 440-80-40

Замовити зворотній дзвінок